İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Saraylı Künefe Bayilik Başvurusu ve Şartları

Saraylı Künefe bayilik için başvuru yaparak Gaziantepli Yusuf Usta’nın eşsiz lezzetlerini künefe severler ile buluşturabilirsiniz. 1985 yılından bu yana faaliyette olan marka, Osmanlı mutfağının lezzetlerini müşterilerine sunmaktadır. Yusuf Usta 2014 senesinde maharetlerini göstererek Saraylı markasını kurmuştur. Yerel lezzetler güncel olarak 7 bayiide sunulmaktadır. Saraylı Künefe bayilik sayılarının artması planlanmaktadır. Hedeflenen şube sayısı 12’dir. Son 1 sene içinde toplam 7 tane şube açılmıştır. Gelirden pay alınmadığından uygun bir bayilik işidir.

Saraylı Künefe Bayisi Olmak için Ödenmesi Gereken Ücret Kalemleri Nelerdir?

Saraylı Künefe bayisi olmak için ödenmesi gereken ücretler arasında:

 • Şube açılış maliyeti,
 • İsim hakkı bedeli yer alıyor.

Gelirden pay talep edilmiyor. Ortalama kar marjı 200 olduğundan bayiler güzel paralar kazanabiliyor. Yapılan yatırımlar ise kendini ortalama 12 ile 18 ay arasında amorti ediyor. Merkez, bayilerine çeşitli konularda destek sağlıyor. Desteği de arkasına alan bayilerin satış performansı yükseliyor.

Saraylı Künefe Bayilerine Hangi Destekler Veriliyor?

Saraylı Künefe bayilerine verilen destekler arasında:

 • Pazarlama desteği,
 • Personel desteği,
 • Proje desteği,
 • Eğitim desteği yer alıyor.

Eğer istihdam edecek personeli bulmakta zorlanırsanız, merkez sizin için eleman gönderimi sağlayacaktır. Gönderilen elemanlar ya da sizin bulduğunuz personeller eğitim sürecinden geçirilir. Uygulamalı eğitim verilir. Bu sayede işin yapılması için gerekli olan donanım elde edilmiş olur. Proje desteği ile, hali hazırda bir projeyi kullanırsınız. Nereye ne yapmanız gerektiğini, dükkan dekorasyonunu düşünmezsiniz.

Ayrıca Saray Döner bayilik bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Saraylı Künefe Bayilik Başvurusunu Nasıl Yapabilirim?

Saraylı Künefe bayilik başvurusunu yapmak için telefonlarınızdan 0555 560 96 82 hattını arayarak Harun Horoz ile görüşebilirsiniz. Dilerseniz Saraylı Künefe bayilik için Saraylı Künefe resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formunda:

 • Ad ve soyad,
 • E posta adresi,
 • Telefon,
 • Şube açılmak istenilen konum,
 • Metrekare cinsinden şube boyutu,
 • Başlangıç sermaye miktarı,
 • Mesaj ve eklemek istediklerinizi eksiksiz şekilde doldurduktan sonra gönder butonuna basmanız gerekir.

Saraylı Künefe Bayisi Olmanın Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Saraylı Künefe bayisi olmanın sunduğu avantajlar başında yüksek meblağlarda ödeme yapmanızın gerekmemesi geliyor. Düşük yatırım bedelleri ile güzel paralar kazanmak isterseniz bayi olmak için başvuru yapabilirsiniz. Bayi olduğunuz zaman reklam kattılım bedeli ödemezsiniz. Bayilik giriş bedeli de alınmaz. Temel şartlar dışında bayi adaylarından ön koşul aranmaz. Bütün Türkiye şehirlerinden bayilik almak için yapılan başvurular değerlendirilecektir.

Ortalama 30 gün içinde şube kurulumu gerçekleşir ve anahtar teslim çalışma modeli ile bayi olabilirsiniz. Bayi olmak için elinizi hiçbir şeye sürmezsiniz. Ürünler, dekorasyonlar paket halinde hazır olarak gelir. Yatırımın dönüş süresi 16 ay olarak hesaplanmış olup, satışlarınızı artırarak bu süreyi kısaltmak sizin elinizde. Yüksek karlılıkla kolay bir yönetim gerektiren iştir. Yönetim dışında künefe yapmak gibi işlerle uğraşmanız gerekmiyor. Künefeler, merkezde hazırlanarak, tüketim yoğunluğuna göre bayilere ulaştırılıyor. Saraylı Künefe bayilikleri aldıkları künefeler için ödemeleri taksitle kolay bir şekilde yapabiliyorlar.

Saraylı Künefe Bayisi olduğunuz zaman markanın uzun yıllarda elde etmiş olduğu tecrübelerden faydalanarak işe girmiş olursunuz. Kendi başınıza bu işi açmak isteseniz pek çok ek maliyet ile karşılaşabilirsiniz. Ancak Saraylı Künefe bayisi olduğunuz zaman merkez tarafından maliyetleriniz için desteklenirsiniz. Yapılan araştırmalar bağımsız işletme kuranların bayilik alanlara oranla sektörde ayakta kalma oranının çok düşük olduğunu göstermektedir. Eğer işi gerçekten yapabileceğinizi düşünüyorsanız ve kendinizden eminseniz, internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak bayilik başvurunuzu firmaya iletebilirsiniz!

Bir önceki yazımız olan Saray Döner Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı