Krediler

QNB Finansbank Kredi Başvurusu – Anında Onaylı

QNB Finansbank, ülkemizde pek çok ilke imza atmış bankalar arasında önemli bir yere sahiptir. Bankanın ilk hizmetlerini 1987 yılında başladığı bilinmektedir. Klasik ilerlemeler yerine teknoloji ve dışa dönük bir şekilde ilerlemeyi tercih eden banka bu sayede kısa süre içerisinde hedeflediği müşteri kitlesine erişim sağlamıştır. Bankanın ilk olmak özelliği ise halk açılımları ile alakalıdır. Resmi veriler de incelendiğinde Türkiye’de halka açılan ilk bankanın QNB Finansbank olduğu ortaya çıkmaktadır. Banka, yerinde kararlar neticesinde günümüzde en iyi ortaklıklara sahip hale gelmiştir. Yeni sağlanan ortaklıklar sayesinde müşteriler özellikle uluslararası alanda daha kolay işlem görür hale gelmiştir. QNB Finansbank müşteri memnuniyeti açısından bireysel bankacılık hizmetleri alanında da kilit sayılabilecek hizmet sunumları yapmaktadır. Bu da bankaya yatırım yapan katılımcıların doğru adımlar neticesinde yüksek kar elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

QNB Finansbank Bankacılık İşlemleri

QNB Finansbank bankacılık işlemlerinde yeni bir hizmet alanı oluşturmuştur. Ancak bu konuya gelmeden önce kurumsal ya da bireysel hesap yönetimlerinin kolaylaştırılma aşaması halledilmiştir. Bilindiği üzere günümüzde şubelere giderek işlem görmek ya da hesap takiplerini gerçekleştirmek her zaman mümkün olmamaktadır. QNB Finansbank bundan ötürü ilk etapta internet bankacılığını sonrasında ise mobil bankacılığını geliştirmiştir. Günümüzde bireysel ve kurumsal bankacılık işlemlerinin büyük bir bölümü internet yardımı ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. QNB Finansbank leasing alanın da bankacılık devi olarak ismini öne çıkarabilmektedir. Bilmeyenler ya da tam olarak emin olamayanlar için leasing finansal kiralama olarak tanımlanabilmektedir. Bu sayede kiralanan mal ya da yatırımın mülkiyeti şirketlerde kalırken kullanım hakları kiracıya geçmektedir. QNB Finansbank leasing yatırımlarının verimli ve oldukça karşı hale gelmesi için önemli adımlar atmıştır. Günümüzde tercihlerini QNB Finansbank leasing olarak belirleyen pek çok kullanıcı sözleşmelerinden sonra kiraladıkları malların ya da yatırımların mülkiyetlerini de üzerlerine alabilmektedir. Üstelik devir işlemleri için cüzi ya da sembolik bir rakam alınacağı QNB Finansbank tarafından garanti edilebilmektedir.

QNB Finansbank ATM

QNB Finansbank ATM bankacılığı konusunda da ileri seviyelerde bulunmaktadır. Öncelikle bankanın hemen her yerde ATM’leri bulunmaktadır. Örneğin QNB Finansbank Kütahya ATM’lerinin sayısı bile oldukça fazladır. Buna karşın müşteriler acele işlem görmek istedikleri zamanlarda konum hatırlamak konusunda zorluk yaşayabilmektedir. Bu gibi durumlarda QNB Finansbank Kütahya ATM adres bilgileri bankanın internet sitesinden anında elde edilebilmektedir. Üstelik QNB Finansbank Kütahya ATM yol tarifleri haritalı şekilde yapılmaktadır. Verilen şehir tamamen örnek amaçlıdır. Olanaklar ülkemizdeki tüm şehirler ve ATM bulunan yerler için geçerlidir. QNB Finansbank ATM’lerinin bulunmasından sonda şubeye gerek kalmadan yapılan işlemlerin tümü anında gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemler arasında en çok para yatırımı, çekimi ve transferi konusunda işlem görülmektedir. Banka müşterilerinin şubelere gitmesine gerek olmadan yapabilecekleri işlemlerin listesi gün geçtikçe uzamaktadır. QNB Finansbank ATM’lerinden faturalar ödenebilmektedir. Farklı banka hesaplarına para transferleri yapılabilmektedir. Ya da katılımcılar sadece hesap bilgilerini kontrol etmek, güncellemek veyahut şifre bilgilerini değiştirmek için ATM’lerini kullanabilmektedir.

QNB Finansbank Tel

Bankacılık işlemlerinin halledilmesi sırasında kimi zaman istenmeyen sorunlar çıkabilmektedir. Bunun çözümü ise yetkililerle iletişime geçmektedir. İletişimlerde de banka şubelerine giderek bireysel destek alma dönemi bir hayli geride kalmıştır. Günümüzde bankaların çağrı merkezleri üzerinden şifre yenilemesi yapmak, bilgi istemek ya da yönlendirme almak mümkündür. QNB Finansbank telefon numaraları aracılığı ile çağrı merkezlerinden bahsedilen hizmetlerin tamamını vermektedir. Üstelik çağrı merkezlerinde QNB Finansbank telefonlarının başında işlerinde profesyonel hale gelmiş bir ekip çalışmaktadır. Güler yüzlü hizmet politikasına sahip olan uzman ekip müşteri sorunlarını en kestirme yollardan çözmektedir. Bu alanda verilecek olan numaralar bireysel ve tüzel müşteriler için aynı değildir. Bireysel bankacılık işlemleri için 0850 222 0 900 numarasının aranması gerekmektedir. QNB Finansbank telefon numaralarından 0850 222 1 900 planı ise tüzel kişiler için kullanıma sunulmuştur. İki farklı çağrı numarasının ortak özelliği de 7/24 hizmet vermeleridir. Müşteriler ne zaman ihtiyaç duyarlarsa herhangi bir sıkıntı yaşamadan çağrı merkezlerinden destek alabilmektedir.

QNB Finansbank Şubeleri

QNB Finansbank otuz yılın üzerinde hizmet hayatına sahiptir. Bu neden yüzünden şubeleşme konusunda pek çok bankanın önünde bulunmaktadır. QNB Finansbank şubelerinin artış hızına bağlı olarak sadece şehir ve büyükşehirlerde olduğunu söylemek yanlış olacaktır. Çünkü banka ilçelerde de şubelerini açarak müşterilerine kolay şekilde erişim imkânı tanımaktadır. Bankanın genel merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Ancak şube erişimleri için her daim genel merkez numaralarını kullanmak doğru değildir. Bunun yerine QNB Finansbank şubeleri arasından hangisine ulaşılmak isteniyorsa o yönde aramalar yapılmalıdır. Her şubenin kendine özel iletişim adresleri ve telefonları web sitesinde detaylı bir şekilde açıklanmıştır. Üstelik altı da çizildiği üzere artık pek çok işlem QNB Finansbank şubelerine gidilmek zorunda kalınmadan gerçekleştirilebilmektedir. Bundan kaynaklı olarak şubelerin mesai saatlerini beklemek yerine QNB Finansbank ATM’leri üzerinden hareket edilmesi de mümkündür. QNB Finansbank ATM sayıları da çok fazla olduğu için hemen her yerden erişim sağlanabilmektedir. Son olarak QNB Finansbank kartsız işlem gördürme avantajı bulundurduğu ATM’leri ile de hizmet vermektedir.

QNB Finansbank Kredi

QNB Finansbank kredi konusunda geniş bir listeye sahiptir. Hem bireysel hem de ticari nakit ihtiyaçları olanlar QNB Finansbank kredi sistemlerinden istedikleri şekilde yararlanabilmektedir. Alınan kredilerin faiz oranları yüksek olmadığı için katılımcıların geri ödemler konusunda sıkıntı çekmemeleri de sağlanmaktadır. QNB Finansbank kredileri arasında bireysel olanlar genellikle ev ya da taşıt alımı için talep edilmektedir. Ticari olanlar ise yeni işletmelerin kurulumunda veyahut uzun vadeli nakit ihtiyaçlarının giderilmesinde istenmektedir. Kredi talepleri için şubelere gelerek görüşme sağlanması mümkündür. Bunun yerine QNB Finansbank ATM’lerinden de ön başvurular sağlanabilmektedir. Üstelik QNB Finansbank ATM’leri uygun bulduğu kullanıcıların kredi önerilerini bir reklam şeklinde de sunabilmektedir.

QNB Finansbank Online Kredi Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okuyabilirsiniz.

QNB Finansbank Kimin?

QNB Finansbank kimin konusu hakkında farklı yanıtlara ulaşmak mümkündür. QNB Finansbank hakkındaki araştırmalar öncelikle olarak bankanın kurucusuna götürmektedir. Hüsnü Özyeğin tarafından 1987 yılında kurulan banka uzun süre kurucusu ile birlikte anılmaya devam etmiştir. Ancak günümüzde QNB Finansbank kimin soruları farklı şekilde yanıtlanmaktadır. Çünkü geçtiğimiz yıllarda Katarlı QNB bankanın hisselerinin büyük bir bölümünü satın almıştır. Hisse değişimleri bankanın isminden de anlaşılabilmektedir. Değişimlerden sonra QNB Finansbank kimin sorusuna alınan yanıtların yanı sıra vizyon konusunda da belli farklılıklar oluşmaya başlanmıştır. Zaten uluslararası alanda hizmet veren QNB Finansbank artık daha geniş bir ekiple birlikte çalışmaya başlamıştır. Bu da pek çok adayın QNB Finansbank kariyerine başlamak isteğini doğurmuştur. Banka ihtiyaçlar doğrultusunda adayların taleplerini değerlendirmeye devam etmektedir. Bu neden yüzünden kariyer hedefleri uluslararası bankacılık olan bireylerin özgeçmişlerini göndermelerinde herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. QNB Finansbank kariyerleri için insan kaynaklarına elden özgeçmiş bırakılması izlenebilecek yollardan biridir. Fakat daha genel bir başvuru için internet de kullanılabilmektedir. QNB Finansbank kariyer adımlarına internet başvuruları ile de elden başvurularla da başlayabilmek için özgeçmiş bilgilerinin güncel ve gerçeği yansıtan şekilde düzenlenmesi gerekmektedir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Odeabank Kredi Oranları - Kolay Başvuru başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı