Evde Ek İş

Yalova Evde İş İmkânları, İlanları

Yalova evde iş olanakları ve ilanları göz önüne alındığında, geniş işletme çeşitliliği ve ürün yelpazeleri dolayısıyla, sektörde ki en önemli illerimizden bir tanesidir. Yalova evden iş modeli ile çalışan firmalar, günlük yaşamının birçoğunu evde geçiren veya ofise gitmeden, evden çalışma imkânı arayan bireyler için çeşitli fırsatlar sunmaktadır.

Önemli sahil kentlerimizden bir tanesi olan Yalova, paketleme işinden, yemek sektörüne eğlence sektöründen, hizmet sektörüne kadar birçok alanda eve iş veren işletmelere ve firmalara sahiptir. Özelikle turistik bölge olmasından dolayı, yaz ayları başta olmak üzere, senenin çeşitli zamanlarında bölgede birçok turist olmaktadır. Turizm faaliyetlerinin artması ile birlikte hediyelik eşya, yöresel ürünler, turistik bir takım ticari olanaklarda ortaya çıkmıştır.

Yalova Evden İş İlanı Veren Firma Türleri

Yalova eve iş ilanı yollayan firma çeşitleri genellikle turistik faaliyet gösteren işletmelerden oluşmakla birlikte, irili ufaklı yerel işletmelerde sektörün bizzat içerisindedir. Evden iş sektörünün vazgeçilmezi olan, neredeyse her ilde aktif faaliyette olan evde paketleme işi Yalova şehrinde de en üst sıradadır.

Çeşitli işletmeler tarafından üretilen ürünlerin, evde kilo işi ile paketleme yapılmasının yanı sıra, hediyelik eşyalar, boncuk ürünleri, takı tasarımı gibi birçok farklı alanda sektörde eleman ihtiyacı bulunmaktadır. Firmaların birçoğu yerli firmalar olmakla birlikte, özellikle eğlence sektörüne adım atan yabancı firmaların da sektörde var olduğu bilinmektedir. Bu firmaların ücretlendirmesi ise çok daha faklı olabilmektedir.

Van evde iş imkanlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Gizli Müşteri Olarak Para Kazanmak

Gizli müşteri olarak gelir elde etmek günümüzde, ülkede pek fazla popüler olmayan ve bilinmeyen bir ek kazanç şeklidir. Şirketlerin sık sık kendi personelini denetleme ihtiyacı hissetmesi, böyle bir sektörün oluşmasına neden olmuştur. Özellikle Yalova gibi turistik yerlerde, müşteri memnuniyet konusunda çok fazla hassas olan işletmeler bu tarz bir yönteme başvurmaktadırlar.

Gizli müşteri olacak kişinin, günde 2 saatini bu işe ayırması yeterli olacaktır. Çalışanlara fark ettirmeden, performanslarını denetlemeniz ve gerçek bir müşteri gibi davranmanız gerekmektedir. Günde 2 saat çalışma ile bu işten aylık, ortalama 700-1000TL arasında ek gelir elde etmek mümkündür

Yalova Evde İş Boncuk Dikerek Gelir Elde Etmek

Yalova evden boncuk işleyerek para kazanmak çok yaygın bir ek gelir yöntemi olmakta birlikte, genellikle geçmişinde terzilik yapmış veya el işlerinde kendini geliştirmiş kadınların ilk tercihi olmaktadır. Özellikle Yalova’daki abiye dükkânları, yılın belirli aylarında iş yükünü hafifletmek amacı ile ek elemana ihtiyaç duymaktadır. İşletmeler bu eleman ihtiyaçlarını ise, eve iş vererek kapatmakta olup, düşük maliyet ile tasarruf amaçlamaktadırlar.

El hızınıza ve yeteneğinize güvenen biri iseniz, işletmelerin sizden istediği modelde istediği şekilde dikim yeteneğiniz var ise, bu işten aylık yüksek miktarlarda para kazanmak mümkün olmaktadır. Günde ortalama 7-8 saatlik çalışma ile birlikte, aylık 1500-2500 TL arasında gelir elde etmek mümkündür.

Toptan Ev Yapımı Börek Yaparak Gelir Elde Etmek

Toplu ev yapımı börek yaparak para kazanmak çoğu ilde olduğu gibi, yemek sektörü açısından gelişmiş olan Yalova kentinde de sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Lezzet ustaları adı altında geçen, yemek firmaların sizden istediği kiloda, istediği miktarda böreği yaptığınız bir iş çeşidi olmaktadır.

İş için genellikle iyi bir tecrübe aranmakla birlikte, deneme sürecinden geçmek mümkündür. Deneme süreçlerini tamamladığınız ve işe kabul edildiğiniz takdirde, Yalova evden iş konusunda en karlı mesleklerden birisi olmaktadır. İşe kabul edildiğinizde, yemek firmaların ihtiyacı ve istekleri doğrultusunda börek yapacak olup, günde 6-7 saat çalışma ile aylık 2500-3000TL arasında gelir elde etmek mümkündür.

Telefondan Ürün Satışı Yaparak Ek Gelir Oluşturmak

Telefon ile ürün satışı yaparak para kazanmak zaman zaman çok tercih edilen yöntemler arasında bulunmaktadır. Genellikle kozmetik ürün üreten firmaların veya sigorta firmalarının yoğunlukla ilan yayınladığı sektörde, düzgün bir çalışma ile güzel gelirler elde etmek mümkün olmaktadır.

İşe başlamak için herhangi bir tecrübeye ihtiyaç duyulmamakla birlikte, iş tanımını ve sürecini anlatan eğitimler, şirketler tarafından genellikle verilmektedir. Firmaların ürettiği ürünler veya satışı yapılacak konuların katalogları tarafınıza teslim edilir. Bu katalogları inceledikten sonra, aynı zamanda size sunulan müşteri listeleri ve numaralarından, katalogda bulunan ürünlerin müşterileri arayarak satılması istenir. Düzenli çalışıldığında, sektör kariyer yapma imkânı verebilmektedir.

Uşak evde iş fırsatlarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Blog Veya İnternet Sitesi Editörü Olarak Gelir Kazanmak

İnternet sitesi ve blog sayfalarında editörlük yaparak para kazanmak zamanının büyük bir bölümünü bilgisayar başında geçiren, yazılar yazmaktan ve okumaktan hoşlanan insanlar için son derece ideal bir evden iş programı olmaktadır. Zaman zaman blog ve internet sitesi sahipleri, içerik oluşturacak ve oluşturulan içerikleri denetleyecek elemanlar aramaktadır. İşe kabul sürecinde, çeşitli testler ve denemeler olabilmektedir.

İş ilanları internet ortamlarında yayınlanmakta olup, popüler iş arama sitelerini takip etmek önerilmektedir. Yalova evde iş ilanlarının, en çok kazandıran işlerinden bir tanesidir. Sitelerde ki yazıları denetleyip, içerik oluşturacağınız bu işte günlük 8-9 saat bir çalışma ile aylık 3000-5000TL arasında gelir elde etmek oldukça mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Van Evde İş İmkânları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı