Bankalar

Odeabank Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Numarası

Bankacılık sektöründe bazı bankalar sektöre geç katılsalar da, aradaki farkları kısa sürede kapatarak piyasada lider konumuna yükselebilirler. Bankacılık sektöründe ülkemizdeki en genç fakat en yenilikçi banka olma özelliğine sahip olan Odeabank, bu sayede birçok farklı alanda ödüller almaktadır. Dünya üzerinde birçok farklı ülkede hizmet sunan Odeabank, bu sayede müşterilerin en yüksek memnuniyet oranıyla karşılaşan bankalardandır.

5 yıldır ülkemizde bulunmasına rağmen, dalgalı ekonomik koşullarda bile net karını 3 kat arttıran Odeabank, müşteri politikasını sürekli kendisini güncellemek olarak belirlemiştir. Bu sayede müşterilerin daha çok memnun kalmasını, bunun yanında da yeni müşterilere sahip olmayı beklemektedir. Odeabank, yenilikçi bankalar arasındaki yerini her zaman korumakta ve kendini sürekli güncelleyerek yeni müşterileri bünyesine katmaktadır.

Göz atabilirsiniz: Odeabank Kredi Oranları – Kolay Başvuru

Odeabank Müşteri Hizmetleri

Bankacılık sektöründe müşteri hizmetleri departmanının önemi çok büyüktür. Karşılaşılan sorunların, ilgili meraklı soruların ve daha birçok konunun adresi bu departman olmaktadır. Müşteriler en iyi hizmeti aldıkları bankada kalıcı oldukları için, Odeabank buna uygun bir sistem geliştirmiştir. Bankanın her şubesi, aynı bir teknoloji üssü gibi dizayn edilmiştir.

Bu sayede klasik banko uygulamasından vazgeçilmiş ve müşteri hizmetlerine çağ atlatan bir yenilik sağlanmıştır. Gişe önü tablet projesi sayesinde müşteriler, benzersiz bir bankacılık deneyimi yaşamaktadır. Müşteriler gişe önlerindeki tabletlerden işlemlerini gerçekleştirebilmekte ve müşteri hizmeti anlamında çok kaliteli bir sonuç almaktadır.

Odeabank Çağrı Merkezi Numarası

Odeabank, şubesine gelecek vakti ve isteği olmayan müşterilerine, bir şube kalitesi ve niteliğinde hizmet sağlayacak şekilde çağrı merkezi oluşturmuştur. Bu sayede müşteriler çağrı merkezine ulaşarak, ilgili konuda istediği hizmeti alabilirler. Teknik donanımın yüksek kalitede olduğu çağrı merkezlerinde çalışan personeller, sürekli hizmet içi eğitimlerine katılmakta ve müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte olmaktadır.

Odeabank çağrı merkezine 444 8 444 numaralı telefonu arayarak ulaşılabilecektir. 7 gün 24 saat hizmet veren Odeabank çağrı merkezi, müşterilerin birçok konuda bilgi almasını sağlayacaktır. Aynı zamanda müşterilerin kendi başına çözemedikleri sorunları da, yine çağrı merkezi personelleri tarafından giderilecektir. Bu sayede müşteri memnuniyeti artacak ve hizmet kalitesi bir seviye daha yükselecektir.

Bir önceki yazımız olan Maaş Bordrosu Olmadan Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde bordrosuz kredi veren bankalar, Çalışmıyorum kredi alabilir miyim ve gelir belgesiz kredi almak hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı