Krediler

VakıfBank’tan İnternet Hızında Kredi

Her geçen gün gelişen finans sektöründe kredi adına da birçok gelişme yaşanıyor. Son yeniliklerden birisi ise internet üzerinden kredi. Vakıfbank tarafından verilen internet üzerinden kredi sadece Vakıfbank müşterilerine özel olup bu özellikten yararlanmak için mobil bankacılık müşterisi de olmanız yeterlidir. Bunun için cep telefonunuzdan Vakıfbank Mobil Bankacılık uygulamanızı indirmeniz yeterlidir.

VakıfBank’a Özel Anında İnternet Kredisinden Kimler Yaralanabiliyor?

Maaşını Vakıfbank’tan alan bireysel müşteriler internet üzerinden taksitli ihtiyaç kredilerini Vakıfbank İnternet Bankacılığı yada Vakıfbank Mobil Bankacılık üzerinden kullanabilirler.

Buradan 0850 222 0 724 Vakıfbank Telefon Bankacılığı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Özel Sektörde Çalışanlar VakıfBank’ın İnternet Anında Kredi Özelliğinden Faydalanabiliyor mu?

Özel sektörde çalışan Vakıfbank müşterileri Vakıfbank’tan mobil bankacılık üzerinden yada internet bankacılığı üzerinden internette anında kredi kullanmak istiyorsa en azından son 6 ay içinde Vakıfbank aracılığı ile maaş aldığını ispat etmelidir. Aynı zamanda kamu çalışanları ve emekli Vakıfbank müşterileri bu koşul aranmadan kredi kullanabilmektedirler.

İnternet Üzerinde Anında Kredi Ne Zaman Kullanılabilir?

  • Vakıfbank’ın sunmuş olduğu internet üzerinden anında kredi özelliği gerek hafta sonları gerekse resmi tatiller her zaman kullanılabilmektedir.
  • Sadece 02:50-03:30 saatleri arasında hizmet verilmiyor.
  • Vakıfbank internette anında kredi sigortalı veya sigortasız olarak yukarıda belirtilen saatler dışında her zaman kullanılabilmektedir.

İlginizi çekebilir: Ziraat Bankasından Hızlı Kredi

İnternet Üzerinden Anında Sigortalı Kredi

30.000 TL krediyi 48 ay vade ile çekmek için aylık taksit tutarı 890,31 TL, kredi tahsis ücreti 150,00 TL ve %20.5951 efektif yıllık faiz oranı olarak ayarlanmıştır. Burada bahsedilen faiz oranı Vakıfbank aracılığı ile sigorta yaptırılması veya asgari düzeyde bir maaş tutarında kredili mevduat açılması durumunda geçerli olmaktadır.

İnternet Üzerinden Anında Sigortasız Kredi

15.000 TL anında kredi tutarı için 48 aylık vade ile aylık 461,20 TL %1.43 aylık faiz oranı dahil olarak ödenecek olarak hesaplanmış olup 75 TL kredi tahsis ücreti ve %23.0162 efektif yıllık faiz oranı belirlenmiştir.

Vakıfbank her zaman olduğu gibi yine müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla yeni yöntemler aramaya devam ediyor. Hazırlamış olduğu bu internet üzerinde anında kredi özelliği sayesinde birçok Vakıfbank müşterisine büyük ödeme ve kredi çekme kolaylığı tanımaktadır.

Bir önceki yazımız olan ING Bank E-Kredi Başvuru ve Şartları başlıklı makalemizde Anında Kredi, E-Kredi ve ING Bank hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı