İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Yenitat Baharat Bayilik Başvurusu ve Şartları

Yenitat Baharat bayiliği alarak Türk mutfağı lezzetine lezzet katan baharatları satmaya başlayabilirsiniz. Yenitat baharatları gıda mühendisliği öncülüğünde üretilmektedir. Baharatların yanı sıra soslar, baharat karışımları ve hazır çorbalar satılmaktadır. Tamamen doğal olarak üretilen bu ürünlerde, zengin çeşitler bulunur. Firma 2018 yılında kurulmuştur.

Sektörde kısa sürede öncü haline gelen Yenitat Baharat, bayilikler vererek şube sayısını artırmak istemektedir. Baharat firmasının öncüsü yalnızca sektörde büyümeyi hedef edinmemiştir. Aynı zamanda ar ge çalışmaları yürüterek tüketicilerin ihtiyaçlarının karşılanması, ürün çeşitlerinin daha da zenginleştirilmesi, tamamen yerli ham madde ile çalışmak gibi hedefleri de bulunmaktadır. Yenitat Baharat, ürünlerinin sahip olduğu kalite sayesinde bütün restoranların isteklerine cevap verebilir bir nitelik kazanmıştır.

Yenitat Baharat Bayilerinde Satılacak Ürünler Nelerdir?

Yenitat Baharat bayilerinde satışı yapılacak ürünler arasında:

 • Köfte harcı,
 • Baharatlar,
 • Hazır çorbalar,
 • Soslar,
 • Çeşniler,
 • Bitki çayları,
 • Aroma yağlar yer alır.

Bütün Yenitat Baharat bayiliklerinde bu ürünlerin satılması gerekir.

Yenitat Baharat Bayisi Alabilmek için Aranan Özellikler Nelerdir?

Yenitat Baharat bayisi almak için özellikler sağlanmadan bayilik başvuruları olumlu değerlendirilmez. Özellikle işi yapmak isteyen girişimcinin özellikleri hayati öneme sahiptir. Bu işi yapacak olan kişinin daha önceden satış ve pazarlama alanında tecrübeye sahip olması istenmektedir. Kişilerin kılık kıyafetine özen göstermesi, temiz olması ve görünümüne özen gösteren bir insan olması gerekmektedir. Kişinin insan ilişkileri iyi olmalı, çevresi tarafından güvenilir bulunmalıdır. Hiç kimse güvenilir olmayan bir kişi ile ticari ilişkiye girmek istemeyecektir.

Girişimcinin her daim işinin başında olması gerekir. Personeller yalnızca girişimciye destek olmak için dükkanda bulunmalıdır. Girişimcinin ilk aşamada mekanı açmak için yeterli sermayeye sahip olması gerekir. Ancak sermaye sahibi olmak yeterli olmaz. Bayinin devamlı olması için belli bir finansal güce sahip olmak gerekir. Aksi halde işin uzun vadede başarıya ulaşması mümkün değildir.

Wings Men bayilik bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Yenitat Baharat Bayisi Olmak için Nasıl Başvuru Yapılır?

Yenitat Baharat bayisi olmak için başvuru yapmak isterseniz telefonlarınızdan 0222 228 20 30 hatlı numarayı arayabilirsiniz. Yenitat Baharat bayilik almak için internetten başvuru yapmak istiyorum derseniz de, aşağıdaki adımları takip edin:

 1. Yenitat baharat internet sitesini ziyaret edin,
 2. Ana sayfadan bayilik linkine tıklayın,
 3. Bayilik başvuru formuna tıklayın,
 4. Formu eksiksiz bir şekilde doldurun,
 5. Gönder butonuna basın,
 6. Ekranda gördüğünüz güvenlik kodunu girin.

Bilgileriniz eksiksiz ise yaptığınız başvuru değerlendirmeye alınır. İlk değerlendirme olumlu olursa ilgili kişi sizinle iletişime geçerek sizi merkez ofise davet eder. Bu davette kişi bayilik konusunda bütün gereklilikleri öğrenmiş olur. Kişiler arasında sözleşme imzalanır. Sözleşme imzalandıktan sonra dükkana kurulum gerçekleşir. Kişi Yenitat Baharat Bayisi olarak satış yapmaya başlar.

Yenitat Baharat Bayiliği Almak İsteyen Kişilerin Bilmesi Gereken Önemli Bilgiler

Yenitat Baharat bayiliği almadan önce bilinmesi gerekenler bulunur. Konu hakkında ne kadar çok bilgi sahibi olursanız, o kadar iyi olur. Bilgi sahibi olmanız sizi haklarınızı bilmenizi sağlarken, ileride yapamayacağınız bir iş için taahhüt vermenizi engeller. Başvuru yapmadan önce sizden istenilen gereklilikleri iyi bir şekilde anlayın. Bunlar size gerek görüşme gerek sözleşmede zaten izah edilecektir. Acele karar vermeyin. Yalnızca gerçekten bu işi yapmak istediğinizden emin olduğunuz zaman bu işi yapın. Sözleşme maddelerini okumadan imzalamayın. Bayilik sistemini genel olarak öğrenin. Bayilik sisteminin avantajlarından faydalanacağınız gibi bazı kısıtlamalarınızın da olacağını anlayın. Bayi olduğunuz zaman kazancınızdan bir pay vereceğinizi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Wings Men Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı