Krediler

Yapı Kredi’den Esnaf ve KOBİ’lere Mart 2018 Ödemeli Kredi

İşletme ihtiyaçlarını giderebilmek için yada şirketlerine gidebilmek için gerekli olan finansmanı sağlayamayan kişilere Yapı Kredi Bankası 36 aya varan vade seçenekleri ile kredi imkanı sunuyor. Üstelik kullanılacak olan bu kredi ilk ödemesi Mart 2018’de başlandığı için işletmelere anında yük bindirmiyor.

Esnaf ve KOBİ Kredisi

Yapı Kredi Bankası KOBİ ve esnaflara ihtiyaçlarını gidermeleri için ticari kredi fırsatı sunuyor. Sunulan bu kredi düşük faiz oranlarına sahip olduğu gibi aynı zamanda Mart 2018 yılında yani baharda ödenebiliyor. Bu özelliğinden dolayı kullanılacak Kredi’nin geri dönüşü görülmeye başladığı zaman taksit ödemeleri yapılabiliyor. Örnek hesaplama tablosu ile kullanılacak kredinin giderleri faiz oranı ve aylık taksiti miktarlarını görebilirsiniz;

  • 25.000 TL krediyi maksimum vade oranı olan 36 ay vade ile kullanmak isteyen kişilere 3 ay ödemesiz dönem tercih etmeleri halinde aylık %1,55 faiz oranı sunuluyor. Bu faiz oranı ile aylık taksit tutarı 1033,91 TL olarak hesaplanıyor ancak ertelemeli olarak kullanıldığı için kredi 500 TL komisyon miktarı alıyor.
  • 50.000 TL kredi 36 ay vade ile kullanmak ve 3 ay ertelemeli bir şekilde ödemek isteyenlere Yapı Kredi Bankası %1,51 faiz oranı ile aylık 2052,55 TL taksit tutarı belirliyor. Bu kredi için taksit erteleme dönemleri komisyon oranı 750 TL’dir.
  • 100.000 TL kredi 36 ay vade ile ve üç ay ertelemeli şekilde ödemek isteyenlere Yapı Kredi Bankası %1,48 faiz oranı sunuyor. Bu faiz oranı ile yapılan hesaplamada aylık ödeme miktarı 4081,63 TL ve erteleme komisyon miktarı 1.000 TL olarak hesaplanıyor.

Göz atabilirsiniz: Yapı Kredi’den Günde 10 TL’ye 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Baharda ödemeli esnaf ve KOBİ kredisi kampanyası 31 Ocak 2018 tarihine kadar geçerli olduğu ve ödemesiz dönemli kredilerin ilk ödemesinin en geç Mart 2018 tarihine kadar ertelenir bildiğinin bilinmesi gerekiyor. Bunun yanı sıra ödenecek taksit miktarları aylık eşit oranda olduğu için esnek bir şekilde taksit miktarları belirlenemiyor. Ödemesiz dönemin taksit miktarları ise ilk ödenmeye başlandı aydan son ödenmeye devam edildiği aya kadar eşit bir şekilde yansıtılıyor. Kredi başvurusu için geliri kanıtlayan belge, son vergi levhasının fotokopisi, T.C Kimlik Kartı yada pasaportun aslı ile fotokopisi yeterli oluyor.

Bir önceki yazımız olan TEB Günde 10 TL’ye 10 Bin TL Kredi başlıklı makalemizde ihtiyaç kredisi ve TEB hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. merhaba, bir kredi ihtiyacı olan herkes için iyi haber, benim şirket herhangi bir peşinat ücreti olmadan ücretsiz kredi çıkıyor, bugün başvurun:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı