Krediler

Yapı Kredi’den Günde 10 TL’ye 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

İhtiyaçlarını ertelemek istemeyen kişiler Yapı Kredi Bankası’na gitmeden mobil yada internet şubesi üzerinden başvuru yaparak hemen krediyi kullanabilirler. Üstelik 48 aya varan seçeneklerde verilen bu kredi şubeye gittiğinizde karşılaşacağınız faiz oranlarından daha uygun bir şekilde size sunuluyor.

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç Kredisi Kampanyası

Bankanın mesai saatleri dışında ve hafta sonu dahi kullanılabilecek anında kredi Yapı Kredi Bankası tarafından müşterilerine sunuluyor. Kullanılacak kredi için kampanya bitiş süresi 31 Aralık 2017 tarihi olarak belirleniyor. Bu tarihe kadar 10.000 TL krediye 48 ay varan seçeneklerle kullanabilirsiniz. Örnek hesaplama tablosu ile kullanacağınız kredi için taksit miktarının görebilir ve masrafların neler olduğunu hesaplayabilirsiniz;

  • 10.000 TL krediyi maksimum vade seçeneği olan 48 ay ile kullanmak isteyen kişilere Yapı Kredi Bankası %1,33 faiz oranı vererek aylık 299,80 TL taksit ödemesi belirliyor. Taksit miktarı günlük 9.99 TL’ye denk geldiği için günlük ortalama 10 TL ile 10 bin TL kredi imkanına sahip oluyorsunuz. Bu kredi için kredi tahsis ücreti 50 TL olarak belirlenirken 36 ay vadeli sigorta primi 67,68 TL olarak hesaplanıyor.

Göz atabilirsiniz: Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi

Verilen örnek hesaplama tablosundan da anlaşılabileceği gibi Yapı Kredi Bankası şube de verdiği faiz oranlarından daha düşük faiz miktarını internet bankacılığı kullanan müşterilerine veriyor. Krediyi kullanmak için hesap açılışında size verilen internet bankacılığı şifresini kullanarak kredi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Şifrenizi unutmaz halinde ‘’Şifremi Unuttum’’ butonuna tıklayarak kart bilgilerinizi girerek yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Esnek İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Kredi Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Başvuruda bulunduğunuz kredi ortalama 5 dakika içerisinde sonuçlanacak onaylanıp onaylanmadığını size SMS yolu ile bildiriliyor. Kredinin onaylanması halinde yine internet bankacılığı ya da mobil bankacılığına giriş yaparak kredi kullanabilir ve vadesiz TL hesabınıza aktarabilirsiniz. kredi onaylandıktan sonra 7 gün içerisinde kullanılmayan kredi başvurusu iptal edilerek yeniden bir kredi başvurusu yapmanız gerekebilir. Ayrıca verilen örnek hesaplama tablosundaki faiz oranı banka tarafından kredi skoru iyi olan kişiler için hedeflendiğinden dolayı kredi skoru düşük olan kişiler daha yüksek faiz oranları ile karşılaşabilirler.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Ayda 300 TL Ödemeli Sonbahar Kredisi başlıklı makalemizde Garanti Bankası ve ihtiyaç kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı