Bankalar

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Kolay Bağlanma

QNB Finansbank 33 yıldır Türkiye’de bankacılık sektörüne yön veren sitelerden birisi olmuştur. QNB Finansbank müşteri hizmetleri kolay bağlanma ise binlerce müşterisi olan QNB Finansbank hakkında en çok araştırılan konulardan birisi olmuştur. Zira her insan için zaman değerlidir ve insanlar direk müşteri hizmetlerine bağlanmak istemektedir. Bunun için aşağıda sizler için hazırladığımız bu rehber niteliğinde ki makalemizde tüm sorularınıza cevap bulabileceksiniz.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

QNB Finansbank müşteri hizmetleri kolay bağlanma yöntemi olarak sizlere ilk tavsiyemiz 0850 222 0 900 müşteri numarasını aradıktan sonra kimlik numaranızı girmeniz ve müşterisi olduğunuz takdirde sizlere daha hızlı iletişim seçeneği sunulmaktadır. İşte taktiğimizde bu aşamadan sonra devreye giriyor ve “ben sizin asistanınızım” diyen telesekretere sorununuz ne ile ilgili ise onunla ilgili doğru kelimeyi söylemelisiniz. Müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum gibi bir deneme hiçbir işe yaramayacaktır ve telesekreter neden bağlandığınızı tekrar size soracaktır. Bu yüzden hesap bakiyenizi öğrenmek istiyorsanız, hesap bakiyesi veya hesap bakiyemi öğrenmek istiyorum diyebilirsiniz. Böylece direk ilgili departmana bağlanabileceksiniz. Eğer farklı bir konuda bir kelime söylerseniz; yani kart iptali yapacağınız halde hesap bakiyesi öğrenmek istiyorum derseniz sizi farklı bir departmana bağlayacaktır. Bağlandığınızda ise sizi tekrar doğru olan departmana bağlayacaktır müşteri hizmetleri ve bu sorun ile karşılaşmamak ve zamandan tasarruf etmek için en doğru kelimeyi başta söylemeniz gerekmektedir.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Kolay Bağlanma Yöntemi

QNB Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemi olarak aşağıdaki adımları da uygulayabilirsiniz.

  • Müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0 900 numarasını öncelikle aramanız gerekmektedir.
  • Sonrasında sizden istenilen kimlik numarası veya banka müşteri numarası girilmelidir.
  • Bu aşamada telesekreter sizi karşılayacaktır ve burada 1 tuşuna basınız.
  • 1 tuşuna bastıktan sonra önce 5’e sonra da 4’e basın.

Tüm bu işlemleri eksiksiz bir şekilde yaparsanız şayet sizi müşteri hizmetlerine direk bağlayacaktır.

Eğer bu bankadan kredi çekecekseniz veya kredi ile ilgili diğer işlemlerinizi yaptıracaksanız 0850 220 85 73 numarasını arayabilirsiniz. Nitekim sadece kredi konusunda aranılan numaradır ve bu müşteri hizmetleri numarasından çok daha kolay bir şekilde müşteri hizmetleri yetkililerine ulaşmak mümkündür.

 

Bir önceki yazımız olan Bankadan Satılık Araçlar - Kredi ile Alınır mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı