Krediler

QNB Finansbank Online Kredi Başvuru ve Şartları

İnternet ve cep şubesi aracılığıyla gerekli olan nakit ihtiyacını bir kaç dakika içerisinde karşılamak isteyenler QNB Finansbank Online Kredi imkanından faydalanabilirler. Aylık %1,27 faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri ile kredi imkanları QNB Finansbank tarafından tüm müşterilerine sunuluyor.

Online Kredi Detayları

Şubeye gidip sıra beklemeye gerek kalmadan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler QNB Finansbank online kredi imkanını internet yada mobil uygulaması üzerinden kullanabilirler. Mesai saatlerinin hiçbir öneminin kalmadığı bu kredi şeklinde ister haftasonu isterseniz de mesai saatleri dışında hafta içi her gün 24 saat boyunca kredi başvurusu yapabilirsiniz. Online krediye başvurmak için gerekli olan şartlar şu şekildedir;

  • QNB Finansbank müşterisi olmak ve internet bankacılığın açık olması, Minimum kredi limiti 1.000 TL iken maksimum kredi limiti de 35.000 TL olarak belirleniyor.
  • Başvurunun onaylanması halinde krediyi cep şubesi yada internet şubesi üzerinden anında kullanabilirsiniz. Onaylanan krediler 7 gün geçerli olacağı için bu süre zarfında online olarak kredinin hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Faiz oranı müşterinin kredi skoruna göre değişiklik gösterdiği için yapılacak her başvuru kişiye özel teklifler sunuyor.

Göz atabilirsiniz: QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Örnek Hesaplama Tablosu

QNB Finansbank Online Kredi imkanından faydalanmak isteyenler aşağıdaki gibi örnek hesaplama tablosundan faydalanabilirler;

  • 000 TL krediyi %1,27 faiz oranı ve 48 ay vade seçeneği ile kullanmak isteyenler aylık 8886 TL taksit ödemesi yapmaları gerekiyor.
  • 000 TL’yi yine 48 ay vade ile kullanmak isteyen ancak kredi skoru daha düşük olan kişiler %1,31 faiz oranı üzerinden aylık 895 TL taksit ödemesi yapmak zorunda kalıyorlar.
  • Kredi notu en düşük olan kişilere ise 30.000 TL ve 48 ay vade seçenekli kredi %1,72 faiz oranı ile veriliyor. Bu oran ile kullanılacak olan kredinin aylık taksit ödemesi de 991 TL olarak belirleniyor.

Kullanılacak olan her kredi için sabit 157,5 TL Kredi Tahsis Ücreti alınıyor. Başvurmak için ise QNB Finansbank İnternet Şubesi ve Cep Şubesi uygulaması üzerinden gerekli başvuruyu yapmaları yeterli oluyor. Yukarıda belirtilen faiz oranları kişilerin kredi notuna göre ortalama bir örnek hesap yapılması ile hazırlanmıştır. Ancak başvuru sırasında kredi notunun farklı bir değere sahip olması durumunda belirtilen rakamlardan farklı faiz oranları da müşteriye sunuluyor.

Bir önceki yazımız olan Akbank Şubeye Gitmeden Direkt Kredi başlıklı makalemizde Akbank, Anında Kredi ve E-Kredi hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı