Banka Kartları

Yapı Kredi Adios Kredi Kartı

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Yapı Kredi Bankası her yıl çıkardığı yeniliklere bir yenisini daha kattı ve Adios Kredi Kartı’nı müşterilerine sundu. Özellikle alışverişlerde kullanılmak üzere sunulan bu kredi kartı ihtiyaçlarını ertelemek istemeyenlere düşük faiz oranları ile Süper Bireysel İhtiyaç Kredisi veriyor.

Süper Bireysel İhtiyaç Kredisi Detayları

Adios kredi kartına sahip olan kişilere %100 onaylı bir şekilde verilen kredi imkanı yaptığınız tüm alışverişleri anında taksitlendirme seçeneği kullanmanızı sağlıyor. Üstelik kullanılacak kredi için düşük faiz oranlarının yanı sıra herhangi bir masraf da alınmıyor. Yapı Kredi Bankası Müşterilerine 2 farklı seçenek ile alışverişlerini yapma imkanı sunuyor, bu seçenekler ise şu şekildedir;

1. Seçenek

İsteyenler Yapı Kredi Bankası üye işyerlerinden Adios kart ile yaptıkları 500 TL’ye kadar alışverişleri en yakın banka şubesine giderek taksitlendirebilirler. İstenilen taksit seçenekleri ile müşterilere verilen bu imkanı kullanmak için hesap kesim tarihinden önce harcamalarınızı taksitlendirmeniz gerekiyor.

Göz atabilirsiniz: Yapı Kredi’den İhtiyaç Kredisi

2. Seçenek

İkinci bir seçenek olarak ise isteyen kişilere Yapı Kredi Bankası şubelerine giderek kredi miktarınızı Adios kartınıza yükletebilirsiniz. Daha sonrasında bu limiti tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Kullanılacak olan kredi için belirlenen faiz oranları ve rakamlar ise şu şekildedir;

  • 10.000 TL krediyi 12 ay vade seçeneği ile kullanmak isteyen kişiler aylık %1,21 faiz oranından faydalanarak 183 TL taksitler halinde geri ödeme yapabilirler.
  • 10.000 TL alışveriş kredisini 24 ay vade seçeneği ile kullanmak isteyenler %1,13 faiz oranı hesabı üzerinden aylık 393 TL taksit ödemesi ile kredilerini kullanabilirler.
  • Son olarak 15.000 TL krediyi 24 vade seçeneği ile kullanmak isteyenler de %1,13 faiz oranından faydalanarak aylık 736 TL taksit ödemesi yapabilirler.

İlginizi çekebilir: Yapı Kredi Esnek Hesap

Her miktardaki kredi için herhangi bir masraf alınmadığı gibi belirtilen faiz oranları kişilerin kredi skoruna göre değişiklik gösterebilir. Bundan dolayı en doğru rakamı almak için en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Başvuru için gerekli olan belgeler ilk olarak T.C kimlik kartı daha sonrasında ise son 3 ay içerisinde müşteri adına düzenlenmiş olan ev faturaları ve bankanın istemesi halinde 3 ay içerisinde alınmış olan ikametgah belgesi başvuru sırasında hazır bulundurulması gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan CEPTETEB Kredi Kartı başlıklı makalemizde CEPTETEB ve TEB hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı