İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Omis Çiğköfte Bayilik Başvurusu ve Şartları

Omis Çiğköfte bayilik başvuruları çiğköfte sektöründe çalışmak isteyen yatırımcılara yönelik olmaktadır. Yatırım ödeneklerinin içerisinde isim ve reklam payından ziyade ürün teslimatı ve mekan kurulumları bulunmaktadır.

Omis Çiğköfte bayilik açmak isteyenler için gerekli görülen şart, mekanın işlek bir cadde üzerinde olmasıdır. Buna ek olarak büyük mekanlardan ziyade küçük fakat işlevsel mekanlar önerilmektedir.

Bayilik açmak isteyen yatırımcılar, ürünlerini kendileri hazırlamadan ortak teminat noktalarından ürün teslimini gerçekleştirebilmektedirler. Bu teslimat süreçleri, firma yetkilileri tarafından desteklenerek sürdürülen süreçler arasında yer almaktadır.

Omis Çiğköfte Bayileri için Sağlanan Destekler Nelerdir?

Omis Çiğköfte bayilik destekleri, markanın kendi standartlarını korumasına yönelik sunulmaktadır. İçerikler ise yalnızca girişimcilere yönelik değil aynı zamanda bayide çalışan personellerin de yetişmesine yönelik olmaktadır.

Çiğköfte bayiliğini açmak isteyenler için firma tarafından sunulan destekler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Eğitim desteği ile alanda yeni olan girişimcilerin başlangıç süreçlerinde ihtiyaç duyacakları hemen her bilgi sağlanabilmektedir.
  • Personel desteği ile alanda yetkin ve satış deneyimi olan personeller destek amaçlı bayiliklerde bulunabilmektedirler.
  • Pazarlama desteği olarak sunulan destek sürecinde ise girişimcilerin daha fazla ürün satarak kısa sürede kazanç sağlamaları amaçlanmaktadır.
  • Konum desteği ile bayiliklerin en çok müşteriye ulaşabilecekleri alanların tespit edilmesi sağlanmaktadır. Bu bölgelere yönelik gerekli araştırmalar yapılmakta ve bu araştırma sonuçlarına göre belirlenmektedir.
  • Reklam desteği ile yalnızca bayiliklerin değil markanın da tanıtım aşamaları tamamlanmış olmaktadır.

Omis Çiğköfte bayilik açmak isteyenlerin daha önce çiğköfte satış sektöründe çalışmış olmaları kriter olarak belirlenmemekte, destek hizmetler ile kısa sürede tecrübe sahibi olunması amaçlanmaktadır.

Destek hizmetler kapsamında herhangi bir ödeme alınmamakta, firma bu süreçleri karşılıksız olarak yürütmektedir. Bayilik standartlarının korunması da bu yolla mümkün olmaktadır.

Oba Döner bayilik bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Omis Çiğköfte Bayilik Maliyetleri Nasıldır?

Omis Çiğköfte bayiliği almak için oluşan maliyetler, ortalama 1.750 TL olarak belirlenmektedir. Bu tutar, şubenin kurulumu ve ürünlerin temin edilmesi başlığı altında hesaplanmaktadır.

Bayilik maliyetlerine ek olarak 30 kilogram çiğköfte temini bulunmaktadır. Çiğköfteler bir koli olarak temin edilmekte, dondurulmuş bir şekilde bayiliklere ulaştırılmaktadır. Dondurulmuş ürünlerin satış esnasında taze olması sağlanmaktadır.

Ürünlerin teminat süreçlerinde farklı ödeme yöntemleri kullanılmaktadır. Kredi kartı kullanılarak sipariş süresinde ödeme yapıldığı gibi nakliye süreçlerini tercih edenler için kapıda ödeme olanakları da bulunmaktadır.

Ürün teminatlarının içerisinde dürüm yapılmak için lavaş, nar ekşisi, yeşillik ve acı sos da bulunmaktadır. Bu ürünler de vakumlu bir biçimde çiğ köfteler ile verilmektedir. Aynı ücret dahilinde değerlendirilmektedir.

Omis Çiğköfte Başvuruları Nasıl Yapılır?

Omis Çiğköfte bayilik başvuruları öncelikle telefon ile görüşme yapılarak sağlanmaktadır. Telefon görüşmelerinde firmanın şartları öğrenilmektedir. Bu şartların kabul edilmesi halinde firma yetkilileri ile görüşmeler ayarlanmaktadır.

Bayilik başvuruları için 444 93 41 numaralı hat aranabilmektedir. Bayiliğe ilişkin süreçlerin görüşülmesi, randevuların ayarlanması için belirlenen bu hat üzerinden mesai saatleri içerisinde yetkililere ulaşılabilmektedir.

Telefon görüşmelerinin olumlu olması durumunda ayarlanan yüz yüze görüşmelerde, firma yetkilileri ile başvuru yapan adayların ortak çalışma standartları görüşülmektedir. Bu standartlar dahilinde karşılıklı anlaşmaların sağlanması ile resmi prosedür yürütülmektedir.

Omis Çiğköfte bayilik yüz yüze yapılan görüşmelerinin akabinde başlayan sözleşme süreçlerinde tarafların kabul ettiği şartlar yazılı olarak sunulmaktadır. Yazılı olan şartların imzalanması ile bayilik işlemi onaylanmış olup kurulum aşamasına geçilmektedir.

Bayilik kurulumları ortalama iki hafta içerisinde gerçekleşmektedir. Mekanın küçük olması sebebiyle kısa sürede kurulum yapılmakta, satış işlemleri ise ürünlerin temin edilmesi ile başlatılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Oba Döner Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı