Krediler

Odeabank Nakit Hazır Kredi Başvuru ve Şartları

Odeabank müşterilerinin acil nakit ihtiyacı olması durumunda anında ulaşabilecekleri nakit hazır kredi imkanı tüm müşterilerine sunuyor. Üstelik bankanın mesai saatleri dışında ve hafta sonu da başvurabileceğiniz bu kredi 48 aya varan vadelerle tercih edilebiliyor.

Kredi Başvurusu ve Örnek Hesaplama Tablosu

Dakikalar içerisinde çekebileceğiniz Odeabank nakit hazır kredi başvurusu için 3 farklı yöntem kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerden ilki SMS yolu ile başvurmak, ikincisi internet şubesinden, üçüncüsü ise mobil şubeden başvurmaktır. SMS yolu ile başvurmak için ‘’NAKİT’’ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazarak 8444 göndermeniz yeterli olur. Kredinizin onaylanıp onaylanmadığını da size mesaj olarak gönderilecektir. Onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve vadesiz TL hesabınıza aktarabilirsiniz. Başvuruda bulunacağınız kredi için örnek hesaplama tablosu şu şekildedir;

  • 10.000 TL kredi kullanmak isteyenler 48 ay vade seçeneği ile krediye başvurmaları halinde aylık %1,39 faiz oranı üzerinden hesaplanarak 304 TL taksitler halinde kredi geri ödemesi yapılır.
  • Yine 10.000 TL kredi kullanmak isteyen kişiler 48 ay vade seçeneğini kullanırsa ancak kredi notu düşükse aylık %1,49 faiz oranı üzerinden hesaplama yapılarak 312 TL taksit miktarı hesaplanıyor.

Göz atabilirsiniz: Kredi Notumu Nasıl Yükseltirim?

İlginizi çekebilir: Odeabank’tan Oksijen Hesabı

Verilen bu rakamlar gösteriyor ki kredi notunun yüksek olması ödenecek kredi taksitlerinin daha düşük ve toplamda kredi miktarının daha az faizli ödenmesi anlamına geliyor. Örnek hesaplama tablosunda verilen rakamlara kredi tahsis ücreti ve efektif yıllık faiz oranı dahildir. Tüm kredileri için kredi tahsis ücreti ise 53 TL olarak sabitleniyor. Kredinin onaylanması halinde krediyi en geç yedi gün içerisinde kullanmanız gerekiyor aksi halde başvurunuz iptal olarak yeniden başvuru yapmanız gerekir.

Kredi Taksitleri Ödeme Yolları

Çektiğiniz kredinin taksitlerini ödemek için Odeabank internet şubesini, mobil şubeyi, Akbank ATM’leri, PTT şubeleri ya da herhangi bir banka üzerinden EFT  seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bunların yanı sıra 444 8 444 Odeabank iletişim merkezini arayarak kart bilgilerinizi vermeniz halinde kredi taksiti ödemesi yapabilirsiniz. PTT şubelerinden ya da Akbank ATM’lerinden ödeme yapılırken sizden TC kimlik numarası ile kredi hesabınızın bulunduğu İBAN numarası istenir.

Bir önceki yazımız olan Halkbank Aynı Gün Kredi Almanın Yolu başlıklı makalemizde Anında Kredi, E-Kredi ve Halkbank hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı