Krediler

Yapı Kredi Sms Kredi

Kredi başvuru işlemlerinde en seçici bankalar arasında yer alan Yapı Kredi bankası, uygun vadeleri ve esnek geri ödeme planları ile banka müşterilerinin kredi konusunda en çok çalışmak istediği bankalar arasında yer almaktadır.  Kredi şimdi adlı hızlı kredi başvuru panelleri ise Yapı Kredi bankası ile çalışmak isteyen müşterilerin kredi başvuru işlemlerini kolaylaştırmada aktif rol oynamaktadır. Bankaya kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, farklı platformlarda Yapı Kredi bankası sms ile kredi başvurusu yazarak banka müşterilerinden gerekli bilgiye de sahip olma imkânı bulabilmektedirler.

Göz atmanızda fayda var: Mesajla Kredi Veren Bankalar

Yapıkredi SMS kredi başvurusu için mesaj gönderme özelliğine sahip tüm telefonları kullanabilirsiniz. Yapı Kredi 4454 nolu sms servisine kısa mesaj atarak başvurunuzu kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız başvuru kısa sürede cevaplanıyor ve cevap bankaya verdiğiniz telefon numarasına gönderiliyor. SMS işlemi için Kredi türü, T.C. numarası ve aylık gelirinizi yazarak 4454’e kısa mesaj gönderiyorsunuz.

Yapı Kredi bankasından kredi almak isteyen müşteriler için SMS uygulaması büyük kolaylık sağlamaktadır. Bankadan kredi başvurusu yapacak kişinin öncelikle kişisel bilgilerini girip 4411 numaralı kısa mesaj hattına mesaj çekmeleri gerekmektedir. Burada müşterinin dikkat etmesi gereken hususlardan bir tanesi de mesajda aylık net geliri bilgisini kesinlikle unutmaması gerektiğidir. Diğer taraftan müşterilerin SMS ile mesaj çekerken hangi kredi türünü istediklerini belirtmeleri de dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer almaktadır. Örneğin, kullanıcı bireysel kredi türünde kredi başvurusu yaptıysa SMS’ te bunu açık bir şekilde dile getirmesi gerekmektedir.

4411 sms numarasına:

Kredi Türü (konut ya da Bireysel) (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi”* yazıp 4411’e gönderin.

Kredi Şimdiye çok kolay başvuruda bulunabileceğiniz gibi sonucu da sorgulamak bir SMS kadar kolaydır. Bunun için 4407 nolu SMS numarası ile yapmanız mümkündür.

Bireysel İhtiyaç kredi başvurunuzu sorgulamak için: BiREYSEL (Boşluk) T.C. Kimlik numaranızı yazarak 4407’ye SMS atınız.

Taşıt kredi başvurunuzu sorgulamak için: TAŞIT (Boşluk) T.C. Kimlik numaranızı yazarak 4407’ye SMS atınız.

Mortgage başvurunuzu sorgulamak için KONUT (Boşluk) T.C. Kimlik numaranızı yazarak 4407’ye SMS atınız.

Yapı Kredi Bankası sms servisini kullanarak kredi başvurusu dışında başka işlemler de yapabilirsiniz. Bu özellikle aşağıda ifade edilmiştir. Aşağıda ifade edilen kısaltmaları 4454’e göndererek açtırabilirsiniz.

Kartınızın temassız özelliğini açtırmak için : TMS,

Kartınıza Ek Kart başvurusu İçin: EKKART,

Kredi kartınızdan fatura ödeme talimatı için: FATURA,

E-Hesap Özeti Geçiş için: EKSTRE şeklindedir.

Yukarıdaki kısaltmaları kullanarak sms gönderme örneği; EKKART 12365478998 yazıp 4454’e gönderebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Garanti SMS Kredi

Bu yöntem kredi notunuzu etkilermi? SMS’le kredi başvurusu aslında diğer başvuru yöntemleri gibidir. Ancak burada aslına bir ön başvuru yapıldığını söyleyebiliriz. Eğer kredi başvurunuz olumlu değerlendirildi ise banka size kısa sürede bilgi verecektir. Eğer kredi notunuz düşükse kredi başvurunuzun olumsuz olması yüksek ihtimaldir. Kara listede olanların ise kredi başvurusu kesinlikle olumsuz sonuçlanıyor. Ancak kredi başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasının başka nedenleri de olabilir. Çünkü kredi başvurularında değerlendirilen temel kriterler kredi notu, aylık gelir ve sigortadır. Eğer bunlardan biri şartları sağlamıyorsa banka kredi vermeyebiliyor. Dolayısıyla banka ile görüşerek kredi red nedenini öğrenebilirsiniz.

Özellikleri nelerdir? Yapı Kredi cepten kredi hizmetiyle kolayca kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sms bankacılığını kullanarak ihtiyaç kredisi ve konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Yapı Kredi’ye sms ile en az 1000 TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası sms ile verdiği ihtiyaç kredilerine de en fazla 48 ay vade yapmaktadır.

Sms ile yaptığınız kredi başvurusu kısa sürede sonuçlanacaktır. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa şubeler üzerinden kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası kullanmak istediğinizi kredi tutarının %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti almaktadır. Bu ücret bütün kredilerden alınır çünkü bu verginin yasal dayanağı bulunmaktadır. Banka ve Sigorta Muamele Vergisi, Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu vergisi adı altında da kredinizden kesinti yapılmaktadır. BSMV adı altında yapılan vergi kesintisi kredinin aylık faiz tutarının %5’idir. KKDF adı altında yapılan vergi kesintisi kredinin aylık faiz tutarının %15’idir. BSMV ve KKDF vergileri belirttiğimiz oranlarda olmak suretiyle kredi vadesi boyunca bütün taksitlere eklenecektir. Yapı Kredi sms kredi kullananların hayat sigortası yaptırması gerekmektedir. Hayat sigortası ücretleri kişiden kişiye ve krediden krediye göre değişecektir.

İlginizi çekebilir: SMS İle Kredi Veren Bankalar

Bu makalemizde sizlere Yapıkredi Bankası sms kredi başvurusunu ve diğer kredi başvuru yollarını anlattık. Size en kolay gelen kredi başvuru yöntemini kullanarak kredi başvurunuzu başlatabilirsiniz. Kredi başvurusu bilgilendirmesi kısa süre içerisinde telefonunuza gelecektir. Yapı kredi ilk faaliyete geçişi özel kurum olarak faaliyet göstermiş olup ve ilk özel unvanına sahip bankalardır. Sizde bu sayede kolayca başvuru yapabileceksiniz. SMS ile kredi başvurusu diğer bankalarında hizmet verdiği en kolay kredi başvurusu seçeneklerinden biridir. SMS ile kredi başvurusu ile sizde zaman tasarrufu yaparak kolayca kredi başvurusunda bulunabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Garanti SMS Kredi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. KREDIM NASIL ALABILIRIM

  Kredi almama yardim eden Bay STEVE WILSON’a tesekkür etmek istiyorum. Geçtigimiz üç ay boyunca borçlarimi yatistirmak için borç aramaktayim, herkes sonunda bu Kredi Sirketi ile tanisana kadar beni paramdan mahrum etmeye çalisti. bana 775.000 TL borç verebildi. o da diger bazi meslektaslarimin yardimci oldu. Herhangi bir maddi yardima ihtiyaciniz varsa, lütfen bu e-posta yoluyla asagidaki e-posta yoluyla iletisime geçin, size de yardim edebilecegini düsünüyorum. ILETISIM HIM VIA E-POSTA: stevewilsonloanfirm@gmail.com
  Whatsapp: +393510675312

 2. Merhaba!

  Mali desteğe mi ihtiyacınız var? dünyanın her yerinde ihtiyacı olan borçlulara her türlü krediyi veriyoruz.

  5.000 – 10.000.000 ABD Doları
  * amaç *% 3 faiz oranı
  * 1-20 yıl arasında ödeme seçeneği.
  * Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
  * Kredinin esnekliği.

  Yardım için lütfen bizimle iletişime geçin.
  E-posta: creditfinancierhome@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı