Evde Ek İş

Tekirdağ Evde İş İmkânları, İlanları

Evde iş olanakları ve ilanları Tekirdağ şehrinde, oldukça popüler ve günlük hayatın bir parçasıdır. Tekirdağ evde iş şehrin kendine has dinamikleri ve ekonomisi sayesinde, sektörde oldukça genişlemiş olup, her kesime hitap eden ilanlar bulmak mümkündür.

Tekirdağ evden iş imkânları doğrultusunda, paketçilikten sosyal medya yöneticiliğine, dikim işlerinden çağrı merkezlerine birçok alanda fırsatlar sunan bir şehir konumundadır. Bünyesinde bulundurduğu üniversitesi sayesinde, her gün daha çok gelişen ve öğrenci nüfusu artan şehirde, evden iş sektörü de her geçen gün ivme kazanmaktadır. Popüler iş arama sitelerinde, rahatlıkla yetenek ve ilginize göre iş bulabileceğiniz birçok ilan hali hazırda bulunmaktadır. İnternet üzerinden verilen ilanların yanı sıra, firmalar yüz yüze başvurularla da ilgili alanda işe alım yapmaktadırlar.

Tekirdağ Evde İş İlanı Veren Firma Çeşitleri

Evden iş ilanı veren şirket çeşitliliği konusunda, Tekirdağ çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Şehirde bulunan çeşitli fabrika ve işletmeler, evden iş alan birçok kişiye her geçen gün daha çok ihtiyaç duymaktadır. Kimi işler aylık net gelirler sağlarken, kimi firmaların verdiği işler, ek gelir imkânları sunmaktadır.

Tekirdağ için en fazla ilan verilen ilçeler sırasıyla, Tekirdağ ve Çorludur. Bu ilçelerde ikamet eden kişiler için, evden iş almak diğer ilçelere nazaran çok daha kolay olmaktadır. Verilen iş ilanlarının, büyük bir çoğunluğunu paketleme işleri oluşturmakla birlikte, aktif faaliyet gösteren birçok fabrika, çeşitli alanlarda istihdam sağlamakta ve ilan yayımlamaktadır.

İlanların büyük bir çoğunluğu, kariyer siteleri vb. sosyal medya ağlarında yayımlanmakta olup, özgeçmiş ile müracaat edilmektedir. Büyük fabrika ve işletmelerin dışında, şehirde faaliyet gösteren birçok küçük işletme, iş yükü ve personel maliyetlerini azaltmak amacıyla, evden iş ilanları yayımlayabilmektedir. Küçük işletmelerin büyük bir kısmı, iş ilanları için yüz yüze başvuru kabul ederken, azınlık bir kısım ise internet aracılığı ile başvuru kabul etmektedirler.

Ayrıca Şırnak evde iş fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Tekirdağ Online Anket Doldurarak Para Kazanmak

Online anketörlük yaparak gelir elde etmek Tekirdağ için yaygın olan bir evden iş imkânıdır. Birçok firma, müşteri memnuniyetlerini ölçmek ve ürün kalitelerini arttırmak için, hemen hemen her ay anket yolu ile değerlendirme yapmaktadır. İşe alımlar genellikle yüz yüze değil, internet üzerinden başvuru yolu ile yapılmaktadır.

İş tanımı olarak, firmaların isteği ve hazırladığı anketlere doğru ve tatmin edici cevaplar vermeniz beklenmektedir. Ücretlendirmeler ise, doldurduğunuz anket başına yapılmaktadır. Bu iş için herhangi bir tecrübeye ihtiyaç duyulmamakla birlikte, aktif ve sürekli bağlantıda olacağınız bir internet ağına sahip olmanız gerekmektedir. Anketler online olarak, her gün düzenli bir şekilde doldurulmalı ve doğru cevaplandırılmalıdır.

Anket doldurma işi için, günlük 4-5 saat çalışma ile aylık ortalama 300-500 TL arasında gelir elde etmek mümkündür. Ücretler genel olarak, belirttiğiniz banka hesabına her ay, havale yolu ile yatırılmaktadır.

Evde Makale Yazarak Para Kazanma

Makale yazarlığı yaparak evden para kazanma kelime haznesine ve bu kelimeleri kullanma yeteneğine güvenen insanlar için, çok yaygın bir alandır. Tekirdağ evde iş ilanlarında, makale ve yazarlık sektörüne başvuran insanların birçoğunu, üniversite öğrencileri oluşturmaktadır. Başlangıç seviyesinde makale yazarlığı için, genel olarak bir tecrübe aranmamaktadır. Bununla birlikte, daha önce yazarlık yaptıysanız aylık gelirinizi iki katına çıkartmanız mümkündür.

Makale yazarlığında, firmaların belirlediği konular ve kelime sayıları üzerinden, istenilen makaleyi Türkçe imla ve yazı kurallarına uygun bir şekilde yazıp, teslim etmeniz beklenmektedir. Anahtar kelimelerin doğru kullanımı, cümle bütünlüğü gibi faktörler yazılarınızda belirleyici rol oynamaktadır.

Bir firma ile çalışıp, aylık net gelir kazanmanın yanı sıra, bireysel olarak serbest çalışma sitelerinden herhangi birine üye olarak, kendi kelime sayınız ve fiyatlarınız üzerinden, yazdığınız makaleleri satmak mümkündür. Bu yol ile yazılan makalelerden, elde edilecek gelirin bir sınırlaması olmayıp, tamamen kendi üreticiliğinize bağlıdır. Firma ile çalışmanız durumunda, günde ortalama 3-4 saat çalışarak aylık 800-1500 TL arasında gelir elde etmek mümkündür.

Babet Çorap Paketleme İşi

Babet çorap paketçiliği işi genellikle, ev hanımlarının ve emekli kadınların ek gelir olarak tercih ettiği bir alandır. Tekirdağ’da bulunan çorap firmalarının birçoğu, üst üste gelen ve biriken siparişlerin yükünü paylaşmak, maliyeti azaltmak ve iş hacmini arttırmak için eve iş ilanları vermektedir.

İş süresi boyunca, çuval ve kolilerle sizin belirttiğiniz adreslere, çorapların teslimatı yapılmakta olup istenilen zamanda, paketleme ve geri teslim işlerini yapmanız beklenmektedir. Babet çoraplara her kesimden talep oldukça fazla olduğu için, işçi ihtiyacı da paralel olarak artmaktadır. Bu talep doğrultusunda, ücretler oldukça tatmin edici ve dolgundur.

İş ilanları genellikle, sosyal medyada bulunan Tekirdağ iş gruplarında paylaşılmaktadır. Bu sebeple iş ile ilgilenen kişilerin, şehir gruplarının yanı sıra firmaların sosyal medya hesaplarını da takip etmeleri önerilmektedir.

Evde Sigara Paketleyerek Para Kazanmak

Sigara paketçiliği yaparak evde gelir elde etmek sadece Tekirdağ için değil, tüm Türkiye de çok popüler bir iş ağı haline gelmiştir. Sigara fiyatlarının her geçen gün artması, insanların alım gücüne etki etmiş ve bu durum, sigara kullanan kişileri tütün almaya doğru itmiştir. Bu gelişmeler paralelinde, tütün sektörünün iş hacmi artmış ve ekstra işçi ihtiyacı doğmuştur.

Hali hazırda birçok tütün marketi ve tütün evi, Tekirdağ şehrinin birçok yerinde aktif faaliyet göstermektedir. Sigara kullanan insanların, tütüne yönelmeye başlaması beraberinde artan siparişleri getirmiştir. Siparişlerin, en çok vakit kaybı yaratan bölümü ise tütünü paketleme aşamasıdır. Firmalar iş gücünü arttırmak amacı ile paketleme kısmında evden çalışacak elemanlara ihtiyaç duymaktadır.

Çuvallar ile belirttiğiniz adrese gönderilen tütünleri, titiz bir şekilde sarıp paketlemeniz gerekmektedir Günlük miktar ve hedef, genel olarak firmalar tarafından belirlenmektedir. Günlük ortalama 5-6 saat çalışma ile aylık 600-900 TL arasında bir gelir elde etmek mümkündür.

Şanlıurfa evde iş imkanına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Evden Müşteri Danışmanı Olarak Gelir Elde Etmek

Müşteri danışmanlığı yaparak evden para kazanmak tüm Türkiye için oldukça yeni ve geleceği olan bir sektör olarak görülmektedir. Müşteri danışmanlığı işi için, genellikle firmalar bir yaş sınırı belirlemektedir ve tercihleri dinamik, genç ve öğrenmeye açık kişilerdir. Çok yeni ve gelişmekte olan bir sektör olduğu için, başvurularda herhangi bir tecrübe aranmaz. Şirketlerin büyük çoğunluğu, kendi bünyelerinde danışmanlık eğitimi verir ve daha sonra işe başlatmaktadır.

İşe başvurmanız için, bir adet sürekli kullanımda olması gereken telefona sahip olmanız gerekmektedir. İşe kabul edildiğiniz takdirde, günün belirli saatlerinde firmanın size yönlendireceği müşteriler ile görüşmeler yapıp danışmanlık hizmetleri sağlamaktasınız. Tekirdağ evde iş imkânlarının, en fazla gelir getiren işi olmakla birlikte, tüm başvurular internet üzerinden, iş ara siteleri aracılığı ile yapılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Şırnak Evde İş İmkânları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı