Banka Kartları

Türkiye Finans Bankası Finansör Kredi Kartı

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Türkiye Finans Bankasına ait olan finansör kartı finansman limiti, taksit sayısı ve kar oranını başvuru yaptığınız esnada belirleyen ve tanımlayan finansman limitinin son geçerlilik tarihine kadar ihtiyacınız olan tüm hizmetlerin ve malların belirli sektör ve işyerlerinden teminatını sağlayan ayrıcalıklı bir banka kartı özelliğine sahip.

Finansör kartına tanımlanmış finansman limiti ile yurt içinde bulunan tanımlı işyerlerinden alışveriş yapılabiliyor. Finansör işlemleri katılım bankacılığı iş prensipleri ve kuralları doğrultusunda çalışıyor. Türkiye Finans bankası Finansör kartı ile yapılacak olan tüm alış ve satış işlemleri için kart hamilini vekil olarak tayin ediyor.

İlginizi çekebilir: Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi Başvurusu – Anında Onay

Nasıl Başvuru Yapılabilir?

  • Finansör kart başvurusunu İnternet şubesi aracılığı ile, web sitesi, SMS veya en yakın Türkiye Finans Bankası şubesine giderek yapabilirsiniz.
  • SMS ile finansör kart başvurusu için ‘’DESTEK’’ yazarak bir boşluk bırakın ve ‘’T.C. Kimlik Numarasını’’ yazarak 2310’a kısa mesaj atarak başvurabilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız kart başvurunuz için sonuç anında SMS ile size bildiriliyor.
  • Şubelere giderek yapacağınız başvurunuzun sonucu ise kart başvurusu için sizden istenen tüm belgelerin şubeye tesliminden sonraki 1 gün içinde belli oluyor. Tüm onaylama işlemlerinden sonra Türkiye Finans Bankasından teslim alacağınız Finansör kartınızın şifre işlemlerini müşteri hizmetlerini arayarak tanımladıktan sonra onaylanmış bulunan limitinizi anında kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Göz atabilirsiniz: QNB Finansbank Kredi Başvurusu – Anında Onaylı

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Finansör kart başvuru formu, nüfus cüzdanı yada ehliyetin fotokopisi, gelir belgesi veya maaş bordrosu, eğer adres kayıt sisteminde adres bilgisi güncel değilse adınıza tanımlı son 3 ay içinde gelen sabit bir telefon, elektrik, su, doğalgaz yada cep telefonu faturasından birisi gerekiyor.

Finansör Kart İle Kredi Avantajı

Finansör karttan 12 ay vade ile çekeceğiniz 10.000 TL kredinin tahsis ücreti 52.50 TL, aylık kar oranı %1.35 ile toplam geri ödeme tutarınız 10.979.16 TL ve ilk taksit tutarı 956.03 TL olup son taksit tutarı 847.28 TL olarak tanımlanıyor. Finansör kart ile Türkiye Finans Bankası’nın ayrıcalıklarını hem alışveriş hem de kredi çekme imkanları doğrultusunda tek bir kartta toplamak isteyenler için oldukça avantajlı bir kart olma özelliği taşıyor.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Başakkart başlıklı makalemizde Başakkart, TMO ve Ziraat Bankası hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı