İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Nish Kahve Bayilik Başvurusu ve Şartları

Nish Kahve markasının bayiliğini almak için mevcut bir işletme sahibi olmak gerekmektedir. Toptan ve paketli bir biçimde kahve satışı yapmakta olan firma, farklı işletmelere çeşit kahve satışlarında bulunmaktadır.

Nish Kahve bayilik almak isteyenlerin ürün tercihi yapma hakları bulunmaktadır. Yalnızca Türk kahvesi değil bunun yanı sıra üçüncü nesil olarak adlandılar yurt dışı menşeili kahvelerin de temini yapılabilmektedir. İşletme sahiplerinin talepleri doğrultusunda kahve temini yapılabilmektedir.

Buna ek olarak bayilik almak isteyenlerin konuya ilişkin tercihlerini belirlemek üzere bir araştırma yapılarak müşterilerin ihtiyaç ve istekleri belirlenmekte, ürün teminleri de dönemsel olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Nish Kahve Bayiliklerine Sunulan Kahve Seçenekleri

Nish Kahve bayiliklerinin kahve seçenekleri; öncelikle firma tarafından sunulan satış ve pazarlama desteği ile belirlenmektedir. Bu seçenekleri şu şekilde sıralamak mümkün olmaktadır.

 • Türk Kahvesi
 • Dibek Kahvesi
 • Menengiç Kahvesi
 • Damla Sakızlı Türk Kahvesi
 • Espresso
 • Filtre Kahve
 • Soğuk Kahve
 • Single Origin Kahveler
 • Nespresso Uyumlu Kapsül Kahve
 • Kahve Şurupları
 • Soğuk Demleme
 • Gold Çözünebilir Hazır Kahve

Tüm bu kahve seçeneklerinin satışları ilgili bayilikler tarafından yapılabilmektedir. Bu bayiliklerin daha önce toptan satış sektörlerinde çalışmış olmaları süreci hızlandıran ve kolaylaştıran bir durum olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Kahve tercihlerinde bölgesel tercihler de yapılabilmektedir. Örneğin İtalyan üretimi, Brezilya üretimi gibi tercihler de kahvelerin müşteriler tarafından tercih sebebi olabilmektedir. Bu sebeple firma tarafından geniş kahve seçenekleri yelpazesi girişimcilere sunulmaktadır.

Ayrıca Meşhur Adıyaman Samsat Çiğköftecisi bayilik bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Nish Kahve Bayiliklerine Hangi Destekler Verilir?

Nish Kahve bayiliklerine verilen destekler hem bayiliklerin satış ve pazarlama süreçlerini kolaylaştırmak amacıyla hem de markanın daha geniş bir kitleye ulaşmasını amaçlayarak sunulmaktadır.

Firma tarafından bayilik almak isteyenlere şu desteklerin sunulduğu bilinmektedir:

 • Ürün temin desteği ile süreç içerisinde girişimcilerin nakliye problemleri ortadan kalkmaktadır. İstenen ürünlerin taze bir biçimde ilgili bayilere ulaştırılması sağlanabilmektedir.
 • Dekorasyon desteği ile firmanın bayiliği olan mekanların aynı standartlara ulaşması sağlanmaktadır. Hem girişimcinin talepleri hem de marka sahiplerinin beklentileri bu yolla karşılanabilmektedir.
 • İnsan Kaynakları sürecinde verilen desteklerle girişimcilerin bayilik başlangıç süreçleri doğrudan takip edilmektedir. Bu süreçte her türlü işlem firma yetkileri tarafından takip edilmektedir.
 • Satış ve pazarlama desteği ile markanın genel satış prensipleri kapsamında uygulamalar ile bayiliklerin kısa sürede kazanç elde etmesi sağlanmaktadır. Bu süreçte yetkin personeller ile bayilikler desteklenmektedir.
 • Eğitim desteği ile bayilik adaylarının süreç içerisinde karşılaşacakları pek çok soruna yönelik hem teorik hem de pratik bilgiler sunulmaktadır.

Nish Kahve bayilik açmak isteyenler toptan satış yapacakları için pazarla desteği de alabilmektedirler. Satış sürecinin en önemli basamağı olan pazarlama süreçleri firmanın tecrübeli çalışanları ile yeni başlayanların desteklenmesi de sağlanmaktadır.

Nish Kahve Bayilik Başvuruları Nasıl Yapılır?

Nish Kahve bayilik başvuruları, öncelikle telefon görüşmesi ile ön şartların görüşülmesini zorunlu kılmaktadır. Taraflardan bu şartları kabul etmiş bir biçimde yüz yüze yapılacak görüşmelere gelmeleri beklenmektedir.

Bayilik başvuruları için 0538 095 25 63 numaralı hattın aranması gerekmektedir. Bu hat üzerinden insan kaynakları birimi ile iletişim kurulabilmektedir. Ön şartların görüşülmesi halinde insan kaynakları çalışanları tarafından randevu tarihleri belirlenmektedir.

Randevulu görüşmeler esnasında adayların bu alandaki tecrübe durumları görüşülmektedir. Toptan satış alanında tecrübesi olan adayların süreçleri daha hızlı bir biçimde kabul almakta ve sözleşme sürecine geçiş sağlanmaktadır.

Nish Kahve bayilik başvurularında kişilerin olumlu değerlendirilmesi sonucunda resmî evrak aşamasına geçilmektedir. Bu aşamada, önceden görüşülen şartlar yazılı olarak belirtilmekte ve onaylanmaktadır.su

Bir önceki yazımız olan Meşhur Adıyaman Samsat Çiğköftecisi Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı