Krediler

Şekerbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Emeklilerin ihtiyaçlar için gerekli olan finansmanı sağlamak için Şekerbank emekli maaşını kendisinden alan müşterilerine özel ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Verilen düşük faizli kredi imkanı ile Şekerbank emeklilere özel ihtiyaç kredisi 50.000 TL ye kadar kullanılabildiği gibi 48 ay vade seçenekleriyle ve %1,49 faiz oranlarıyla tüm emeklilere veriliyor.

Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Sadece emekli maaşlarını Şekerbank üzerinden alanlara özel olarak verilen bu krediyi kullanabilmek için sadece emekli maaşını Şekerbank’a taşınması yeterli oluyor. Üstelik emekli maaşlarını Şekerbank’a taşıyanlara özel olarak maaş promosyonu şeklinde 400 TL’ye varan promosyon ödemesi de yapılıyor. kullanılmak istenen kredi için örnek hesaplama tablosu şu şekildedir;

  • 10.000 TL kredi 48 ay vade seçeneği ile kullanmak isteyen emekli müşterilerine Şekerbank %1,49 faiz oranı imkanı sunarak aylık 312,11 TL’ye taksit ödemesi imkanı sunuyor.

Göz atabilirsiniz: QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Verilen örnek hesaplama tablosunda Kredi tahsis ücreti ödemeye dahil edilmemiş olup sigorta dahil edilmemiş. sigortanın dahil edilmemesinin nedeni Sigorta primlerinin Kredi kullanan kişinin yaşına cinsiyetine ve sağlık durumuna göre değişiklik gösteriyor olmasıdır. Emeklilere özel olarak sunulan bu kredi de kredi tahsis ücreti alınmadığı için kullanım sırasında herhangi bir ekstra masraf ile karşılaşmayacaksınız. Bu kredi için belirlenen minimum vade oranı 3 aylıkken maksimum olarak 48 ay vade oranından faydalanma imkanı veriliyor. Maksimum 50.000 TL olarak kullanılabilen Şekerbank emeklilere özel ihtiyaç kredisi kişinin daha fazla finansmana gerek duyması halinde farklı faiz oranları ile 50.000 TL den daha fazla kullanma seçeneği verilebiliyor. Ancak bu krediyi kullanabilmek için ise emekli maaşının miktarına bakıldığında dolayı yüksek emekli maaşına sahip kişiler 50.000 TL den daha fazla krediyi rahatlıkla kullanabiliyorlar.

İlginizi çekebilir: Emekliye Özel Kredi Veren Bankalar

Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler

Kredi başvurusunda bulunmak için öncelikle emekli maaşını Şekerbank’a taşınması gerektiğinden dolayı maaşı bankada olan kişilerin ekstra bir belgeye getirilmesine gerek bulunmuyor. Sadece T.C. kimlik kartı ile kullanılabilecek kredinin miktarı ve vade sayısı maaşa göre değişebilir. Aynı kredinin faiz oranı krediyi kullanacak kişinin kredi skoruna göre değişiklik gösterebileceğini den dolayı kredi skoru düşük olanlara daha yüksek faiz ve kredi skoru yüksek olanlara ise %1,49 faiz oranından aylık faiz miktarı belirleniyor.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası Yeni Yıl Kampanyası başlıklı makalemizde Yapı Kredi Bankası ve Yeni Yıl Kredileri hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı