Parafikir

Zonguldak Evde İş İmkânları, İlanları

zonguldak is firsatlari

Zonguldak evde iş imkânları ve olanakları konusunda, şehrin geçmişten gelen kültürel yaşantısı ve yöresel zenginliği ile çeşitli olanaklar sunmaktadır. Zonguldak evde iş alanında, ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen kişilerin ve özellikle ev hanımlarının çok sıklıkla tercih ettiği yöntemlerden bir tanesidir.

Şehirde bulunan birçok firma ve yerel işletme bu konuda, şehir halkını desteklemektedir. Özellikle tüm Türkiye de iş imkânları konusunda yükselişte olan, evde paketçilik yapma işi Yozgat kentinde de yaygın olarak kullanılan alanların başında gelmektedir. Bunun yanı sıra boncuk işlemeciliği, dikiş-nakış, evden yemek yapıp satmak veya sosyal medya yöneticiliği şehirde talep gören bir başka meslek dallarından sayılmaktadır.

Şehirde İŞKUR üzerinden de birçok ilana ulaşabilmek ve bu sayede ek gelir elde etmekte mümkün olmaktadır. Ek gelir imkânı arayan çoğu vatandaş, bu yolu kullanarak ev ekonomilerine veya doğrudan ceplerine büyük katkılar yapabilmektedirler.

Yozgat iş ilanlarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Zonguldak Evde İş İlanı Veren Firma Çeşitlilikleri

Zonguldak evden iş fırsatı sunan firma çeşitlilikleri konusunda, şehirde bulunan fabrikalar ve küçük işletmelerin desteğini arkasına almış bulunmaktadır. Özellikle şehirde bulunan üniversitenin, son zamanlarda bu konuda yoğun projeler üretmesi sektöre canlılık getirmiş ve istihdam sayısında artışa neden olmuştur.

Zonguldak kentinde bulunan birçok takı firması, tütün marketleri ve evleri, kömür ocakları ve buna bağlı işletmeler sık sık ilan yayınlamaktadırlar. Özellikle tütün paketleme işi eve takı üretimi konusunda firmaların daha sık ilan verdiği görülmektedir. Bunun yanı sıra yöresel kıyafet dikimi de, son zamanlarda yükselişte olan mesleklerdendir.

Zonguldak Evden Tütün Paketleme İşi

Zonguldak evde tütün paketçiliği işi şehirde çok bilindik ve çoğu kişinin, ek gelir elde etmek amacıyla başvurduğu yöntemlerden birisidir. Özellikle son zamanlarda gelen sigara zamları, sigara kullanıcılarının marka paketlere göre çok daha ucuz olan, tütün evlerine yöneltmektedir. Bu yönelimin sonucu olarak, siparişlerinde yüksek artışlar olan tütün evleri, tütün sarma ve paketleme işi için ekstra elemana ihtiyaç duymaktadır.

İşe kabul edilmeniz durumunda, tüm malzemeler ve ihtiyaçlar firma tarafından karşılanmaktadır. Günlük 5-6 saatlik bir çalışma ile aylık ortalama 700-800 TL arasında gelir elde etmek mümkündür.

Evden Takı Tasarımı Yaparak Gelir Elde Etmek

Evde takı tasarımcılığı ile para kazanmak çok fazla tercih edilen diğer bir, ek gelir elde etmek yöntemidir. Şehirde bulunan çok sayıda takı tasarım atölyeleri ve dükkânları, özgün takı tasarlayabilen eleman ihtiyacı duymaktadırlar. İş için herhangi bir tecrübeye gerek duymaksızın, kazanacağınız ücret tamamen el becerinize bağlı olmaktadır.

Takı tasarlayarak, günlük 7-8 saatlik bir çalışma ile aylık ortalama 1000-1500 TL arasında gelir elde etmek oldukça mümkündür.

Zonguldak Kına Paketleyerek Para Kazanmak

Kına paketçiliği yaparak gelir elde etmek ek gelir fırsatlarının bir başka yöntemlerinden birsisidir. Kına paketlemek, tüm Karadeniz bölgesinde sıklıkla yapılan ve karşımıza çıkan bir iş konumundadır. Özellikle bahar ve yaz dönemlerinde, düşüğün nişan ve kına sektörünün hareketlenmesiyle, bu işi yapacak eleman sıklıkla aranmaktadır.

Belirtilen aylarda, siparişlerde fırlamalar yaşayan şirketler iş gücünü azaltmak ve verimliliği arttırmak amacıyla evlere iş ilanı yayınlamaktadır. Zonguldak evden iş alanında, en çok iş bulunabilen sektörlerden bir tanesidir. İş için herhangi bir tecrübe aranmaksızın, iş ilanlarına internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Kına paketçiliği yaparak, ayda en 800 TL gibi bir ek gelir elde etmek mümkündür.

Evde Mandal Paketleyerek Para Kazanmak

Mangal paketçiliği ile evden gelir elde etmek günün büyük çoğunluğunu evde geçiren kişiler için, gayet kazançlı bir ek gelir kapısı olmaktadır. Mandal paketleme işi konusunda, genellikle firmalar iki yönlü çalışmaktadır. Birincisi, hazır mandalların adresinize çuvallar ile teslim edilmesi ve bunların belirtilen zamanda ve saatte, titizlikle paketlenerek teslim edilmesidir.

Bir diğeri ise montajlanmamış mandalların, evde montajları yapılarak istenilen şekilde paketlere yerleştirilmesi işi oluşturmaktadır. Montaj ve paketleme işi ile günde 7-8 saat çalışarak, ayda ortalama 1000 TL gelir elde etmek mümkündür.

Yalova iş fırsatlarına da içeriğimizden bakabilirsiniz.

Yöresel Kıyafet Dikimi İle Para Kazanmak

Yöresel kıyafetlerin dikişi ile gelir elde etmek özellikle, evden iş sektöründe çok fazla kazancı olan ve getirisi olan mesleklerin başında gelmektedir. Bu mesleği tercih eden kişiler genellikle ev hanımları ve eski terziler oluşturmaktadır. Yöresel kıyafetler konusunda dikiş yeteneğiniz var ve eliniz hızlıysa, dikiş-nakış atölyelerinin sık sık verdiği ilanları takip edebilirsiniz.

İş tanımı olarak genellikle, firma tarafından istenilen parçaların belirlenen tarih ve saatte dikilip teslim edilmesi beklenir. Ücretlendirmeler ise parça başına yapılıp çoğu zaman elden olmaktadır. Zonguldak evden iş sektörünün, en fazla kazandıran mesleklerinden bir diğeri olmakla birlikte, günlük 7-8 saat çalışma ile aylık ortalama 1500-2500 TL arasında gelir elde etmek mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Yozgat Evden İş İmkânları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ