İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Tekzen Personel Alımı Başvurusu

Tekzen mağazası iş başvurusunda bulunacaklara birçok imkânlar sunmaya devam etmektedir. Özellikle Tekzen mağazası, bu sektörde kendini geliştirmek isteyenlere çalışmadan önce staj imkânı da sunmaktadır. Bu sayede üniversitenin ilgili bölümünden mezun olanların staj yapmasını sağlayarak işleri önceden öğrenmesinde büyük rol oynar. Bunun dışında Tekzen, personellerinin hepsine eşit seviyede olanaklar sunarak birbirleri ile beraber uyum içerisinde çalışmasına yardımcı olur.

Tekzen İnsan Kaynakları

Tezken insan kaynakları departmanında çalışanlar, personel alımı yaparken adaletli bir şekilde davranmaya çok özen gösterir. Özellikle iş alımlarında adayların yeteneklerine, uyumluluğuna, tecrübesine, yenilikçi olmalarına, istenilen başarıyı elde edebilecek kapasite olup olmadığına detaylı bir şekilde bakar. Bunun sonucunda da çalışma ortamına ve takım arkadaşlarına ayak uydurabilecek adayların başvurularını kabul ederek iş potansiyelinin ve verimliliğinin artmasına vesile olur.

Bunun dışında Tekzen, çalışanlarının yapılan işi daha iyi öğrenebilmeleri ve kendilerini bu alanda daha iyi yetiştirebilmeleri için online eğitimler vermektedir. Bu eğitimler ile işte yaratıcılıklar ve yenilikler daha da artarak piyasada mağazanın adı duyulmaya devam eder.

Tekzen İş Başvurusu

Tekzen iş başvurusunda bulunmak isteyenler, iletişim kanalları üzerinden kolay bir şekilde işlemlerini tamamlayabilir. Başvurularını internet üzerinden online bir şekilde yapmak isteyenler, ilk olarak “Linkedin”, “www.secretcv.com” ve “www.yenibiris.com” iş ilanları sitesinden açık pozisyondaki ilanların başvuru forumlarını eksiksiz bir şekilde doldurarak gönderebilir. Başvuru formları mağazanın insan kaynakları veritabanına değerlendirilmek üzerine aktarılır.

Bunun dışında Tekzen iş başvurusunda bulunacaklar, bulundukları ilde yer alan şubelerine giderek insan kaynakları departmanında başvuru formunu doldurup formu teslim edebilir. Başvuruları olumlu sonuçlananlar telefon ile aranarak mağazaya çağrılır.

Tekzen Staj İmkânları

Tekzen, üniversitelerin ilgili bölümünde okuyan öğrencilerin kendilerini daha iyi bir şekilde geliştirebilmesi ve sektöre atılmadan bu alanda her şeyi öğrenebilmesi için staj imkânları da sunmaktadır. Genellikle Tekzen, stajları kış ve yaz döneminde yapmaktadır. Staj başvurusunda bulunmak isteyenler, ilk olarak “k@tekzen.com.tr” adresine CV’leri ile beraber özgeçmiş bilgilerini göndermelidir. Bununla birlikte firmanın resmi internet sitesine giriş yaparak site üzerinde yer alan staj başvuru ilanları sekmesinden staj başvuruları kolay bir şekilde online olarak yapılabilir.

Bunun dışında Tekzen, meslek liselerinde bu alanı okuyan öğrencilere de staj imkânını sunarak öğrencilerin tecrübe kazanmaları için gereken desteği sağlamaya devam etmektedir. Lise stajına başvuruda bulunacaklar, internet üzerinde yer alan staj başvurusu formunu eksiksiz bir şekilde doldurmalıdır.

Tekzen Maaş Ödeme Sistemi

Tekzen maaş yatırma yöntemleri her zaman eşit ve düzenli bir şekilde ilerlemeye devam eder. Firma, çalışanlarının maaşlarını her ayın başında aksatmadan ödeyerek personellerin mağdur olmaması için gereken hassasiyeti gösterir. Bununla birlikte her yıl Mart ayında çalışanlarının maaşlarına zam yaparak iş potansiyelinin daha da artmasına vesile olur. Aynı zamanda çalışanların arttırdıkları performanslara göre de her zaman ücretlerde artışlar meydana gelir.

Bunun dışında Tekzen mağazasında çalışan personellerin her zaman ulaşım ve yemek masrafları da firma tarafından karşılanmaktadır. Bu sayede Tekzen çalışanlarının daha verimli bir şekilde başarı sergilemeleri için her türlü imkânları ortaya koymaya devam etmektedir.

Ayrıca Tat Gıda personel alımı bilgilerine bakabilirsiniz.

Tekzen Satış Danışmanı İlanı

Tekzen mağazası her sene birçok pozisyonda iş ilanlarını yayınlamaya devam etmektedir. Özellikle Tekzen mağazasında satış danışması pozisyonda çalışmak üzere işinde tecrübeli olan kişiler aranmaktadır. Aşağıda Tekzen satış danışmanı pozisyonunda çalışmak için istenilen özellikler detaylı bir şekilde yer alır:

 • Satış danışmanı konumunda çalışacak kişilerin mutlaka üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olması gerekir.
 • Bununla birlikte daha önceden mağazacılık sektöründe çalışıp deneyim elde etmekte yarar vardır.
 • Bunun yanı sıra müşteriler ile doğru iletişim kurmak gerekir. Bunun için diksiyon sertifikası alınmış olmalıdır.
 • Bunun dışında muhakkak MC Office programlarını çok iyi bir şekilde kullanıyor olmak gerekir.
 • Her mesai saatleri içerisinde çalışmayı kabul etmek gerekir.
 • Ayrıca erkek adayların muhakkak daha önceden askerlik görevlerini yerine getirmiş olması gerekir.
 • Aynı zamanda mağazada çalışan bütün insanlarla uyum ve düzen içinde çalışmak gerekir.

Yukarıda verilen şartların yerine getirilmesi durumunda Tekzen satış danışmanı alanında çalışmak ve kendini daha da geliştirmek isteyenler,  firmanın kendi internet sitesi veya başka kariyer siteleri üzerinden başvurularını online bir şekilde hızlıca yapabilir.

Tekzen Dış Ticaret Uzmanı İş İlanı

Tekzen dış ticaret uzmanı departmanında da eleman aramaktadır. Bu alanda çalışmak için daha önceden tecrübe edinmiş olmak gerekir. Bunun dışında firmanın istediği başka şartlar da vardır. Bu şartlar aşağıda ayrıntılı bir şekilde sırasıyla verilmektedir:

 • Tekzen dış ticaret uzmanı olarak çalışmak için ilk olarak üniversitede dış ticaret bölümünü okuyup bitirmek gerekir.
 • Bununla birlikte ithalat ve ihracat konusunda tecrübeli olmak ve daha önceden bu alanda en az 3 yıl çalışmış olmak gerekir.
 • Bunun dışında İngilizce seviyesinin de ileri derecede olması gerekir.
 • Aynı zamanda MC Office programlarını çok iyi bir şekilde kullanmak gerekir.
 • Bunun yanı sıra uluslararası ticaret dokümanlarının içeriklerini çok iyi bilmek gerekir.
 • Bunun haricinde erkek adayların kesinlikle askerlik görevlerini tamamlamış olması şartı aranır.

Yukarıda verilen şartların yerine getirilmesi durumunda dileyen herkes Tekzen dış ticaret uzmanı alanına başvuruda bulunabilir.

Bir önceki yazımız olan TAT Gıda Personel Alımı Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı