Krediler

Şekerbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi 2018

Emekli maaşını Şekerbank’a taşıyan kişilere banka tarafından özel şartlar taşıyan ihtiyaç kredisi imkanı sunuluyor. 50.000 TL’ye kadar krediyi %1,59 aylık faiz oranlarından faydalanarak kullanabilmek için tek şart olarak emekli maaşının Şekerbank’a taşınmış olması gerekiyor.

Şekerbank Emeklilere Özel Kredi Detayları

Banka tarafından emekli müşterilerine verilecek olan ihtiyaç kredisi aylık faiz oranı 3 ay ile 24 ay vade seçeneklerinde %1,59 olurken, 25 ay ile 60 ay vade seçeneklerinde ise %1,62 olarak hesaplanıyor. İhtiyaç kredisi için minimum vade 3 ay iken maximum 48 ay imkanı sunuluyor. Üstelik Şekerbank emekli müşterinden ihtiyaç kredisi için hiçbir kredi tahsis ücreti de talep etmiyor. Kullanılabilecek kredi için örnek hesaplama tablosu aşağıdadır;

  • 10.000 TL krediyi 48 ay vade seçeneği ile kullanmak isteyenler için Şekerbank tarafından aylık %1,62 faiz oranı verilerek 322,31 TL taksit miktarı belirleniyor.

Göz atabilirsiniz: Emekliye Özel Kredi Kartları

Bu kredi için kredi tahsis ücreti yada hayat sigortası gibi masraflar alınmadığı gibi diğer dosya masrafları da talep edilmiyor. Emekli maaşlarını Şekerbank’a taşıyanlar birçok farklı bankacılık hizmetlerinden de ücretsiz bir şekilde faydalanıyor. Öncelikli olarak maaşını Şekerbank’a taşıyanlara 450 TL nakit hediye ediliyor. Bunun yanı sıra faturalarınızdan 2 tanesinin otomatik ödeme talimatını vermeniz halinde ise ek olarak 150 TL daha nakit promosyon veriliyor. Emeklilere Şekerbank sınırsız sayıda ücretsiz havale ve EFT imkanı, ATM’lerden ücretsiz limit üstü nakit çekim imkanı ve diğer banka ATM’lerinden ücretsiz maaş ve nakit çekim imkanı gibi birçok seçenek sunuyor. Banka içi ücretsiz işlemler olarak ise hesap işlem ücreti muafiyeti, şubede işlem önceliği, emekli destek hattı olan 444 0 344 hattını kullanma imkanı veriliyor.

Göz atabilirsiniz: Şekerbank Emekli Maaşı Promosyon Kampanyası

Evlere Teslim Emekli Maaşı

Şekerbank emekli maaşlarını kendilerine taşıyan müşterilerine bankaya gelecek durumda olmayıp talep etmeleri halinde emekli maaşlarını evlerine kadar getiriyor. Banka görevlileri tarafından her ay düzenli olarak emekli müşterinin evine gidilip gerekli olan imzalar alındıktan sonra maaş teslimi gerçekleştiriliyor. Şekerbank tarafından bu hizmet için herhangi bir ekstra ücret talep edilmediği için ücretsiz bir şekilde emekliler aylık maaşlarına ulaşabiliyorlar.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank Evini Değiştirene Konut Kredisi Kampanyası başlıklı makalemizde DASK, Konut Kredisi ve QNB Finansbank hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Kredi vermek için% 3’lük bir faiz oranıyla bireylerin, firmaların ve şirketlerin açık ve anlaşılır bir şart ve koşulları altındayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı