İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Sur Yapı Personel Alımı Başvurusu

Sur Yapı personel alımı müracaatı, Sur Yapı internet sitesi üzerinden yapılabilir. Sur Yapı personel alımı için genellikle Kariyer net üzerinden ilan veriyor. Kariyer net yanı sıra şirket kendi web sitesinden de personel alımı başvurularına dair ilan yayınlıyor. 1992 Yılında inşaat sektöründe faaliyet göstererek piyasaya giriş yapan Sur Yapı, 2007 yılı itibariyle enerji sektöründe de varlık göstererek çalışma sahalarını geliştirmektedir.

Sur Yapı Personel Alımı İnsan Kaynakları

Sur yapı personel alımında Sur Yapı resmi web sitesinden insan kaynakları sayfasına girilerek başvuru formu doldurulabilir. Başvuru formunda istenen bilgiler şunlardır:

  • Başvuru sahibinin adı soyadı,
  • Başvuru sahibinin telefonu,
  • Başvuru sahibinin e-posta adresi,
  • Başvuru sahibinin özgeçmişi ve müracaat edecek kişi tarafından doldurulması gereken mesaj bölümü bulunmaktadır.

İlgili başvuru formu, doğru bilgiler ile tam olarak doldurulduktan sonra ‘’Gönder’’ butonuna basılarak Sur Yapı İnsan kaynakları bölümüne yollanır. Bu bilgiler Sur Yapı tarafından değerlendirilerek başvuru yapan kişiye dönüş yapılır. Başvuru uygun bulunduğu takdire adaylar görüşmeye çağırılır.

Sur Yapı Personel Alımı İletişim Bilgileri

Sur Yapı irtibat bilgileri şunlardır:

Sur Yapı Genel Müdürlük Adres: Burhaniye Mahallesi Abdullahağa cad. No:21 Altunizade Üsküdar İstanbul

Sur Yapı Genel Müdürlük Telefon: 0 216 442 65 14

Sur Yapı Genel Müdürlük Faks: 0 216 556 08 00

Sur Yapı e-mail: suryapi@suryapi.com.tr

Sur Yapı Personel Alımı Başvurusu

Sur Yapı personel alımı için ilan edilen duyurular internet üzerinden takip edilebilir. Sur Yapı iş ilanları verirken iş ilanı siteleri arasından özellikle kariyer net sitesini tercih ediyor.

Sur Yapı Personel Alımı Satış Temsilcisi

Sur Yapı satış temsilcisi istihdam etmek istiyor. Bu alanda başvuru yapacak kişilerin üniversite mezunu olma hedefini koyuyor. Gayri menkul satış temsilcisi olarak değerlendirmek istediği personelin ilgili alanda 3 yıl deneyimli olası gerektiğini şart koşuyor.  Bu görevde çalışacak elemanı, tam zamanlı bir uzman pozisyonunda değerlendirmek istiyor. Bu ilana son başvuru süresi 12 Aralık 2019 olarak belirtiliyor. Çalışma yeri İstanbul Avrupa yakasıdır.

İlan kariyer net sitesi üzerinde yayında olup, buradan da müracaat edilebilir.

Sur Yapı Personel Alımı Finans Sorumlusu

Sur Yapı finans sorumlusu olarak değerlendirebileceği personel arıyor. Bu konuda başvuracak kişinin işletme, maliye ya da ekonomi bölümlerinden birinden mezun olması gerekiyor. Bu pozisyonda çalışmak için finans ve muhasebe alanında 3 yıl deneyim şartı aranıyor. İnşaat sektöründe deneyim tercih sebebi oluyor.

Bahse konu eleman Sur Yapı finans bölümüne bağlı olarak tam zamanlı çalıştırılarak, uzman kadrosunda istihdam edilecektir. Çalışma lokasyonu İstanbul Asya yakası olarak belirtilmiştir. En son başvuru tarihi 21 Aralık 2019’dur.

İlan kariyer net sitesi üzerinde yayında olup, buradan da müracaat edilebilir.

Sur Yapı Personel Alımı Mülk Yönetimi ve Tahsilat Uzmanı

Sur Yapı bünyesinde mülk yönetimi ve tahsilat uzmanı pozisyonunda bir eleman aranıyor. Başvuru yapmayı planlanan kişilerin işletme ya da ekonomi bölümü mezunu olması isteniyor. Aynı zamanda ticaret lisesi mezunu olmak tercih sebebi sayılıyor.

Bu pozisyon için tahsilat ya da alacak takibi alanında en az 3 yıl deneyim aranıyor. Finans departmanına bağlı olarak görev alacak kişi uzman pozisyonunda değerlendirilecektir. Bu ilana müracaat tarihleri 01.Kasım.2019 ile 30.Aralık 209 olarak belirlenmiştir.

İlan kariyer net sitesi üzerinde yayında olup, buradan da müracaat edilebilir.

Sur Yapı Personel Alımı İnternet Adresi

Sur Yapı eleman istihdamı için sıklıkla kendi resmi web sitesinden de ilan veriyor. Bu amaçla başvurulabilecek internet adresi www.suryapi.com.tr/insan-kaynaklari.aspx ‘dir.

Sur Yapı 2020 yılı itibariyle yurt dışında da yapacağı inşaat faaliyetlerinde için de eleman almaya devam edeceğini açıklıyor.

Ayrıca Netaş personel alımı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Sur Yapı İnsan Kaynakları Politikası

Sur Yapı insan kaynakları departmanı genel hedef olarak çalışanın huzurlu bir ortamda olmasını hedefleyerek firmaya aidiyet duygusunu geliştirmeyi planlamaktadır. Sur Yapı insan kaynakları bölümü çalışanlarının olabilecek en yüksek verimlilikte çalışmaları ve bu sayede gereksiz personel istihdamı ve israfın önüne geçme anlayışındadır.

İşe alınacak elemanın konu ile ilgili olabilecek en üst düzey yetkinlikte olması tercih edilir. Firma içinde bütün çalışanların kendilerini daha ileri düzeye taşıyacak şekilde eğitimler almalarına olanak sağlamaktadır.

Sur Yapı firmasında çalışma prensibi olarak iş arkadaşları birbirlerine saygılı davranmak zorundadır. Çalışanlar yasalarla belirtilmiş özlük haklarından hiç bir problem yaşamadan yararlanabilirler.

Sur Yapı İnsan kaynaklarının çalışmalarında ana amaç boşalan kadroların şirket içindeki elemanlar tarafından doldurulmasına dikkat etmek, başarılı ve özverili çalışmayı çeşitli şekillerde ödüllendirerek çalışmalarının teşvik edilmesi amacı ile hareket etmektir.

Sur Yapı insan kaynakları çalışan personelin çalışma alanı ile ilgili konulardan zamanında haberdar edilmesi ve bu konuda personelin olabilecek öneri ve istekler için gereken ortamı sağlayarak, üst yönetim ile ilişkinin çabuk ve kolay olması için çaba gösterir. Böylece şirket içi iletişim problemsiz bir şekilde düzenlenir.

Personelin bilgi ve görgüsünü arttırması amacı ile şirket içi ve ışı eğitim programlarına katılımını destelemek de Sur Yapı İnsan Kaynakları departmanının bir görevidir.

Sur Yapı personel alımı başvurusunda göz önünde tutulması gereken güncel bilgiler ve şirket çalışma prensipleri bunlardır. Bu amaçla 2019 yılı sonu ve 2020 yılı içinde yapılacak istihdam ilanlarını gerek firmanın kendi sayfasından gerekse internette Kariyer.net sitesi üzerinden takip etmekte yarar vardır.

Bir önceki yazımız olan Sanko Personel Alımı Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı