İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Vitamin Simit Bayilik Başvurusu ve Şartları

Vitamin Simit bayiliği alarak Türklerin vazgeçemediği lezzet simit ile sevenlerini buluşturun! 2005 senesinde kurulan marka toplam 8 tane şubeye sahiptir. Son 1 sene içinde 3 tane şube açılmıştır. 150 tane daha uygun koşulları oluşturan kişilere bayi verilmesi planlanmaktadır. Uzun vadede verimli ve sürdürülebilir bir iş modeline ihtiyaç duyuyorsanız Vitamin Simit’i tercih edebilirsiniz.

Ortalama kar marjı yüzde 20’dir. Yatırım geri dönüş süresi 24 ile 48 ay arasında bayiden bayiye değişiklik göstermektedir. İsim hakkı bedeli ek olarak ödenmektedir. Bayilik başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler için kurulum ortalama 1 ay içinde tamamlanmaktadır. Reklam bedelinin içine cirodan alınan pay da dahil edilmektedir. Bu nedenle ek bir ücret alınmaz. Gelirden pay yüzde 3 olacak şekilde ödenir.

Vitamin Simit Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vitamin Simit bayisi olmak için başvuru yapmak isterseniz telefonlarınızdan 0216 312 89 89 hatlı telefon numarasını arayın. Alptuğ Yekrek isimli yetkili kişi ile görüşebilirsiniz. Vitamin Simit bayilik başvuru formu online internet sitesinden doldurulabilir. Başvuru formunda bilgilerin eksiksiz olması gerekir, aksi halde yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Vitamin Simit Bayisi Olmak için Gerekli Şartlar Nelerdir?

Vitamin Simit bayisi olmak için şartlar yerine getirilmeden bayilik başvurusunun olumlu sonuçlanması mümkün değildir. Hem başvuru yapan girişimci adayının hem de girişimci adayının faaliyet göstermek istediği mağazanın uygun özelliklere sahip olması beklenir. Girişimci adayının ticaretten anlayan, müşteri ilişkileri güçlü, insanlarla diyalog kurmasını bilen, tercihen geçmişte bu işte tecrübe edinmiş, çevresi tarafından güvenilir olarak bilinen insanlar olması gerekir. Ancak bu özelliklere sahip, çalışkan, işinin başında duran insanların başarılı olması mümkün olur.

Kişilerin bu özellikleri taşımaları bayi olmak için yeterli olmaz. Dükkanın da belli koşulları sağlamaları gerekir. Örneğin dükkanda baca problemi bulunmamalıdır. En az 50 metre kare ve üzeri metre kare alana sahip olunmalıdır. Dükkanın ya cadde üzerinde ya da AVM içinde yer alması gerekir. İleriki senelerde Vitamin Simit kiosk konsepti ile karşımızda olacaktır. Kiosk için ise 15 metre kare alan yeterli olacaktır.

Ayrıca Uzman Tavuk bayiliği başvurusu ve şartları bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vitamin Simit Bayisi Olmanın Faydaları Nelerdir?

Vitamin Simit bayisi olmanın faydaları şu şekilde sıralanabilir:

 • Markanın bilinirliğinden faydalanmak,
 • Firmanın desteği ile iş yapmak,
 • Yüksek kar marjına sahip olmak,
 • Simitlerin bayi kapısına kadar hazır olarak gelmesi,
 • Yalnızca işletmeden sorumlu olmak,
 • Personel desteği almak,
 • Eğitim desteği sayesinde bayi başarısı için gerekli özelliklere sahip olmak,
 • Düşük yatırım bedeli ile Vitamin Simit bayilik almak,
 • Yapılan yatırımların kolayca kendini amorti edebilmesi,
 • Firma hukuksal desteğinden faydalanmak,
 • Farklı konseptlerde iş yapabilme imkanı,
 • Düşük risk almak,
 • Başarısızlık ihtimalinin az olması Vitamin Simit bayilik alanları bekliyor.

Bu avantajlardan faydalanmak ve kendi işimin sahibi olmak istiyorum derseniz, siz de başvurunuzu ücretsiz yapabilirsiniz!

Vitamin Simit Bayilik için Başvuru Yapmadan Önce Bunlara Dikkat Edin

Vitamin Simit bayilik başvurusu yapmadan önce dikkat edilmesi gerekenlerin başında kişilerin bayilik sözleşmesini dikkatli bir şekilde okumaları gelmektedir. Sözleşme maddelerinin hepsini anladığınızdan emin olmadan sözleşme altına imza atmayın. Burada bulunan maddelerden herhangi birine uyum sağlamamanız halinde, cezai yaptırım ile karşılaşırsınız. Bu cezai yaptırım hukuksal olabileceği gibi maddi de olabilir. Bayilik almadan önce bayilik sistemini anladığınızdan emin olun. Bu sistemde aylık kazancınız üzerinden belli bir miktar ödeme yapmanız gerekir. Kazancın tümü size kalmaz. Ayrıca bayilerin tek başlarına karar almaları da mümkün değildir, merkeze bağlıdırlar.

Bir önceki yazımız olan Uzman Tavuk Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı