Genel

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı 0850 220 00 00

Ziraat Bankası’ndan yapacağınız işlemlerin birçoğunu telefon bankacılığı üzerinden yapmanız halinde zamandan kazanç sağladığınız gibi çoğu işlemi de evinizde otururken gerçekleştirebileceksiniz. Fatura ve bankacılık ödemelerinizi Ziraat Bankası telefon bankacılığı 444 00 00 üzerinden kolaylıkla yapabildiğiniz gibi yatırımlarınızı da yine telefon üzerinden yönlendirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı İle Yapılabilecekler

Bankacılık sektörünün tüm işlemleri sanal ortama taşıma girişimlerinin en üst düzeye ulaştığı bu yıllarda özellikle son 5 yılda en hızlı büyüme kapasitesine sahip olan Ziraat Bankası telefon bankacılığı ile tüm müşterilerine anlık çözüm sunuyor. Yapabileceğiniz işlemlerden birkaçı ise şu şekildedir;

  • Kredi başvurularınız hakkında detaylı bilgi alabilir
  • Kredi kartı şifrenizi belirleyebilir
  • Çalıntı durumlarında kredi kartı iptalini yapabilir
  • Mevduat hesabınızı yönetebilir
  • Borç taksitlerinizi belirleyebilir
  • Kredi ve kredi kartı başvurusunda bulunabilir
  • Yaşadığınız problemleri özel müşteri temsilcisi ile çözebilirsiniz.

Tüm bunlar gibi onlarca işlemi Ziraat Bankası telefon bankacılığı 444 00 00 üzerinden yapabilirsiniz. Özellikle yaşadığınız bankacılık problemlerinizi birebir olarak müşteri temsilcisi ile görüşerek halledebilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni kart başvurusunda bulunan kişiler kartları gelene kadar para çekme ve yatırma işlemlerini telefon bankacılığı üzerinden yapabilirler. Kendi hesaplarına para yatırmanın dışında farklı kişilerin hesaplarına para aktarma işlemleri için havale ve EFT işlemleri de telefon bankacılığı üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

İlginizi çekebilir: Ziraat Bankası Havale EFT Ücretleri

Özel Kampanyalardan Telefon Bankacılığım İle Faydalanabilirsiniz

Mail adresinize gelen özel kampanyalardan kullanmak istedikleriniz olması halinde online olarak başvuruda bulunabileceğiniz bu kampanyalar hakkında detaylı bilgiyi telefon bankacılığından edinebilirsiniz. Kampanya takibi yaparken yaşadığınız sorunları telefon bankacılığı üzerinden çözebileceğiniz gibi mail adresinize gelen ekstreler için de arayabilirsiniz. Özellikle ekstre detayları hakkında şubelerden çok fazla bilgi alınamadığı yada çok yavaş alındığı için Ziraat Bankası telefon bankacılığı 444 00 00 üzerinden çok daha hızlı şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Buradan Ziraat Bankasından En Hızlı Kredi Alma yazımızı da ulaşabilirsiniz.

Kredi kartı limitini artırmak isteyenler de telefon bankacılığı üzerinden başvuruda bulunabilirler. Ancak hemen sonuçlanmayan bu işlem hakkında gerekli bilgilendirme size SMS yada mail olarak gönderilebiliyor. Eğer kredi kartı ekstrenizde yapmadığınız bir harcamayı görüyorsanız telefon bankacılığı üzerinden yapacağınız başvuru ile inceleme başlatılabilir ve paranızı geri alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kara Listeden Ne Zaman ve Nasıl Çıkılır başlıklı makalemizde kara liste hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı