Krediler

TEB Pratik Kredi Başvuru ve Detayları

Acil para nasıl bulurum diyenler ve krediye ihtiyacı olan kişiler için banka şubesine gitmeden mesai saati beklemeden yada herhangi bir yerde ise bankaya ulaşmaya gerek kalmadan TEB pratik ihtiyaç kredisi ile anında hesabınıza aktarılabiliyor. Pratik ihtiyaç kredisi ile kullanacağınız maksimum kredi limiti 12.500 TL olarak banka tarafından belirlendi.

Pratik Kredi Ayrıntıları

Vadesiz TL hesabına anında kredi kullanmak isteyen kişiler 5.000 TL kredi 36 ay vade ile tercih etmeleri halinde aylık %1,55 faiz oranından faydalanarak 191,78 TL taksitler halinde kredilerinin geri ödeyebilirler. Kullanılacak olan bu kredi için sigorta masrafı 274,92 TL kredi tahsis ücreti ise 26 TL olarak belirleniyor. Kredi kullanabilmek için gerekli olan tek belgesi nüfus cüzdanı ya da ehliyetin fotokopisini yeterli oluyor. Bu belgeler hesap açılışı sırasında sizden alındığı için online kredi başvuru sırasında herhangi bir belge sizden talep edilmiyor. Bundan dolayı hem zamandan kazanıyor hem de bir dizi belge hazırlamaktan kurtuluyorsunuz. Krediniz onaylandığı zaman anında TL hesabınıza paranız aktarılıyor ve herhangi bir yerden istediğiniz gibi parayı  harcayabiliyorsunuz. Kredinizin onaylanmaması halinde neden onaylanmadığını öğrenmek için 0850 200 0 666 TEB telefon şubesini arayabilirsiniz.

Göz atabilirsiniz: En Kolay Kredi Veren Bankalar

Örnek hesaplama rakamlarında verilen bilgiler ortalama bir kişi için belirtildiğinden dolayı kredi notuna göre faiz oranında değişiklik görülebiliyor. Kredi notu çok düşük olan kişiler kredinin reddedilmesi ile karşılaşabilecekken kredi miktarının düşük olmasından dolayı genellikle kredi başvuruları kabul ediliyor.

Neden TEB Pratik Kredi Tercih Edilmesi Gerekir?

TEB internet şubesi ya da mobil şube üzerinden kullanılacak pratik kredi için birçok neden bulunuyor. Bu nedenlerden başlıcaları şu şekildedir;

  • Sizden herhangi bir belge talep edilmiyor.
  • Banka şubesine gitmenize gerek kalmıyor.
  • Kredinin onaylanması için günlerce beklemenize gerek bulunmuyor.
  • Bankaların mesai saatlerini ve hafta sonunun gelmesini beklemeden istediğiniz yerden anında kredi kullanabiliyor ve bu krediyi vadesiz TL hesabınıza direkt olarak aktarabiliyorsunuz.

Kullanılan online kredinin en büyük avantajlarından biri de üst limit olarak 12500 TL belirlendiği için başvuruların birçoğu kabul ediliyor. Ancak kredi notu düşük olan kişiler kredinin reddedilmesiyle yada farklı bir faiz oranı ile karşılaşabilirler.

 

Bir önceki yazımız olan Denizbank Dijital Kredi Başvuru ve Şartları başlıklı makalemizde Anında Kredi, Denizbank ve E-Kredi hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı