Evde Ek İş

Niğde Evde İş İmkanları, İlanları

Niğde evde iş olanakları ilanları genellikle tekstil üzerine kurulmuştur. Niğde Bor Organize Sanayi Bölgesi’nde tekstil ürünlerinin paketleme ve iplik temizleme işleri yapılmaktadır. Niğde’de evde yapılan işler bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Niğde’nin Bor ilçesinde daha çok bardak paketleme, tekstil ürünlerine dikiş dikme ve gırgır yaparak para kazanabilirsiniz.

Niğde evde iş olanakları ayna süsleme, hediyelik eşya yapma, yastık doldurma ve fotoğraf çerçevesi yapımıdır. Evde çalışabilmek için ilçeden gelen ilanları takip etmelisiniz.

Niğde Tekstil Paketleme İşi

Niğde tekstil paketleme işi için fabrika tekstil ürünlerini kargo ile göndermektedir. Paketleme işininden parça başı ücret kazanılmaktadır. Parça başı belirlenen ücret 30 TL’yi geçmemektedir. Ücretlerinizi fabrikadan günlük ya da haftalık olarak alabilirsiniz.

Nevşehir iş fırsatlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Niğde Çorap Temizleme İşi

Niğde’de çorap temizleme işinden parça başı 10 kuruş ile 35 kuruş arasında ücret alabilirsiniz. Buradaki önemli olan konu elinizin hızlı olması ve teslimleri zamanında yapmanızdır. Teslimleri zamanında yaparsanız fabrikalar size düzenli olarak ürün gönderecektir. Çorap temizleme hızınıza bağlı olarak aylık 800 TL’ye yakın ücret alabilirsiniz. Çoraplar, çorap temizlemek için gerekli olan alet ücretsiz olarak gönderilecektir.

Niğde Mandal Montajı İşi

Niğde’de mandal montaj işini yaparsanız mandal montaj makinesi size verilecektir. Ancak mandal montaj makinesi sadece 10 kişilik gruplara verilmektedir. Köyde ya da şehirde kendi mandal montaj ekibinizi oluşturarak ayda 1000 TL ücret kazanabilirsiniz. Bunun dışında mandal montajı yaptıktan sonra paketleme işi yaparsanız aldığınız ücret artacaktır.

Niğde Dikiş Dikme İşi

Niğde dikiş dikme işini evde yaparak aylık 3000 TL’ye kadar ücret alabilirsiniz. Dikiş dikme işi elinizin yatkınlığı ile ilgilidir. Gömlek, pantolon, etek, gelinlik dikerek alacağınız ücret artacaktır.

Niğde Bardak Paketleme İşi

Niğde’de bardak paketleme işi restorantlar arasında oldukça yaygındır. Bardak paketleme işinden parça başı ücret alırsınız. Paketlerin parça başı fiyatı 1 TL arasında değişmektedir. Bardak, bardağı koyacağınız ambalaj ve kutular size gönderilecektir. Bardakları firmanın istediği sıralama ve sayı kadar paket yapmalısınız.

Niğde Gırgır Yapımı İşi

Niğde’de gırgır yapımı işi için gerekli olan mekanizma firma tarafından size gönderilecektir. Gırgırı, kapakları, silindir fırçalarını ve etiketleri firmanın istediği şekilde monte etmeniz gerekir. Niğde gırgır yapımı işinden parça başı olarak 1 TL ücret alabilirsiniz. Aylık çalışmanıza bağlı olarak 1000 TL kazanabilirsiniz.

Niğde Ayna Süsleme İşi

Niğde’de ayna süsleme işi öğrenciler tarafından ek kazanç olması için tercih edilmektedir. Ayna süslemek için gerekli olan tüm malzemeler anlaştığınız firma tarafından gönderilecektir. Ayna, silikon tabancası, silikon ve aynayı süslemek için gerekli olan aksesuarlar temin edilecektir. Firmanın gönderdiği örneğe göre aynayı süslemeniz gerekir.

Niğde Yöresel Ürünler Satma İşi

Niğde’de yöresel ürünler satma işi için çoğunlukla bal, pekmez ve kiraz reçeli kullanılmaktadır. Evde kendi imkanlarınız ile yaptığınız pekmez ve kiraz reçelini bölge halkına pazarlarda satabilirsiniz. Bunun dışında restorantlar ile anlaşarak yaptığınız ürünleri satabilirsiniz. Niğde evde iş arasında en kârlı olan yöresel ürün satma işidir. Yöresel ürün satarak aylık geliriniz 2000 TL’ye kadar ulaşabilir.

Yöresel ürünleri sosyal medya aracılığı ile satarak ücret kazanabilirsiniz. Ancak kargo parası, kavanoz ve diğer tüm ürünleri kendiniz ayarlamanız gerekmektedir.

Niğde Evde Süs Mumu Hazırlama İşi

Niğde’de evde süs mumu hazırlama işinden parça başı 1 TL kazanabilirsiniz. Süs mumları organizasyon firması aracılığı ile size gönderilecektir. Süs mumu yapmak için gerekli olan mumlar, silikon, silikon tabancası ve ek aksesuarlar organizasyon şirketi tarafından gönderilecektir. El hızınıza bağlı olarak süs mumu hazırlayarak evde ayda 800 TL para kazanabilirsiniz.

Ayrıca Mersin iş imkanlarını inceleyebilirsiniz.

Niğde Fotoğraf Çerçevesi Yapma İşi

Niğde’de fotoğraf çerçevesi yapma işinden haftalık olarak 200 TL kazanabilirsiniz. Fotoğraf çerçevesi yapmak için belli bir mekanizma, çerçeve ve aksesuarlar size kargo ile gönderilecektir. Bunun yanında gönye, cam kesici, testere, mengene ve yapıştırıcı ücretsiz olarak temin edilecektir.

Fotoğraf çerçevesini firmanın yolladığı numuneye göre yapmalısınız. Bunun dışında parça başı olarak 1 TL ile 2 TL arasında fiyatlar değişmektedir.

Niğde Yastık Doldurma İşi

Niğde’de yastık doldurma işi için firma yastık, yastık kılıfı ve yastık için özel kutuları temin edecektir. Yastık doldurarak aylık 1000 TL ücret kazanabilirsiniz. Yastık doldurma işleminin fiyatları ilçelere göre değişiklik gösterebilir. Yastık doldurma işi diğer işlere oranla daha yorucu olduğu için fiyatlar değişmektedir.

Niğde Tütsü Paketi Hazırlama İşi

Niğde’de tütsü paketi hazırlama işi için tütsü, tartı, tütsü ambalajı ve paketler firmalar tarafından temin edilmektedir. Tütsü paketi için paket başı ücret alabilirsiniz. Aylık olarak 500 TL ücret kazanabilirsiniz.

Niğde Not Defteri Zımbalama İşi

Niğde’de not defteri zımbalama işini yüksek performans gerektirmeden yapabilirsiniz. Not defterleri, zımbalar ve aksesuarlar firma tarafından temin edecektir. Not defteri zımbalama işinden alacağınız ücret aylık olarak 700 TL ile 900 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Niğde Firmalara Özel Poşet Yapma İşi

Niğde’de firmalara özel poşet yapma işinden aylık 1000 TL’ye kadar ücret kazanabilirsiniz. Bor Organizasyon Sanayi Bölgesi’nde bulunan firmalar poşetleri, ambalajları ve eklemeniz gereken aksesuarları temin edecektir. Niğde evde iş olanaklarından biri olan özel poşet yapma işini kendi grubunuzu kurarak yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nevşehir Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Merhaba ben niğde bor cukurkuyu da yaşıyorum elim hızlıdır iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı