İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Sıfırbir Börek Bayilik Başvurusu ve Şartları

Sıfırbir Börek bayilik için başvuru yaparak meşhur Adana böreğini sevenleri ile buluşturabilirsiniz. Sıfırbir Börek özel peynir kullanarak Adana su böreği imalatı yapar. 2012 yılında kurulan marka, Sıfırbir Börek bayilikleri vererek şube sayısını artırmayı planlamaktadır. Güncel olarak markaya ait 3 tane şube bulunmaktadır. Bin tane şube açılması hedeflenmektedir. Ortalama kar marjı yüzde 10’dur. Yapılan yatırımların geri dönmesi için 3 ile 6 ay arası zaman geçmesi gerekmektedir. Şubelerin kurulumu ortalama bir hafta içinde gerçekleştiriliyor. Gelirden pay, reklam katılım gibi ücretlerin ödenmesi gerekmiyor.

Sıfırbir Börek Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sıfırbir Börek bayilik başvurusu yapmak için markanın resmi internet adresini ziyaret ettikten sonra bayilik sekmesini tıklayın. Sekmeden bayilik başvuru formu açılır. Formda yer alan:

 • Ad soyad,
 • Telefon,
 • E posta,
 • Bayilik düşünülen il ve ilçe bilgisi,
 • Mevcut işiniz,
 • Yatırım bedeli,
 • Neden Chef Börek’i seçtiğiniz,
 • Chef Börek’e nereden ulaştığınız bilgilerini girdikten sonra formunuzu yollayın.

Başvuru yapmak için telefonlarınızdan 0534 587 65 01 hatlı numarayı aradıktan sonra Gürkan Çeri ile de iletişime geçebilirsiniz.

Sıfırbir Börek Bayisi Olmak için Şartlar Nelerdir?

Sıfırbir Börek bayisi olmak için şartlar başında başvuru yapan kişilerin girişimci ruhuna sahip olmaları gelmektedir. Bayilik için girişimcilerin bütün zamanlarını vermeleri gerekecektir. Kişilerin her zaman işlerinin başında durması çok önemlidir. Bayilik için para ödendiği ya da zaten dükkanda personeller olduğu düşüncesi ile dükkanda durmamak başarısızlık ile sonuçlanacaktır. Girişim faaliyetinde bulunan kişiler ilk aşamada bayilik kurulumu için sözleşmede belirtilen bedeli öderler. İkinci aşamada ise aylık giderlerin karşılanması gerekecektir. Yatırımcıların bilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi, yapılan yatırımın kendini hemen amorti etmeyecek olduğudur. Bayiden bayiye göre bu süre daha kısa ve daha uzun olabilir. Bu sırada cebinizde ödeme yapmanız gerekeceğinden bütçenizi iyi belirlemenizde fayda var.

Bayi olmak için seçilen yerin merkezi olması gerekir. Tercihen ana cadde üzerinde ve köşede yer alan, cephesi geniş bir dükkanda faaliyet gösterebilirsiniz. Dükkanın en az 35 metre kare olması şartı aranmaktadır. Seçilen yere Sıfırbir Börek ile çalışan mimar proje çizer ve uygular. Bu projenin dışına çıkılamaz.

Ayrıca Saraylı Künefe bayilik başvurusu ve şartlarına bakabilirsiniz.

Sıfırbir Börek Bayisi Olmadan Önce Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Sıfırbir Börek bayiliği başvurusu yapmadan önce bilinmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

 • Sıfırbir Börek bayilik aldığınız zaman, dükkan içinde yalnızca merkezin izin verdiği ürünlerin satışını yapabilirsiniz.
 • Merkez tarafından sürekli denetlemeye tabi tutulursunuz. Denetlemeler sonrasında bayilik hakkında tutulan raporların olumlu olması gerekir.
 • Kurallara uyulmaması halinde cezai ve yasal yaptırımlar uygulanabilir.
 • Aylık kazanç üzerinden sözleşmede belirtilen miktar kadar kesinti yapılır.
 • Bayilik aldığınız için ek ücret ödemenize gerek kalmadan, eğitim ve pazarlama desteğinden faydalanırsınız.

Sıfırbir Börek Bayiliği Almada Süreç Nasıl İlerler?

Sıfırbir Börek bayiliği alınmasında süreç başvuru ile başlamış sayılır. Sıfırbir Börek bayilik yetkileleri her başvuruyu değerlendirmeye alarak, olumlu ya da olumsuz değerlendirmelerini adaylar ile paylaşırlar. Olumlu değerlendirilen adaylar daha detaylı bilgilendirilmek üzere merkez ofise çağrılırlar. Şartlar yazılı sözleşme olarak sunulur ve taraflar arasında ön sözleşme imzalanır. Sözleşme sürecinden sonra lokasyon için proje çizimi başlatılır ve ürün teslimi için hazırlıklar başlar. Personeller belirlendikten sonra personel ve bayi sahibi için gerekli eğitimler verilir. Bu sırada dükkan teslim için hazır hale getirilir. Anahtar teslimi yapılır ve bayi faaliyetlerine başlar. Açılıştan sonra reklam ve kampanyalar ana merkez tarafından yapılır.

Bir önceki yazımız olan Saraylı Künefe Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı