İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Reysaş Personel Alımı Başvurusu

Reysaş bünyesinde çalışmak için ilk önce firmanın çalışma prensibine ve misyonuna uygun olan davranışları sergilemek gerekir. Reysaş insan kaynaklarının istediği şartlarda çalışmaya uyum sağlayan adaylar, başvurularını internet üzerinden Reysaş personel alımı bölümünden online bir şekilde yapabilir. İş başvurusu sonuçları olumlu olanlar, telefonla yüz yüze görüşmek için firmanın insan kaynakları departmanında çalışan personeller tarafından çağrılır.

Reysaş Çalışma Prensibi

Reysaş firmasının kuralları vardır. Özellikle personel alımlarında oldukça titiz ve özenli bir şekilde davranmaya gayret eder. Çalışanların eşit seviyede ve olanaklarla çalışması için gereken düzeni şirket içerisinde oluşturmaya çalışır. Bununla birlikte personel alımlarında yazılı olarak gerekli kuralları ve prosedürleri ortaya sunarak bu yazılı kurallara uygun olarak davranmaya özen gösterir.

Bunun dışında Reysaş, her geçen gün çalışanlarına eğitimler ve seminerler düzenleyerek onların kendilerini bu sektörde daha da geliştirmeleri ve yetiştirmeleri için gereken hassasiyeti göstermeye çalışır. Bunun yanı sıra firma içerisinde iş potansiyelinin artması için başarılı olan işlerde her zaman ödüllendirmeler de yapmaktadır.

Reysaş İş İlanı Alanları

Reysaş,  yıllar geçtikçe işlerini daha da ilerleterek hem yurtdışında hem de yurtiçinde büyük başarılara imza atmaya devam etmektedir. Her yıl birçok alanda Reysaş eleman alımı yaparak işlerin daha çabuk ve verimli bir şekilde ilerlemesini sağlamaktadır.

Özellikle bu yıl Reysaş, mekanik işler mühendisliği pozisyonunda çalışacak personeller aramaktadır. Bunun dışında endüstri ve inşaat mühendisliği alanında da oldukça fazla açık vardır. Bunun yanı sıra Reysaş firmasında müşterilerle iletişimi sağlamak için satış danışmanı uzmanı pozisyonunda da çalışmak üzere işinde tecrübeli elemanlar aranmaktadır. Bu pozisyonlara uygun nitelikte olduklarını düşünen herkes firmanın resmi internet sitesi üzerinden veya diğer iş ilanları sitesi üzerinden kolay bir şekilde başvurularını yapabilir.

Reysaş İş Müracaatı Formu

Reysaş iş başvurusunda bulunmak için ilk olarak firmanın istediği şartları dikkatli bir şekilde okuyup yerine getirmek gerekir. Koşullara uyum sağlandıktan sonra Reysaş’ın internet  adresinde yer alan iş başvurusu formunda istenilen kişisel bilgilerinin, iletişim adreslerinin ve referans bilgilerinin eksiksiz bir şekilde doldurup gönderilmesi gerekir.

Bunun dışında Reysaş insan kaynakları departmanına giderek de insan kaynaklarında çalışan personellerin yardımı ile başvuru formunu doldurarak değerlendirme sürecinin başlamasını sağlayabilirsiniz. Değerlendirme sonucu adaylara telefon aracığı ile aktarılmaktadır.

Reysaş’a Nasıl Müracaat Edilir?

Reysaş iş başvurusunda bulunmak için bazı adımların dikkatli bir şekilde uygulanması gerekir. Bu adımların doğru bir şekilde tamamlanmasından sonra ön başvuru işlemleri kolay bir şekilde gerçekleşmiş olur. Aşağıda Reysaş iş başvurusunda bulunacakların yapması gereken adımlar sırasıyla anlatılmaktadır. Bu adımlar şu şekildedir:

 • İlk olarak “www.secretcv.com/web/reysas” internet adresine giriş yapınız.
 • Daha sonra sayfada yer alan iş başvurusunu eksiksiz bir şekilde doldurarak gönderiniz.
 • Bunun dışında “insankaynaklari@reysas.com” e-mail adresine CV’nizi yollayarak başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.
 • Aynı zamanda Reysaş Genel Müdürlüğüne giderek insan kaynakları departmanından iş başvurusu formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yukarıda verilen adımların eksiksiz bir şekilde takip edilmesinden sonra Reysaş bünyesinde çalışmak için başvurular tamamlanmış olur.

Ayrıca Netaş personel alımı bilgilerine bakabilirsiniz.

Reysaş Depo Elemanı İş İlanları

Reysaş, birçok alanda ilanlar yayınlayarak açık olan personel sayısını kapatmaya çalışmaktadır. Özellikle bu sene Reysaş bünyesinde depo elemanı olarak çalışacak personeller aranmaktadır. Bunun için ilk olarak istenilen şartların ve kuralların yerine getirilmesi gerekir. Aşağıda Reysaş depo elemanı pozisyonunda çalışmak için yapılması gerekenler sırasıyla açıklanmaktadır:

 • Bu pozisyonda çalışmak için en az lise mezunu olma şartı aranır.
 • Bununla birlikte daha önceden depo alanında çalışmış ve sipariş alma konusunda tecrübeli olan elemanlar başvuru yapmalıdır.
 • Bunun haricinde el terminalinin nasıl kullanılması gerektiğini önceden bilen adaylar başvuru işlemlerini yapmalıdır.
 • Aynı zamanda her türlü mesai saatlerinde çalışmayı kabul etmek gerekir.
 • Bunun dışında başvuruda bulunan adayların sigara kullanmaması istenir.
 • Herhangi bir rahatsızlığın veya kalıcı hastalığın olmaması önemlidir.
 • Bunun yanı sıra MC Office programlarını orta seviyede bilmekte yarar vardır.
 • Erkek adayların daha önceden muhakkak askerlik görevlerini tamamlamış olması gerekir.
 • Ayrıca çalışma ortamında ekip arkadaşlarıyla birlikte uyum içinde olabilecek adaylar aranmaktadır.

Yukarıda yer alan koşulların yerine getirilmesi durumunda başvuruda bulunacaklar, firmanın internet adresinden veya kariyer sitelerinden depo elemanı departmanına başvurularını yapabilir.

Reysaş Firmasının Aktif Olduğu İller

Reysaş firması, Türkiye’nin birçok bölgesinde işlerini ilerleterek yayılmaya devam etmektedir. Reysaş firmasının ilk kurulduğu bölge Ankara’dır. Yıllar önce küçük bir bünye ile sektöre atılarak firma kendini daha da ilerleterek büyütmüştür. Bunun sonucunda da birçok illere yayılarak çalışma alanlarını genişletmeyi başarmıştır. Aşağıda Reysaş firmasının aktif olarak faaliyet gösterdiği iller sırasıyla yer alır. Bu illeri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Firmanın ilk resmi olarak faaliyet gösterdiği il İstanbul’dur.
 • Bunun dışında yönetimin gerçekleştiği şubeler ise Adapazarı, İzmir, Bursa olarak yer alır.
 • Bununla birlikte Adana, Ankara, Antalya illerinde aktif olarak çalışmalarını sürdürerek sektörde güzel şeyler üretmeyi başarmaktadır.

Yukarıda verilen illerde açık pozisyonların olması durumunda dileyen herkes, kendi alanlarına uygun departmanlarına başvurularını Reysaş personel alımı kısmından online bir şekilde yaparak Reysaş bünyesinde çalışabilme imkanını elde edebilir.  Bu sayede sektörde üretimin daha da gelişmesine katkı sağlayarak piyasada başarılı işlere imza atma şansı elde edilebilir.

Bir önceki yazımız olan NETAŞ Personel Alımı Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı