İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Uzman Tavuk Bayilik Başvurusu ve Şartları

Uzman Tavuk bayiliği alarak tavukçuluk sektörüne giriş yapabilirsiniz. Uzman Tavuk bulunduğu sektörde önde gelen markalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Marka girişimciliğe ve pazarlamaya destek vererek yeni bayilikler vermeyi planlamaktadır. 34 senenin tecrübesini taşıyan marka, toplamda 6 tane şubeye sahiptir. Türkiye’nin her yerinden bayilik için yapılacak olan başvurular kabul edilmektedir. Hedef şehirler olarak:

 • İstanbul,
 • Bursa,
 • Eskişehir,
 • İzmir belirlenmiştir ve başvurularda bu şehirlere öncelik verilecektir.

Ortalama kar marjı yüzde 30 olduğundan, Uzman Tavuk bayisi olarak güzel miktarlarda para kazanabilirsiniz. Son 1 sene içinde Uzman Tavuk 10 tane daha bayi verme hedefini gerçekleştirmek istemektedir. Toplam çalışan sayısı 100’e ulaşmıştır. Şubenin kurulum süresi 1 aydır.

Uzman Tavuk Bayisi Olmak için Hangi Şartları Yerine Getirmek Gerekiyor?

Uzman Tavuk bayisi olmak için yerine getirilmesi gereken şartlar başında bayi adaylarının sorumluluk sahibi olmaları ve girişimci ruha sahip olmaları gerekiyor. Buna ek olarak:

 • Çalışkan,
 • İşinin başında duran,
 • İşini titiz yapan,
 • Güler yüzlü,
 • İnsan ilişkileri iyi olan,
 • Ticarete yatkın,
 • Tercihen daha önce gıda sektöründe işletmecilik alanında iş yapmış,
 • Tercihen geçmiş işlerinde başarılı olmuş,
 • İşi yapmak için yeterli finansal kaynaklara sahip olan,
 • Aktif,
 • Bayilik sisteminin ne olduğunu anlamış ve sistemle mücadele etmeyen olması beklenir.

Uzman Tavuk bayiliklerinin başarıya ulaşması için bu özellikler olmazsa olmazlardandır.

Uzman Tavuk Bayisi Olmak için Başvuru Nasıl Yapılır?

Uzman Tavuk bayisi olmak için başvuru yapmak isterseniz telefonlarınızdan 0312 911 34 50 hattını arayarak Hakan Ozan isimli yetkili kişi ile iletişime geçebilirsiniz. Online olarak başvuru yapmak isteyen adayların, firma resmi internet sitesinde yer alan başvuru formlarını eksiksiz olarak doldurmaları gerekmektedir. Adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınır ve değerlendirme olumlu olması halinde kişiler ile iletişime geçilerek ön görüşme için ana merkeze davet edilirler. Ön görüşmede aday işin bütün detayları hakkında bilgilendirilir. Koşulların uygun olması halinde ön sözleşme imzalanır. Kurulum için harekete geçilir ve ortalama 1 ay sonrasında bayi iş yapmaya başlayabilir.

Ayrıca Toscana Deri Giyim bayilik bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Uzman Tavuk Bayisi Olmanın Faydaları Nelerdir?

Uzman Tavuk bayisi olmanın faydaları başında başarısızlık oranının düşük olası gelir. Uzman Tavuk bayilik yerine bağımsız bir işletme açılmış olsa, ilk sene içinde bağımsız bir işletmenin ayakta durması ihtimalinin yüzde 30 olduğu biliniyor. Bayilik alan bir kişinin ilk ve diğer seneleri başarılı bir şekilde atlatmaları ise çok daha olasıdır. Bayiliklerin satın alma güc bulunur. Bağımsız işletme sahipleri eşyalar, gıda, masa sandalye ve aklınıza gelebilecek her şey için yüklü miktarda para ödemek zorundadır. Oysa bayilik aldığınız zaman belli bir para ödersiniz ve ödediğiniz paranın içine aynı zamanda gerekli olan bütün eşyalar dahildir. Bu eşyaların kurulumu da yine merkez tarafından gerçekleştirilir. Hukuki anlamda da avantajlı olursunuz. Çünkü merkez size hukuksal anlamda da destek sunar.

Uzman Tavuk Bayiliği Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Uzman Tavuk bayiliği almadan önce dikkat edilmesi gerekenlerin başında bayilik sisteminin kendi gelmektedir. Yani bayilik almadan önce bu sistemi iyi anladığınızdan ve bu sistemle bir sorununuz olmadığından emin olmanız gerekmektedir. Bayilik bir çok avantajı sunmakla beraber, bazı kişilerin uyum sağlamakta zorlanacağı özelliklere de sahiptir. Örneğin bayi sahibi bir kişi şirket adına bağımsız olarak karar alma gibi bir yetkiye sahip değildir ve bu duruma herkes ayak uyduramayabilir. Bu kişilerden biri olmadığınızdan emin olduktan sonra bayilik başvurusu yapın.

Bir önceki yazımız olan Turan Usta Bafra Pidesi Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı