Piyasalar-Yatırım

Odeabank’tan Oksijen Hesabı

Odeabank oksijen hesap uygulaması ile yine müşterilerine en uygun ve uzun süreli faiz imkanlarını sunuyor. Oksijen hesap sayesinde vadesiz hesaptaki kullanımınızı döviz hesabına göre en az 4.000 USD/ 4.000 TL ve 4.000 EUR olacak miktarlarda kendiniz belirleyebilirsiniz. Kendi belirleyeceğiniz bu tutardan fazla falan birikimleriniz ise her gün 100.000 TL’ye kadar % 14,50 yada 50.000 USD’ ye kadar ise % 4,00 kadar faiz oranı sayesinde paranız bulunduğu yerde değer kazanacaktır.

Oksijen hesap sayesinde nakit paraya ihtiyacınız olduğu anda vadesiz kullanım hesabınızdaki miktara 7 gün 24 saat erişebilirsiniz ve dilediğiniz kadar nakit para çekebilir yada gerekli ödemelerinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank ‘ın müşterilerine sağlamış olduğu oksijen hesap sayesinde paranız durduğu yerde değerlenirken aynı zamanda TEMA Vakfı için ödeme yapmak isterseniz bütün bir ay boyunca Odeabank ‘ta bulunan gün sonu varlık büyüklüğü sayesinde 10 bin TL veya üzeri olması ve aynı zamanda oksijen hesabınızdan tek bir seferde minimum 2 bin TL kadar işlem yapmanız gerekecektir.

İlginizi çekebilir: Odeabank Nakit Hazır Kredi Başvuru ve Şartları

Oksijen Hesap Nasıl Açtırılabilir?

  • Odeabank ‘ın oksijen hesap formunu gerek şubelerden gerekse web sitesinden doldurmanız gerekmektedir,
  • Odeabank İnternet Şubesi veya Odeabank Mobil şubesini kullanabilirsiniz.
  • 444 8 444 Odeabank müşteri hizmetlerini arayıp sesli yanıt sistemi sayesinde OKSİJEN diyerek yapabilirsiniz,
  • OKSIJEN yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik Numarasını yazarak 8444 numarasına SMS göndererek de başvurabilirsiniz. Aynı zamanda Odeabank şubeleri ile de Oksijen Hesap açabilirsiniz.

Göz atmak isteyebilirsiniz: Odeabank Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Numarası

Oksijen Hesap Faiz Oranları

Odeabank ‘tan çekeceğiniz 4 bin TL-50.000 TL arasındaki hesap bakiyeleri için yıllık brüt faiz oranı % 14,50, 50.001-100.000 TL arasındaki hesap bakiyesi için ise yine aynı faiz oranı geçerlidir. 100.001-250.000 TL aralığındaki hesap miktarı için ise %13,00 faiz oranı uygulanmaktadır. 250.001-500.000 TL arasındaki hesaplar için ise %10.000 yıllık brüt faiz oranı uygulanırken 500.001 TL ve üzerindeki tüm hesap bakiyeleri için ise %0.25 oranında yıllık brüt faiz oranı uygulanmaktadır.

Oldukça cazip faiz oranlarına sahip olan oksijen hesap sayesinde paralarının olduğu yerde hem size hem de ülkeye kazandıracaktır. Yatırımlarınız için en uygun faiz oranları ve diğer tüm imkanlar için en yakın Odeabank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Albaraka Türk Karlı Hesap başlıklı makalemizde Albaraka Türk ve Karlı Hesap hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı