İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Öküz Burger Bayilik Başvurusu ve Şartları

Öküz Burger bayilik başvuruları için gerekli olan toplam sermeye tutarı 700.000 TL olarak belirlenmektedir. Bu tutar içerisinde 90.000 TL isim hakkının yanı sıra kurulum aşamaları da bulunmaktadır.

Öküz Burger bayilik açmak isteyenler için sunulan şartların başında 70 metre kare büyüklüğünde mekan belirlenmesi bulunmaktadır. Bu büyüklük minimum ölçü olmakla birlikte 110 metre kare büyüklüğüne kadar bayilikler açılabilmektedir.

Bayilik bölgeleri çoğunlukla AVM içerisindeki mağazalar olmaktadır. Fakat her AVM için başvuru onayı verilmemektedir. Öncelikli olarak büyük ve popüler AVM mağazaları tercih edilmekte, farklı AVM seçeneğinin bulunmadığı durumlarda başvurular değerlendirilebilmektedir.

Öküz Burger Bayiliklerinde Sunulan Destekler Nelerdir?

Öküz Burger bayilik destekleri, firma tarafından kalitenin sağlanmasına yönelik verilmektedir. Bu destek hizmetleri şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Personel desteği ile yalnızca girişimcilerin mevcut personellerinin eğitimi sağlanmamaktadır. Aynı zamanda yetişmiş personellerin bayiliklere destek vermek üzere gitmelerine öncülük edilmektedir.
  • Pazarlama desteği ile firmanın müşteri yelpazesinin genişletilmesi de amaçlanmaktadır. Aynı zamanda girişimcilerin de alanında daha yetkin olmaları amaçlanmaktadır.
  • Yer seçimi desteği ise anlaşma sürelerinde adaylara verilen destekler içerisinde yer almaktadır. Bu destek, en uygun AVM tercihinin yapılmasını sağlamaktadır.
  • Ortak reklam desteği ile firmanın tüm bayiliklerinin ortak bir reklam standardı içerisinde tanıtılması amaçlanmaktadır. Bu sayede daha farklı müşteri profillerine de ulaşmak mümkün olmaktadır.
  • Proje desteği ile yatırımcıların kazançlarının daha profesyonel yollarla sağlanması amaçlanmaktadır. Yeni işe fikirleri proje tasarımları ile zenginleştirilmekte ve daha sistemli bir biçimde ilerlenmesini kolaylaştırmaktadır.

Öküz Burger bayilik açmak isteyenlerin tüm bu desteklerden yararlanma olanakları bulunmaktadır. Bu destek hizmetler, tüm yeni bayiliklere eşit standartlarda sunulmaktadır. Gerekli görülen ihtiyaç durumları tespit edilerek, eksik noktaların tamamlanmasına yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

Ayrıca Oymak Bakliyat bayilik bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Öküz Burger Bayilik Maliyetleri Nasıldır?

Öküz Burger bayiliklerinin maliyet tutarları, tüm genel giderler hesaplandığında 700.000 TL tutarını bulmaktadır. Bu tutarların destek hizmetler ve reklam paylarıyla da genişletildiği bilinmektedir.

Şubenin açılış sürecinde, dekorasyon işlemlerinin tamamlanması ve isim hakkı bedelinin alınması tutarı hesaplandığında minimumum tutarın, 500.000 TL olduğu bilinmektedir. Bu tutar üzerine ürün temini ve reklam gideri de eklendiğinde ortalama gerekli sermaye belirlenmektedir.

Bayiliklerin açılmasının ardından gelir üzerinden firma tarafına belirli oranda pay verildiği bilinmektedir. Bu oranın %4 olması sebebiyle, bayiliklerin kazançlarına göre farklı tutarların ödenmesi söz konusu olmaktadır.

Bayiliklerin ortalama kar marjı, %20 olarak tespit edilmektedir. Bu kar marjı, harcanan maliyetlerin bir yıl içerisinde karşılanmasını sağlamaktadır. Takip eden ikinci ve üçüncü yıllarda bu tutarlar kazanç olarak iyi oranda gelire dönüşmektedir.

Öküz Burger Bayilik Başvuruları Nasıl Yapılır?

Öküz Burger bayilik başvuruları öncelikle telefon hattı üzerinden yapılmaktadır. Bu başvuruların yapılacağı telefon hattının, 0553 622 28 31 olduğu bilinmektedir. Hem randevu oluşturmak hem de maliyet detaylarını öğrenmek bu yolla mümkün olmaktadır.

Telefon görüşmelerinin yapılması ile birlikte onaylanan adaylar için yüz yüze görüşmeler sağlanmaktadır. Yüz yüze görüşmelerin içeriğinde ise bayilik adaylarının firma yetkilileri ile uyum içinde çalışabilecekleri teyit edilmektedir.

Bayilik başvurularında belirlenen son aşama ise sözleşme imzalama süreçleri olmaktadır. Sözleşmelerin imzalanması ile birlikte resmi aşamalar başlatılmaktadır. Bu aşamalar içerisinde şartların yazılı bulunduğu evrakların ilgili taraflarca imzalanması gerekmektedir.

Öküz Burger bayilik işlemlerinin resmi süreçleri ile birlikte bayilik kurulumları yapılmaktadır. Kurulumlar maksimum iki ay içerisinde tamamlanmaktadır. Küçük alana sahip mekanların kurulum aşamaları iki aydan kısa bir süre içerisinde tamamlanabilmektedir. Kurulumlar ise firma yetkilileri tarafından takip edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Oymak Bakliyat Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı