İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Pien Parfume Bayilik Başvurusu ve Şartları

Pien Parfume bayilik başvuruları hem Türkiye de hem de yurt dışındaki pek çok ülkede alınmaktadır. Başvuru için gerekli görülen ortalama sermaye tutarının 35.000 TL olduğu belirlenmektedir. Bu tutar başlangıç için gerekli görülmekle birlikte kurulum süreçlerinde ek maliyetler oluşabilmektedir.

Pien Parfume bayilik açmak isteyenler için minimum 10 metre kare alana ihtiyaç duyulmaktadır. Bu alanların özellikle işlek olan cadde ve meydanlarda ya da AVM içlerinde olması gerekmektedir.

Yatırım yapmak isteyen girişimcilerin, Pien Parfume markasının yasal süreçlere önem verdiğini bilmeleri gerekmektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler ile hizmet vermekte olan marka, pek çok ulusal belgeye de sahiptir.

Pien Parfume Bayilik Maliyetleri Nasıldır?

Pien Parfume bayilik maliyetleri, isim hakkı bedeli olmaksızın başlangıç aşamasında 35.000 TL tutarına karşılık gelmektedir. Bu tutar içeriğinde kurulum ve reklam gibi destek hizmet ücretleri de bulunmaktadır.

Pien Parfume bayilik maliyetlerinde herhangi bir reklam ödeneği alınmamaktadır. Hem başlangıçta hem de satışların başlaması ile birlikte gelir payı da talep edilmemektedir. Tüm kar tutarı, kazanç olarak girişimcide kalmaktadır.

Şubenin açılış bedeli belirlenirken 25.000 TL VE KDV olarak belirlenmesi sebebiyle tutarda vergiye bağlı olarak değişiklik oluşabilmektedir. Bu değişiklik dönemsel olarak firmanın da tutar değişikliğine gitmesi ile oluşabilmektedir.

Lokma Lokka bayilik hakkında bilgileri de inceleyebilirsiniz.

Pien Parfume Bayilik Destekleri Nelerdir?

Pien Parfume bayilik destekleri, markanın yurt içinde ve yurt dışında eşit standartlarda hizmet vermesine yönelik sunulmaktadır. Bu destek, bayilik sürecinde çalışan personellere ve yeni başlayan girişimcilere yönelik olmaktadır.

Pien Parfume bayiliklerine yönelik sunulan bazı desteklerden şu şekilde bahsedilmektedir:

  • Personel desteği ile hem mevcut personeller desteklenmekte hem de yeni açılan bayiliklerin yetkin personeller ile daha iyi bir satış standardına ulaşmasına yönelik destek sağlanmaktadır.
  • Ortak reklam desteği ile markanın reklam politikası kapsamında belirlenen reklam projelerine bayilikler dahil edilmektedir. Bu sayede hem ek reklam bütçesi oluşmamakta hem de daha geniş bir kitleye reklamların ulaşması sağlanmaktadır.
  • Pazarlama desteği ile firmanın satış politikaları bayiliklere de entegre edilmektedir. Bu şekilde doğru stratejiler ile müşterilere ulaşılabilmekte, kazançların arttırılması sağlanmaktadır.
  • Proje desteği ile bu alanda çalışmak isteyen girişimcilerin yeni fikirleri proje haline getirilerek daha sistemli ilerlemeleri sağlanmaktadır. Aynı zamanda süreç içerisinde de yeni projelerin oluşturulması desteklenmiş olmaktadır.
  • Bölge seçimi ve AR-GE çalışmaları desteği ile en uygun bayilik konumu belirlenerek, müşteri profillerinin ihtiyaç ve talepleri doğru bir biçimde tespit edilebilmektedir.

Verilen desteklerin tümü bayiliklerin ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Destekler kapsamında ek ücret talep edilmemekte ve süreç içerisinde de farklı destekler alınabilmektedir.

Pien Parfume Başvuruları Nasıl Yapılır?

Pien Parfume bayilik başvuruları yapılırken birinci aşama olarak belirlenen aşamada telefon görüşmeleri yapılmaktadır. Bu görüşmeler esnasında firmanın özel kriterlerini öğrenmek mümkün olmaktadır.

Telefon ile yapılacak görüşmeler, 0216 441 85 56 numaralı hat üzerinden ve 0533 607 04 87 numaralı hat üzerinden yapılabilmektedir. Bu hatlar marka müdürü ile görüşme olanağı sunmakta, onay verilmesi halinde randevulu görüşmelerin de belirlenmesini kolaylaştırmaktadır.

Pien Parfume bayilik açmak isteyenlerin randevulu görüşmeleri genel merkezde yapmaları beklenmektedir. Maltepe’de bulunan genel merkezde randevulu görüşmeler için yetkili birimler bulunmaktadır.

Yapılan yüz yüze görüşmelerin olumlu ilerlemesinin akabinde sözleşme öncesinde bayilik için konum belirleme çalışmaları yürütülmektedir. Belirlenen konumlara yönelik saha araştırmaları yapılmakta ve müşteri profilleri belirlenmektedir.

Bayilik konumlarının da belirlenmesi ile firma yetkilileri tarafından bayiliklerin kurulum süreçlerine başlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Pide Mania Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı