İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Sanko Personel Alımı Başvurusu

Sanko personel alımı ilanlarını kariyer.net sitesi üzerinden veriyor. Bunun yanı sıra  Sanko personel alımı başvurusu için Sanko Holding resmi sitesi ya da çağrı merkezi de aranabilir. Sanko Holding 11 ayrı sektörde faaliyet gösteren önemli bir kurumumuzdur. Bünyesinde yaklaşık 14.000 personel istihdam etmektedir.

Sadece sanayii alanında değil, eğitim ve sağlık alanlarında da dev yatırımları bulunmaktadır. Sanko Holding’in çeşitli firmalarında çalışmak isteyen pek çok vatandaşımız Sanko Holding iş ilanları hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Bu yazımızda Sanko Holding boş pozisyonları araştırılarak derlenmiştir.

Sanko Holding İstihdam Sektörleri

Sanko Holding bünyesinde bulunan istihdam sektörleri şunlardır:

 • Tekstil,
 • Enerji,
 • Çimento,
 • İnşaat,
 • Ambalaj,
 • İş Makinaları,
 • Gayrimenkuldür.

Sanko Personel Alımında İnsan Kaynakları Stratejisi

Sanko personel alımında şirket hedefleri doğrultusunda çalışanlar ile bir ekip oluşturmayı amaçlamaktadır. Bu konuda Sanko stratejileri şunlardır:

 • Şirkette nitelikli işgücü istihdam etmek,
 • Şirkette çalışan bütün personele eşit haklar sağlamak,
 • Şirkette çalışan personelin gelişimini sürdürmek için eğitim programları düzenlemek,
 • Şirkette çalışan personelin memnuniyetini arttırarak şirket bağlılığını sağlamaktır.

Sanko Personel Alımı Başvurusu

Sanko personel alımı için ilan edilen duyurular internet üzerinden takip edilebilir. Sanko iş ilanları özellikle kariyer net sitesi üzerinden verilmektedir.

Sanko Personel Alımı Erp ve Dijitalleşme Proje Dönüşüm Lideri

Erp ve dijitalleşme dönüşüm lideri pozisyonu için Sanko Holding tarafından eleman aranıyor. Bu pozisyon için başvurular 4.Aralık.2019 ile 22.Aralık.2019 tarihleri arasında yapılabilir. Erp ve dijitalleşme dönüşüm lideri için Sanko Holding deneyimli personel arıyor. Çalışma yeri olarak Gaziantep gösteriliyor.

İş geliştirme bölümüne bağlı olarak çalışılacak olup, tam zamanlı uzman pozisyonunda istihdam edilecektir. Başvurular Kariyer. net üzerinden kabul ediliyor.

Sanko Personel Alımı Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı

Bilgi teknolojileri uzman yardımcısı pozisyonunda çalışmak isteyen adaylar, başvurularını kariyer.net sitesi üzerinden yapabilirler. Bu pozisyon için Sanko Holding herhangi bir deneyim şartı aramıyor.

Bilgi teknolojileri bölümünde uzman yardımcısı olarak görev yapılacak olup, lokasyon olarak Gaziantep bildirilmiştir. Son başvuru tarihi 12.Ocak.2020’dir. Çalışma şekli tam zamanlıdır.

Sanko Personel Alımı Üst Düzey Yönetici Asistanı

Sanko Holding üst düzey yönetici asistanı aramaktadır. Bu pozisyon için yabancı dil şartı konulmuştur. Yazma, konuşma ve okuma alanlarının hepsinde çok iyi derecede İngilizce bilinmesi istenmektedir. Üst düzey yönetici asistanı ilanı İngilizce olarak verilmiştir.

Bu pozisyon için deneyim aranmamakla birlikte, çalışacak personelin üniversite mezunu olması isteniyor.

İlana başvuru tarihleri 9.Aralık.2019 ile 5.Ocak.2019 arasında olup, işyeri Gaziantep’tedir. Çalışma şekli tam zamanlıdır. Başvurular kariyer.net üzerinden kabul ediliyor.

Sanko Personel Alımı İngilizce Öğretmeni

Sanko özel eğitim hizmetlerinde istihdam edilmek üzere İngilizce öğretmeni arıyor. Çalışma yeri olarak Gaziantep bildiriliyor. Sanko bu pozisyon için en az 3 yıllık deneyimi şart koşuyor.

İngilizce öğretmeni olarak istihdam edilecek kişinin İngiliz Dili ve Edebiyatı ya da İngilizce Öğretmenliği alanında üniversite mezuniyeti olması isteniyor. Başvurular Kariyer. net üzerinden kabul ediliyor.

Başvuru için ilan edilen en son  tarih 4.Ocak 2020 olarak görülüyor.

Sanko Personel Alımı Süreç/ Proses Kontrol Mühendisi

Sanko bünyesinde proses kontrol mühendisi istihdam etmek istiyor. Bu pozisyon için Endüstri Mühendisi ya da Kimya Mühendisi olunması gerekiyor. İngilizce bilmek tercih sebebidir. Deneyim aranmıyor. Başvurular Kariyer. net üzerinden kabul ediliyor.

Çalışma yeri olarak belirtilen yer Adıyaman’dır. Çalışma şekli de tam zamanlı istihdam olarak geçiyor. İlanın geçerlilik tarihi 30.Ocak.2020’dir. Bu pozisyona alınmak istenen eleman sayısı 2 ‘dir.

Sanko Personel Alımı Muhasebe Şefi

Sanko muhasebe şefi istihdam ederek Tekirdağ Çerkezköy üretim fabrikasında çalıştırmak istiyor. Bu pozisyon orta düzey yönetici pozisyonu olarak bildiriliyor. Muhasebe şefinin daha önceki çalışma hayatında minimum 5 yıl deneyimi olması isteniyor.

Bu pozisyona müracaat edebilmek için üniversite mezunu olunması gerekiyor. Muhasebe şefi ilanı geçerlilik süresi 31.Ocak.2020 tarihinde son buluyor. Başvurular Kariyer net üzerinden kabul ediliyor.

Ayrıca Reysaş personel alımı bilgilerine bakabilirsiniz.

Sanko Personel Alımı Satış Mühendisi/Uzmanı

Sanko Satış mühendisi pozisyonunda bir eleman arıyor. Bu amaçla aranan genel özellikler şunlardır:

 • Başvuru sahibinin mühendislik fakültesi mezunu olması,
 • İleri düzeyde İngilizce bilinmesi,
 • B Sınıfı ehliyet sahibi olunması,
 • Microsoft programlarının iyi düzeyde kullanabilecek yeterlikte olunması gerekiyor.

Bu pozisyon için işe alınan personel İzmir’de istihdam edilecektir. İlanın geçerlilik süresi 30.Ocak.2020 tarihinde son buluyor. Başvurular Kariyer. net üzerinden kabul ediliyor.

Sanko Holding İletişim Bilgileri

Sanko Holding irtibat bilgileri şunlardır:

 • Sanko Holding Gaziantep Adres: Burak Mah. Sani Konukoğlu Bulvarı No:223 Şehitkamil Gaziantep
  • Sanko Holding Telefon: +90 342 211 30 00
  • Sanko Holding Faks: +90 342 241 04 11
 • Sanko Holding İstanbul Adres: 15 Temmuz Mahallesi, Gülbahar Cad. No:43 Güneşli İstanbul
  • Sanko Holding İstanbul Telefon: + 90 212 410 45 00 (10 Hat)
  • Sanko Holding İstanbul Faks :+ 90 212 410 45 08-09

Sanko Holding E-Posta Bilgileri

Sanko Holding internet E-mail adresi : sanko@sanko.com.tr ‘dir.

Sanko Holding internet adresi www.sankokariyer.com  ‘dir. İnternet adresi üzerinden CV yollamak suretiyle de iş başvurusu yapılabiliyor.

Sanko Holding çalışmaları hakkında ihbar, şikayet ya da istek yapılması isteniyorsa kullanılabilecek internet adresi : iletişim@sanko.com.tr ‘dir.

Sanko personel alımı için ilan edilen ve güncel bilgiler bunlardır.

Bir önceki yazımız olan Reysaş Personel Alımı Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı