Parafikir

TEB Günde 10 TL’ye 10 Bin TL Kredi

TEB Günde 10 TL’ye 10 Bin TL Kredi

Kış aylarının etkisini daha iyi göstermesi ile birlikte masrafları dağıtan kişilere özel olarak finansman sağlayan TEB ihtiyaç kredisi 48 ay vade ve günde 10 TL ödeme seçenekleri ile banka müşterilerine sunuluyor. Günde 10 TL ödeyerek toplamda 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilir üstelik ilk ödemenizi 2018 yılına erteleyebilirsiniz.

TEB İhtiyaç Kredisi Ayrıntıları

Kullanılacak olan ihtiyaç kredisi için belirlenen miktarlara göre faiz oranları değişkenlik gösteriyor. Ödeme yaparken maksimum 48 ay vade seçeneğinden faydalanabilirken taksit ertelemeli en fazla 2018 yılına kadar yapabiliyorsunuz. Örnek hesaplama tablosu ise şu şekildedir;

  • 20.000 TL krediye 24 ay vade seçeneği ile kullanmak isteyenlere TEB tarafından %1,60 faiz oranı sunuluyor. bu faiz oranı ile ödenecek kredi taksitleri 1047,86 TL olarak hesaplanırken sigorta masrafı 534,31 TL’dir.
  • 20 bin TL krediyi bu seferde 36 ay vade seçeneği ile kullanmak isteyenler için TEB yine %1,60 faiz oranını sunarak 774,61 TL taksit imkanı veriyor. Ancak bu kredi de Sigorta primi 645,88 TL olarak tahsil ediliyor.
  • Son olarak yine 20000 TL kredi 48 ay vade seçeneği ile kullanmak isteyenler için yine %1,60 faiz oranı üzerinden 641,47 TL taksit miktarı hesaplanıyor. Belirtilen bu son kredi için sigorta prim miktarı ise 783,14 TL’dir.

Kullanılacak olan TEB ihtiyaç kredisinde kredi tahsis ücreti sabit olup 105 TL olarak belirleniyor. Kredi başvurusunu banka şubelerinden, internet bankacılığından yada TEB mobil uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

Başvuru Belgeleri

Başvuru esnasında banka tarafından sizden talep edilecek olan belgeler başından T.C. kimlik kartı ya da Pasaportun aslı ile fotokopisi, son üç aya ait krediye başvurulacak kişi adına düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz, telefon yada herhangi bir ev faturasının aslı son olarak ise geliri kanıtlayan bir belge göstermeniz gerekiyor.  Bu belge emekliler için emekli maaş cüzdanı olabildiği gibi, serbest çalışanlar için son vergi levhası ile ciroyu gösterir belge, memurlar yada maaş bordrosu gelir kanıtlamak için yeterli oluyor. Bu şekilde yapacağınız başvurular size kredi notunuza göre belirli bir faiz oranı belirlenerek krediyi kullanmanızı sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi’den Günde 10 TL'ye 10.000 TL İhtiyaç Kredisi başlıklı makalemizde İhtiyaç Kredisi ve Yapı Kredi Bankası hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ