Parafikir

Trabzon Evde Ek İş İlanları 2019

Trabzon Evde Ek İş İlanları 2019

Karadeniz Bölgesinin en hareketli şehirlerinden olan Trabzon, her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Şehrin bu gelişmeler ile artan nüfusu ekonomik olarak birçok sıkıntının doğmasına neden olmuştur. Trabzon’da asgari ücretle ile geçinmek durumunda kalan birçok kişi ekonomik olarak sorun yaşamaktadır. Özellikle ev hanımları, öğrenciler, emekliler gün içerisindeki boş vakitlerini değerlendirmek amacıyla evde ek iş veren firmaların kapısını çalmakta. Bu yazımız içerisinde Trabzon evde ek iş ilanları 2019 konusu hakkında bilgi vermeye çalışacağız. 

Firmalar, masraflarını minimum ölçeğe indirebilmek için personel almak yerine işlerini evde çalışmak isteyen kişilere vermektedir. Evde ek iş kolay gibi gözükse de firmaların standartlarına göre paketleme yapmak oldukça zor bir iştir. Ücretlendirme sabit olmayıp yapılan paket sayısına göre değişiklik göstermektedir. Birazdan belirteceğiniz işlerde ortalama kazanç asgari ücretle hemen hemen aynı kefeye denk gelmektedir.

Evde Çay Paketleme İşi

Karadeniz bölgesinde yapılacak işler sırasında ilk sırada çay paketleme işinin yer alması oldukça doğaldır. Bölgede toplanan çaylar, işlendikten sonra özel paketleme yapılabilmesi için evde ek iş arayan kişilere gönderilmektedir. Özel siparişler için hazırlandığından dolayı evde çay paketleme işinde muntazam özene dikkat edilmesi gerekiyor. Çuvallar ile gönderilen çay ve paketler işverenlerin belirttiği ölçü ve standartlara uygun şekilde paketlenmektedir. Bu sektörde kazanç oldukça değişkenlik gösterebiliyor. 

Satışa hazır her paketlenmiş çay için kazanç firmalara göre değişiklik gösterebilir. Ortalama bir ücret belirtecek olursak evde çay paketleme işi ile aylık 1,500 TL ile 3,000 TL arasında değişen bir gelire sahip olabilirsiniz. Evde paketleme işi yapan kişi sayısında meydana gelecek artış kazancın da aynı doğrultuda yükselmesine katkı sağlayacaktır.

Evde Örgü İşi

Trabzon bölgesindeki birçok firma eli hızlı olan ev hanımlarına ihtiyaç duymaktadır. Kısa süre içerisinde istenilen örgüleri teslim edebilecek kadınlar, evde örgü işi ile aylık oldukça yüksek gelirler elde edebilir. Sezonluk bir iş olmadığından dolayı evde örgü işi ile düzenli gelirler elde edebilirsiniz. Trabzon evde ek iş ilanları 2019 içerisinde trend bir şekilde yükseliş gösteren evde örgü işi ile birçok ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz 

Trabzon’da ev hanımlarına yönelik verilen bu işte gelir teslim yapılan örgü işine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; parça başı olarak yapılan kazak ile hırka arasında büyük kazanç farklılıkları bulunmaktadır. Son zamanlarda birçok kadının faydalandığı bu işte aylık kazanç 2,000 TL ile 4,000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Evde Tesbih İşi

Tesbihler, başta Türkiye olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde yaygın olarak satılan aksesuarlar arasında yer alıyor. Özellikle Karadeniz bölgesindeki ustalar tarafından hazırlanan tesbihler yüksek ücretler ile alıcı buluyor. Evde tesbih işi konusundaki detaylar ise; Karadeniz Bölgesinde yer alan ustalar tarafından hazırlanmış tesbihler evde ek iş arayan kişilere kargo ile gönderilmektedir. Bu taşlar, istenilen şekilde iplere dizilerek teslim edilmektedir. Diğer evde ek iş sektörlerine göre tesbih dizme işinde oldukça fazla dikkat ve ilgi gerektiğini bilmeniz gerekiyor. 

Evde Yaprak Sarma İşi

Trabzon evde ek iş ilanları 2019 konusundaki son önerimiz ise evde yaprak sarma işidir. Lokanta ve restoranlar, ev yemeklerini giderek menülerine dahil etmeye başladılar. Bu konuda daimi personel çalıştırmanın ekstre bir masraf olacağını bilen işletmeler, evde ek iş arayan kişilerden destek alarak ürünleri temin etmekteler. Eğer yaprak sarma konusunda başarılı olduğunuzu düşünüyorsanız bu alandan güzel gelirler elde edebilirsiniz. 

Evde yaprak sarma işi konusunda tüm malzemeler iş veren firma tarafından karşılanmaktadır. Ücretlendirme ise hazırlanan yaprak sarmasının kilogramına göre hesaplanmaktadır. Önce boş tencerenin darası alınarak yapılan hesaplamada hazırlanan yaprak sarmasına göre ücretlendirme alırsınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Örgü işi Yaparak Para Kazanma başlıklı makalemizde evde el işi yaparak para kazanma, Evde Örgü işi Yaparak Para Kazanma ve evde örgü yapma hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 34 YORUM
 1. Bahar Tülin İskender dedi ki:

  Merhaba Trabzon da oturuyorum bende tesbih dizme işinden yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Hilal genc dedi ki:

   Iyi gunler trabzonda oturuyorum bende tesbih yapma isi istiyorum

 2. Nazife sancak dedi ki:

  Trapzon merkezde ikamet ediyorum
  Evde paket montaj vrs yapabilirim

 3. Büşra dedi ki:

  Evden ek is yapmak istiyorum geri donus yaparsaniz mutlu olurum

 4. Zeynep dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz🙂

 5. Neslihan dedi ki:

  Üniversite mezunuyum henüz işimi elime alamadım paraya ihtiyacım var her türlü paketleme işini yapabilirim Trabzon/Köprübaşı’nda oturuyorum

 6. Kemal Durmus dedi ki:

  Trabzonda evde paketleme isi yapmak istiyorum. Yardimci olurssniz sevinirim

 7. Emine yavuz dedi ki:

  Gercekten ihtiyacım var. Ek gelire. Elim hızlıdır. Dönüş yaparsınız inşallh

 8. Emine dedi ki:

  Evde ek işe cok ihtiyacım var. Elim hızlıdır ve becerikliyimdir. İnşallh geri dönüş yaparsınız

 9. Sabriye dedi ki:

  Merhaba, evde 3 kişiyiz. Paketleme işini daha önce yaşadığım yerde de yapmıştım. Gerekli bilgiye ve tecrübeye sahibim. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

 10. Tugba dedi ki:

  Cook ihtiyacım var bu tip işlere bolca boş zamanım var ve paralara çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 11. Rufide Haberal dedi ki:

  Evde iş arıyorum paketleme ve her türlü elişi olur

 12. Büşra Çelik dedi ki:

  Hangi iş olursa yaparım çok ihtiyacım var lütfen aciill..

 13. Büşra Çelik dedi ki:

  Hangi iş olursa yaparım çok ihtiyacım var lütfen aciill.. trabzon Yomra da oturuyorum

 14. Esma dedi ki:

  Evde paketleme isi için başvuru yapmak istiyorum lütfen ulasirmisiniz

  1. Esma dedi ki:

   Akçaabat da oturuyorum

 15. eftal dedi ki:

  evde cay paketleme isi yapmak istiyorum ihtiyacim var geri dönus yaparsaniz sevinirim

 16. Hülya dedi ki:

  Evde tesbih işi ve paketleme işi için başvuru yapmak istiyorum .Trabzonda oturuyorum

  1. Semra Çelik dedi ki:

   Merhaba ev hanımıyım elim yatkındır bu işlere evde paketleme işi yapmak istiyorum trabzon sürmenede ikamet ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

 17. Sezen dedi ki:

  Merhaba
  Cay paketleme ve yaprak sarma islerini yapabilirim..geri donus saglarsaniz sevinirim

 18. Ömür Yılmaz dedi ki:

  Hafta sonları akşam 18 den sonra paketleme ve tespih işi yaparım Trabzon Çukurçayır da oturuyorum

 19. Melek dedi ki:

  Evde yaprak sarma, tesbih ve paketleme işlerini en iyi şekilde yaparım trabzonda oturuyorum düzenli olarak yaprak sarmada yapılır standartlara uygun

 20. Ali Furkan abdioglu dedi ki:

  Paketleme işini yapmak istiyorum
  Adres Trabzon Yomra Sancak mahallesi
  Tel 0537 514 9726

 21. Betül yaşar dedi ki:

  Merhaba trabzon da oturuyorum evde her türlü paketleme işi yaparım geri dönüş yaparsanız sevniirmm

 22. Sevgi dedi ki:

  Trabzon Aydınlıkevler de oturuyorum.Acil işe ihtiyacım var.Paketleme işi ve teşbih işi yapabilirim.Geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

 23. Nermin dedi ki:

  Çay paketleme işini yapabilirim Trabzon’da oturuyorum

 24. Gülsüm dedi ki:

  Çay paketleme

 25. Gülşen dedi ki:

  Trabzon merkezde yaşıyorum çay paketleme isi yapmak istiyorum

 26. Şükran dedi ki:

  Evde ek işe ihtiyacım var ne olur geri dönüş saglayın herşeyi elimden geldiği kadar yapabilirim iş secmiyorum… Acaba geri dönüş alan oldu mu arkadaşlar merak ettim

 27. Gizem dedi ki:

  Evde cat paketleme yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Emine Gültekin dedi ki:

   Merhaba evde çay paketleme yapmak istiyorum aylık gelirimiz yok geri dönerseniz sevinirm

 28. Merve dedi ki:

  Trabzon akcabaatta oturuyorum 2 kisiyiz cay paketleme işi istiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen 🙏🏻

 29. Beril Nisa kumsal dedi ki:

  Trabzon’da merkezde yaşıyorum işe ihtiyacım var

 30. Nagihan dedi ki:

  trabzon akçaabatta oturuyorum çay paketleme işi yapmak istiyorum

BİR YORUM YAZ