Krediler

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Nakit ihtiyacı olanlar gerekli finansmanı banka kredisi şeklinde karşılamayı istemeleri halinde QNB Finansbank ihtiyaç kredisi günde 15 TL seçeneği ile toplamda 15.000 TL olarak banka müşterilerine sunuluyor. Üstelik 3 ay ertelemeli ve 48 aya varan vade seçenekleri ile esnek ödeme koşullarına da sahiptir.

Göz atabilirsiniz: QNB Finansbank Online Kredi Başvuru ve Şartları

İhtiyaç Kredisi Ödeme Detayları

Kredi başvurusunda bulunmak için T.C. kimlik numaranızı 5030 numarasına SMS olarak göndermeniz yeterli oluyor. İsterseniz ikinci bir tercih olarak da internet bankacılığından başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru sonucunda onay SMS’i geldikten sonra herhangi bir QNB Finansbank şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Başvuru esnasında banka tarafından istenilen belgeler nüfus cüzdanı, adres belgesi ve geliri gösteren belge olması yeterli oluyor. Yapılacak olan ödemenin detaylarının daha iyi anlaşılması için örnek hesaplama tablosu şu şekildedir;

  • 10.000 TL krediyi 48 vade seçeneği ile ancak erteleme seçeneği olmadan kullanmak isteyen kişiler aylık %1,32 faiz oranından faydalanarak 298 TL taksitler halinde geri ödeme yapabiliyorlar. Sigorta prim tutarı bu kredi için 363,73 TL olarak belirleniyor.
  • Kredi skoru düşük olan kişiler 10.000 TL krediyi aylık %1,81 faiz oranı ile 338 TL taksit seçenekleri halinde geri ödeyebiliyorlar. Üstelik sigorta primi de 374,87 TL olarak hesaplanıyor.
  • 10.000 TL krediyi 3 ay ertelemeli bir şekilde kullanmak isteyenler 45 ay vade seçeneği ile aylık %1,32 faiz oranından faydalanarak 322 TL taksitler halinde kredi geri ödemelerini yapabiliyorlar. Sigorta prim miktarı ise 363,73 TL üzerinden belirleniyor.
  • Yine 10.000 TL krediyi kullanmak isteyen anca kredi skoru düşük olan kişiler bankanın verdiği %1,81 faiz oranı üzerinden 45 vadeli bir şekilde aylık 365 TL taksit seçeneğinden faydalanarak ödeyebiliyorlar. Bu kredi için sigorta prim miktarı ise 374,87 TL olarak hesaplanıyor.

İlginizi çekebilir: 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2019

Yukarıda belirtilen tüm kredi seçenekleri için kredi tahsis ücreti sabit olup 52,5 TL olarak belirleniyor. Kredi skorunun önemli olduğu QNB Finansbank ihtiyaç kredisi seçeneklerinde faiz oranı kredi skoruna göre %1,32 ile %1,81 arasında değişiklik gösterebiliyor. Bu faiz oranları da toplamda önemli miktarda toplam geri ödeme miktarı oluşmasına neden oluyor. Günde 15 TL taksit seçenekleri ile 15.000 TL ihtiyaç kredisi mobil uygulama, internet bankacılığı, telefon bankacılığı yada banka şubelerinden başvuru yapabilme imkanlarına sahip olarak banka müşterilerine veriliyor.

Bir önceki yazımız olan Garanti Esnaf Kredisi Kış Kampanyası başlıklı makalemizde Esnaf Kredisi, Garanti Bankası ve KOBİ hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Finansbank ı seviyorum özellikle enpara. hesap ücreti yok kart ücreti yok eft ücreti yok yıllık ücret hiçbirşey yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı