İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Pide Dünyası Bayilik Başvurusu ve Şartları

Pide Dünyası bayilik başvuruları için gerekli görülen başlangıç sermaye tutarı 200.000 TL ile 250.000 TL aralığında olduğu bilinmektedir. Bu tutar bayiliğin konumuna göre ve büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

Pide Dünyası bayilik başvuruları için belirlenen mekan büyüklüğü şartları iki şekilde ayrılmaktadır; eğer bayilik herhangi bir AVM içerisinde kurulmuyorsa minimum 100 metre kare büyüklüğünde olması beklenmektedir, AVM gibi bir merkezin içerisinde kurulmakta olan bayiliklerin minimum ölçüsü ise 40 metre kare olarak belirlenmektedir.

Bayilik başvuruları yapılırken karşılıklı sağlanan anlaşmaların maksimum süresi beş yıl olarak belirlenmektedir. Beş yılın akabinde firma yetkilileri ve girişimciler ile yapılan görüşmeler yenilenebilir ya da sözleşmelerin fesine karar verilebilmektedir.

Pide Dünyası Bayilik Avantajları Nelerdir?

Pide Dünyası bayilik avantajları, pide sektöründe çalışmak isteyen girişimcilere yönelik olmaktadır. Bu avantajlardan bazıları şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Dekorasyon içerikleri ile müşteri portföyü geniş bir marka olmaktadır.
  • Reklam ve promosyon olanakları ile girişimcilerin bayiliklerde kampanya yapma olanakları bulunmaktadır.
  • Ürün teminatları genel merkezler tarafından yapılacağı için, müşterilerin ürün kalitesine yönelik güvencesi de sağlanmış olmaktadır.
  • Firma yetkilileri tarafından kazancın arttırılmasına yönelik politikalar sağlanmakta ve bu sayede yeni girişimcilerin de sahada tecrübe kazanmasına olanak sağlanmaktadır.

Pide Dünyası bayilik açmak isteyenlerin Denizli merkezli firma tarafından belirlenen bölgelerde kurulum yapmaları gerekmektedir. Türkiye’nin pek çok bölgesine bayilik olanakları sunan firmanın önem verdiği konu bayiliğin lokasyonunun işlevsel olmasıdır.

Öküz Burger bayilik bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Pide Dünyası Bayiliklerine Sunulan Destekler Nelerdir?

Pide Dünyası tarafından bayilere sunulan destekler, markanın hem kendini hem de yeni girişimcilerini daha yüksek kaliteye ulaştırması için verilmektedir. Bu destek hizmetler, her bayiliğe farklı şekillerde sunulabilmektedir. Burada firmanın önem verdiği husus, bayiliklerin ihtiyaçlarının belirlenmesidir.

Bayiliklere firma tarafından verilmekte olan bazı destek hizmetler şu şekildedir:

  • Eğitim desteği ile hem girişimcilere hem de personellere destek sağlanmaktadır. İşletme yönetimi, satış ve pazarlama stratejileri gibi destekler ile süreç iyileştirilmektedir.
  • Ürün temini desteği ile yeni girişimcilerin, nakliye firmaları ile ekstra zaman kaybetmeden kısa sürede satışa başlamaları sağlanmaktadır.
  • Ortak reklam desteği ile firmanın hemen her bayiliğine ortak bir platform tarafından reklam desteği sağlanmaktadır. Bu destek kapsamında girişimcilerin ihtiyaçları ve müşteri profilleri gözetilmekte ve buna uygun reklam hazırlıkları yapılmaktadır.
  • Fizibilite çalışması ile firmanın bayiliklerinin açılmadan önce hangi müşteri kitlesine hitap edecekleri belirlenmektedir. Buna yönelik konum belirleme çalışmaları da sürdürülmektedir.
  • Girişimcilerin iş kurmaya yönelik fikirleri proje desteği ile projeye dönüştürülerek daha iyi bir kazanca ulaşılması sağlanmaktadır.

Pide Dünyası Bayilik Başvuruları Nasıl Yapılmaktadır?

Pide Dünyası bayilik başvuruları, ilk olarak telefon görüşmeleri ile sağlanmaktadır. Telefonda yapılan görüşmelerde hangi konumların belirleneceği, ne kadar sermayeye ihtiyaç duyulduğu gibi konular görüşülmektedir.

Pide Dünyası bayilik başvurularında 0 258 373 22 23 numaralı hat aranmaktadır. Bu numara üzerinden firma yetkilileri ile yüz yüze görüşmeler için randevu talebi de oluşturulabilmektedir.

Yapılan yüz yüze görüşmelerin içeriklerinde firma yetkililerinin özveri ile çalışacak, güven veren, takım çalışmasına uygun kişileri seçmeye yönelik mülakat yaptıkları bilinmektedir. Mülakatların akabinde girişimci adayının beklentileri de görüşülmektedir.

Randevulu görüşmelerin olumlu olmasının sonucunda sözleşme süreçleri başlatılmaktadır. Sözleşmeler, görüşülen şartların yazılı bir biçimde ifade edilmesi ve tarafların imzalarının alınması ile sonlandırılmaktadır.

İmzalar ile bayilik kurulum süreçleri de başlatılmaktadır. Firma yetkililerinin sunmuş oldukları destekler ile iç ve dış dekorasyonlar tamamlanarak satış süreçleri başlatılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Pide de Samsun Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı