Parafikir

SMS İle Kredi Veren Bankalar

Bankalar para kiralayarak para kazanan kurumlar malumunuz. Bu yüzden ne kadar hızlı para kiralar ise (yani kredi verirse), o kadar çok kazanır ve o kadar çok kişiye hizmet sunmaya devam eder. Mevcut depo üzerinden döndürülen bu kredi hizmetlerine, yeni havuzlar yaratmak da bankaların en nihai görevidir. Bundan dolayı SMS ile kredi veren bankalar gün geçtikçe artmakta ve bu durum da bizlere yeni kredi kapıları çıkarmaktadır. Yani yapılacak işlemler ve seçenekler üzerinden baktığımız zaman, bankaların bu çalışmalarına hızlı bir şekilde çözüm üretmek gerekiyor ve bunun da sms ile oldukça mümkün olduğunu söylüyoruz.

Göz atmanızda fayda var: Mesajla Kredi Veren Bankalar

QNB Finansbank SMS İle Kredi Başvurusu

QNB Finansbank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu 5030’a mesaj gönderilerek anında yapılabilir. Kimlik numaranızı 5030’a mesaj gönderdikten sonra, kredi yanıtınız telefonunuza mesajla gönderilir. SMS sonucu bir ön onaydır. Krediyi çekebilmek için QNB Finansbank şubelerine gidilmelidir. Şubeye kimlik ve gelir belgenizle giderek mobil kredinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca krediyi 3 ay sonra ödemeye başlayabilir, kolay ödeme şartlarından yararlanabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu için gönderdiğiniz SMS operatörünüze göre ücretlendirilecektir.

Garanti Bankası Sms İle Kredi

Cep telefonunuzdan kısa mesaj bölümüne girerek, TC kimlik numarası bir boşluk, çekmek istediğiniz kredi miktarı bir boşluk, ödemek istediğiniz vade süresi bir boşluk ve aylık gelir miktarınızı yazıp 3390‘a kısa mesaj olarak göndermek olacaktır.

Denizbank Sms İle Başvurusu

Denizbank cebimde kredi ile evraksız, sadece kısa mesaj göndererek kredi başvurusu yapılabilir. “KREDİM” yazıp boşluk bıraktıktan sonra “T.C.K.N” yazarak 3280’e SMS göndermek ihtiyaç kredisi başvurunuzu bankaya gönderebilirsiniz. Kısa mesajınız sonrası en fazla 5 dakika içerisinde kredi cevabınız mesaj olarak banka tarafından gönderilir. Cebimde mobil kredi özellikleri;

55.000 TL üst limit

60 aya kadar vade

Kefil yok

Evrak yok

Şekerbank Sms İle Başvurusu

Şekerbank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu için “Kredi” boşluk “T.C. kimlik numarası” yazıp 1953’e gönderilmesi yeterlidir. Kredi sonucu mesaj ile 5 dakika içerisinde gönderilir. Şekerbank mobil kredi özellikleri;

100.000 TL üst limit

3 aydan 60 aya kadar vade imkanı

Odeabank Sms İle Kredi

Günde 10 lira ödeyerek nakit hazır kredi kullanmak isterseniz tek yapmanız gereken, telefonunuzun mesajlar bölümüne girerek, NAKİT (boşluk) TC Kimlik Numaranızı yazarak, Odeabank 8444 SMS kredi başvurusu numarasına gönderin ve kolayca hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunmuş olun.

Odeabank Sms İle İhtiyaç Kredisi

Odeabank’ta ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için; yani tüketici kredinizi almaya hakkınız var mı diye öğrenmek için tek yapmanız gereken KREDIM yazmak. Daha sonrasında bir boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı eklemelisiniz. Bir boşluk bırakıp T.C ekledikten sonra 8444’e SMS gönderin ve krediniz olumlu ya da olumsuz olarak değerlendirilsin. Eğer kredi çekmeye hak kazanmışsanız olumlu olarak dönüş yapılacaktır.

İlginizi çekebilir: En Kolay Kredi Veren Bankalar

Akbank Sms İle Kredi Başvurusu

Akbank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu için 4425’e mesaj atılabilir. “Kredi” boşluk, “T.C.K.N” yazarak 4425’e mesaj gönderip, ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Kredi ile ilgili bilgiler kısa mesajla telefona gönderilir. Krediyi kullanmak için ise gelen mesaj ve kimlik belgeniz ile Akbank şubelerinden birine gitmeniz yeterlidir. Kredi özellikleri;

20.000 TL üst limit

Maksimum vade 36 aydır.

Vodafone ve Avea kullananlar için kredi başvurusu “Kredi” boşluk, “T.C. kimlik numarası” yazarak, 0532 750 25 25’e gönderilmelidir.

TEB Sms İle Kredi Başvurusu

TEB SMS ile pratik kredi başvurusu “T.C. kimlik numarası” yazılıp, 4466’ya mesaj gönderilerek yapılır. Tüm operatörlerden başvuru için 4466’ya mesaj gönderilmelidir. Kredi başvurunuza cevap mesaj ile birkaç dakika içerisinde banka tarafından gönderilir. Gelen cevap ön onay niteliğindedir. Krediyi çekebilmek için nüfus cüzdanı ya da ehliyet ile Şekerbank şubelerine gidilmelidir. SMS ile kredi başvurusu için üst limit 12.500 TL’dir.

Yapı Kredi Sms İle Kredi Başvurusu

Yapı Kredi bankası SMS ile kredi başvurusu için “kredi türü (bireysel ya da konut)” boşluk “T.C.K.N” boşluk “aylık gelirinizi” yazıp 4411’e mesaj göndermek yeterlidir. Konut kredisine ya da bireysel ihtiyaç kredisine SMS ile başvuru yapılabilir. Başvuru sonucu kısa mesajla gönderilir. Mobil kredi için gönderilen mesaj ön onay niteliği taşır. Başvuru sonucu, nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve adres gösterir son 3 aya at fatura ya da ikametgah belgesi ile şubeye gidilmelidir.

İlginizi çekebilir: Anında Kredi Veren Bankalar

İş Bankası Sms İle Kredi Başvurusu

İş Bankası mesajla ihtiyaç kredisi başvurusu için 4402’ye mesaj gönderebilirsiniz. “Nakit”, “T.C.K.N”, “kredi tutarı”, “aylık gelirinizi” aralarında başluk bırakarak yazdıktan sonra mesaj gönderip başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi için üst limit 25.000 TL’dir. İsterseniz kredi başvurunuzu İŞCEP uygulamasından, İş Bankası internet sitesinden, 0850 724 0 724 telefon şubesinden, bankamatiklerden ya da İş Bankası şubelerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Emekliye Kredi Vakıfbank başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Steve Wilson dedi ki:

    KREDIM NASIL ALABILIRIM

    Kredi almama yardim eden Bay STEVE WILSON’a tesekkür etmek istiyorum. Geçtigimiz üç ay boyunca borçlarimi yatistirmak için borç aramaktayim, herkes sonunda bu Kredi Sirketi ile tanisana kadar beni paramdan mahrum etmeye çalisti. bana 775.000 TL borç verebildi. o da diger bazi meslektaslarimin yardimci oldu. Herhangi bir maddi yardima ihtiyaciniz varsa, lütfen bu e-posta yoluyla asagidaki e-posta yoluyla iletisime geçin, size de yardim edebilecegini düsünüyorum. ILETISIM HIM VIA E-POSTA: stevewilsonloanfirm@gmail.com
    Whatsapp: +393510675312

BİR YORUM YAZ