Krediler

Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi

İhtiyaç anında Kullanabileceğiniz kredi Yapı Kredi bireysel internet şubesi ya da mobil şubede hazır. Onaylanan krediler için bankaya gitmenize gerek bulunmadan anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Üstelik alınanlara krediyi 48 ay vade seçenekleriyle kullanabiliyorsunuz.

Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu

Hafta sonu dahil her gün çekebileceğiniz anında kredi için internet şubesine giriş yapmanız gerekiyor. Bankadan hesap açtığınız zaman internet bankacılığını kullanmak istediğinizi bildirmeniz şifrenizi almak için yeterli olacaktır. Kullanılacak kredi için örnek hesaplama tablosu şu şekildedir;

  • 5.000 TL kredi 24 ay vade seçenekleriyle kullanmak isteyen kişiler kredi notu iyi olması durumunda %1,42 faiz oranından faydalanarak 255,57 tl taksitle ödeyebilir. ancak Kredi notu düşük olan kişiler %1,52 faiz oranından faydalanarak aylık taksitlerini bir 250 9,11 TL halinde ödeyebiliyorlar. Bu kredi için kredi tahsis ücreti 25 TL’dir.
  • 25.000 TL kredi kullanmak isteyen kişilere 36 ay vade seçeneğini tercih ettiklerinden kredi notu iyi olanlara %1,38 faiz oranı üzerinden yapılan hesaplama ile 927,46 TL’ye taksit miktarı hesaplanıyor. Ancak kredi notu düşük olan kişiler için bu kredi faiz oranı 1,48 olarak hesaplandığı ondan dolayı aylık taksit miktarı 945,89 TL’ye çıkıyor. Bu kredi için kredi tahsis ücreti ise 125 TL’dir.
  • Son olarak 50.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler 48 ay vade seçeneklerinden faydalanmak isterlerse aylık %1,29 faiz oranı ile 1.483,84 taksitler halinde geri ödeme yapabilirler. Yine kredi notu düşük olan kişiler için bu kredi banka %1,39 faiz oranı üzerinden vererek aylık 1.521,94 TL’ye taksit ödeme seçeneği sunuyor. Bu kredi için kredi tahsis ücreti ise 250 TL olarak banka tarafından talep ediliyor.

Yapı Kredi anında kredi kullanırken talep edilecek sigorta prim tutarı vadiye ve kullanılan kredi miktarına göre değişmekte olup 30 yaşındaki kişi için 10 bin TL ve 36 ay vadeli kredi de 67,68 TL olarak hesaplanıyor.

Kredinin Detayları

Başvurulacak Kredi en az 1.000 TL en fazla 10 bin TL olarak Yapı Kredi tarafından belirlendi. Ancak banka mevcut müşterilerine on onaylı bir şekilde 75 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi limiti verebiliyor. Önceden banka ile yapılan gelir hesabından sonra bu limit belirlenirse online olarak başvurulacak kredi miktarı 75 bin TL’ye kadar çıkabilir.

Yapı Kredi Esnek Hesap yazımızı da okuyabilir. İhtiyaç anında esnek hesabı kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Yapı Kredi’den Günde 10 TL’ye 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Bir önceki yazımız olan Enpara Anında Hesapta Olan Kredi başlıklı makalemizde Anında Kredi, E-Kredi ve Enpara hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı