İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Red Burger House Bayilik Başvurusu ve Şartları

Red Burger House bayilik başvuruları için ortalama 350.000 TL sermaye bulundurulması gerekmektedir. Bu tutar içerisinde 65.000 TL tutarında isim hakkı bedeli alındığı bilinmektedir.

Red Burger House bayilik açmak isteyenlerin hamburgerlerin katkı maddesi içermeden doğal bir şekilde hazırlandığını bilmeleri gerekmektedir. Özellikle sağlıklı beslenme misyonu bile açılan firmanın bayiliklerinde de aynı hassasiyet beklenmektedir.

Firma tarafından belirlenen şartların başında minimum 80 metre kare ölçüsünde kapalı alan bulundurma zorunluluğu gelmektedir. Bu mekanların gıda üretim ve satışına uygun olması da şartlar arasında yer almaktadır.

Red Burger House Bayiliklerinde Sunulan Destekler Nelerdir?

Red Burger House bayilik destekleri ile firma tüm bayiliklerinde eşit standartlarda hizmet verilmesini amaçlamaktadır. Bu minvalde gerekli kontrolleri, bayilik açılış sürecinden itibaren yapmakta olup ihtiyaç durumunda şu destekleri sağlamaktadır:

  • Personel desteği ile öncelikle firmanın tecrübeli personellerinin görevlendirilmesi sağlanmaktadır. Bu görevlendirme kapsamında bayiliğin diğer profesyonellerine destekleyici çalışmalar da yapılmaktadır.
  • Eğitim desteği kapsamında personellerden ziyade yatırımcılar desteklenmektedir. İşletme süreçleri, pazarlama stratejileri kapsamlı konular ile yeni başlayan girişimcilere yönelik detaylı bir eğitim verilmektedir.
  • Pazarlama desteği ile hizmet sektörünün en önemli süreci olan satış ve pazarlama aşamaları desteklenmektedir. Hem teorik eğitimler ile hem de uzman personeller ile girişimcilerin kısa sürede önemli tecrübeler elde etmeleri sağlanmaktadır.
  • Ortak reklam desteği ile aylık 250 TL karşılığında tüm bayiliklerin ortak olarak tanıtıldığı reklam programına dahil olmak mümkün olmaktadır. Oldukça düşük ücrete profesyonel bir reklam desteği almak bu şekilde mümkün olmaktadır.
  • El kitapçığı desteği ile eğitim sürecinin yanı sıra bayilik yetkililerinin ihtiyaç duyacakları tüm konulara ulaşmaları sağlanmaktadır.

Red Burger House bayilik açmak isteyenlerin yeni girişimci ya da eski girişimci ayrımı gözetmeksizin bu destek hizmetlerden yararlanmaları sağlanmaktadır. Üstelik bu destek hizmetlerin yalnızca başlangıçta değil, süreç içerisinde de alınması mümkün olmaktadır.

Ayrıca Kumpir Box bayilik bilgilerini sistemimizden inceleyebilirsiniz.

Red Burger House Bayilik Maliyetleri Nasıldır?

Red Burger House bayiliklerinin maliyet tutarları, ortalama olarak hesaplandığında, minimum mekan ölçüsü üzerinde hesaplanmaktadır. Bir bayiliğin açılışı sürecinde 350.000 TL tutarınca nakit ihtiyacının olduğu da bu hesaplama üzerinden belirlenmektedir.

Metre kare başına şubenin kurulumu 2.700 TL üzerinden hesaplanmaktadır. Bu hesaplama, metre karenin artmasıyla beraber bayiliğin kurulum masraflarının da artması sebebiyle değişebilmektedir.

Reklam payı olarak belirlenen maliyet tutarı ise aylık 250 TL şeklinde bayiliklerden alınmaktadır. Satış süreçlerinin de başlaması ile birlikte bayiliklerden alınan gelir pay oranı da %4 olmaktadır. Dolayısıyla daha çok kazancı olan bayiliklerin aylık ödemeleri daha fazla olmaktadır.

Red Burger House Bayilik Başvuruları Nasıl Yapılır?

Red Burger House bayilik başvuruları öncelikle telefon ile aranarak yapılmaktadır. Telefon görüşmelerinde şartların kabul edilmemesi durumunda herhangi bir randevu oluşturulmadan süreç sonlandırılmaktadır.

Şartların görüşülmesi için firma tarafından belirlenen telefon hattının 0555 559 51 18 olduğu bilinmektedir. Eskişehir merkezli olan firmanın görüşmeleri de merkez şubede yapılmaktadır. Bu sebeple girişimci adaylarının mülakatlar için Eskişehir’de bulunmaları gerekmektedir.

Red Burger House bayilik işlemlerinin yüz yüze görüşmelerinde bayilik adaylarının çalışma aidiyetleri, özverileri ve güvenli çalışma standartları üzerine bir mülakat gerçekleştirilmektedir. Bu içeriklerin yanı sıra ekonomik süreçler, bayiliklerin kurulum yapılacağı bölgenin müşteri profilleri de görüşülmektedir.

Yüz yüze görüşmelerin olumlu olması halinde bir saha çalışması yapılarak, sözleşmeler hazırlanmaktadır. Açılacak olan bayilik bölgesinin şartlarına yönelik hazırlanan sözleşmede iki tarafın da imzası bulunmaktadır. Bu imza işlemlerinin akabinde bayiliğin iç ve dış dekorasyon süreçleri başlatılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Pien Parfume Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı