Güncel

Şekerbank Emekli Maaşı Promosyon Kampanyası

SGK’dan emekli olan kişiler maaşlarını Şekerbank’a taşımaları halinde maaş promosyonu olarak toplamda 600 TL’ye varan hediye kazanma imkanı sağlıyorlar. Üstelik otomatik ödeme talimatı verenler 150 TL daha nakit promosyon hediyesi kazanıyorlar.

Şekerbank Emekli Ayrıcalıkları

Emekli maaşını taşıyanlara başlatılan kampanya doğrultusunda emekli Şekerbank müşterilerine bir takım ayrıcalıklar veriliyor. Verilen bu ayrıcalıklar içerisinde ilk göze çarpanı internet bankacılığı yada telefon bankacılığı kullanılarak yapılacak olan havale ve EFT işlemleri sınırsız sayıda olmak üzere ücretsiz bir şekilde emeklilere sunuluyor. Diğer avantajlar ise şu şekilde sıralanabilir;

  • ATM’lerden para çekerken günlük para çekme üst limitine takılanlar artık emekli maaşlarını Şekerbank’a taşıdıkları zaman BAĞ-KUR ve SGK emeklileri için 3.000 TL, Emekli Sandığı için sunulan 5.000 TL günlük nakit çekim limiti uygulanıyor.
  • Bankadan yapılacak tüm işlemler için Şekerbank emekli müşterilerinden herhangi bir işlem ücreti talep etmiyor.
  • Şubelere gittikleri zaman emekliler sadece öncelikli oturma hakkında sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda işlem önceliği sistemi sayesinde daha hızlı sıralarının gelmesi ile işlemlerini erkenden bitiriyorlar.
  • Şekerbank Emekli Destek Hattı 444 0 344 ile sadece emekli müşterilere tanınan bu hizmet müşteri temsilcileri ile 7/24 işlem yapılmasını sağlıyor.

Göz atabilirsiniz: Şekerbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Bu ayrıcalıklar ile bankacılık işlemlerinde sıra beklemeden işlem yapan emekliler toplamda 600 TL’ye varan emekli maaşı promosyonu almaya hak kazanıyor. Elektrik, su, doğalgaz veya telefon faturalarından en az birini otomatik ödeme talimatı ile ödemeniz halinde emekli maaşı promosyonuna ek olarak 150 TL daha kazanma şansınız bulunuyor.

Şekerbank Emekli Maaşı Eve Hizmeti

Şekerbank verdiği tüm bu imkanların yanı sıra sağlık sorunlarından dolayı maaşlarını şubeye giderek alamayanlara evde maaş hizmeti veriyor. Banka yetkilileri tarafından Türkiye’nin tüm illerinde bulunan Şekerbank emekli müşterileri emekli maaşlarını evlerine gelen banka yetkililerinden alabiliyorlar.

İlginizi çekebilir: Emekliye Özel Kredi Kartları

Emekli Maaşını Tüm ATM’lerden Ücretsiz Çekme Fırsatı

Verilen imkanlar bunlarla da kalmıyor ve en çok ilgi çeken kampanya maddesi olan tüm ATM’lerden sınırsız para çekme imkanı geliyor. Emekli maaşlarını çekmek için diğer tüm bankaların ATM’lerini belirli bir sayıda değil sınırsız bir şekilde kullanabiliyor, bakiyenizi görebiliyor ve komisyon ücreti olmadan para çekebiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Yeniden Bedelli Askerlik Geliyor başlıklı makalemizde Bedelli Askerlik hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı