Evde Ek İş

Nevşehir Evde İş İmkanları, İlanları

Nevşehir’de evde iş olanaklarının ilanları turistik bölge olduğu için daha fazladır. Her yıl Nevşehir binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ev hanımları da turistler için evde yemek, hediyelik eşya, bez bebek, yöresel ürünler yaparak para kazanmaya çalışırlar. Bunun dışında Nevşehir evde iş olanakları bunlar ile sınırlı değildir. Mandal poşetleyerek, güzellik ürünü satarak, takı yaparak ve çorap temizleme işi yaparak evde para kazanabilirsiniz.

Muş iş imkanlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Nevşehir Evde Yemek Yapma İşi

Nevşehir’de evde yemek yapma işi kadınlar arasında çok rağbet görmektedir. Nevşehir’i binlerce turist ziyaret ettiği için oteller ya da mekan sahipleri evde kadınlara yemek yaptırırlar. Burada önemli olan Nevşehir’e özgü yöresel yemekler yapıp bölgeyi tanıtmaktır. Anlaştığınız firma ya da otelden aylık olarak 2000 TL’ye kadar ücret kazanabilirsiniz. Ayrıca bütün ürünler firmalar tarafından size gönderilecektir. Yemekler her gün taze olarak yapılmalıdır. Aksi taktirde firma sizinle uzun zaman çalışmayacaktır.

Bunun dışında yapmış olduğunuz yöresel yemekleri sosyal medya aracılığı ile satabilirsiniz.

Nevşehir Hediyelik Eşya İşi

Nevşehir’de hediyelik eşya işinden genellikle parça başı 1,5 TL para kazanabilirsiniz. Hediyelik eşyalar genellikle turistlere yönelik olacaktır. Turistlerin ilgisini çekmesi için de balon temalı hediyelik eşya yapmalısınız. Organizasyon şirketi ile anlaşarak hediyelik eşya işine başlayabilirsiniz. Hediyelik eşya olarak buzdolabı süsü, anahtarlık ve magnet yapabilirsiniz. Bunun için organizasyon firması size numune göndericektir. Hediyelik eşya için gerekli olan tüm malzemeler ücretsiz olarak temin edilecektir. Hediyelik eşya işinin aylık getirisi 2000 TL’yi bulmaktadır.

Nevşehir Yöresel Ürün Yapma İşi

Nevşehir’de yöresel ürün yapma işi ile reçel, pekmez, ezme, ev turşusu ve marmelat yaparak para kazanabilirsiniz. Nevşehir’de yetişen ürünler ile evinizde yaptığınız yöresel ürünleri firmalara satabilirsiniz. Bunun dışında pazarlara tezgah açarak yaptığınız yöresel ürünleri turistlere satabilirsiniz. Yöresel ürün yapıp satma işinden diğer ev işlerinde oranla daha fazla kazanabilirsiniz. Bilinirliğiniz arttıkça aylık kazancınız 2.500 TL il 3.000 TL arasında değişecektir. Eğer bir firma ile anlaşmadıysanız tüm ücretleri karşılamanız gerekir.

Nevşehir Bez Bebek Yapma İşi

Nevşehir’de bez bebek yapma işi için organizasyon firması tarafından bebek için kumaş, göz ve tel gönderilecektir. İlçelere gelen turistlere bez bebek satarak para kazanabilirsiniz. Dilerseniz organizasyon firması ile anlaşarak bez bebek yapabilirsiniz. Hiç maliyet harcamadan ancak el emeği ile yaptığınız bez bebekleri 15 TL ile 30 TL arasında satabilirsiniz. Bebeğin büyüklüğüne ve kalitesine göre fiyatlar 50 TL ile 60 TL arasınde değişmektedir.

Nevşehir Takı Yapma İşi

Nevşehir’de takı yapma işini için gerekli olan tüm ekipman ve aksesuarlar firma tarafından temin edilmektedir. Balon temalı ya da peri bacaları temalı takılar tasarlayarak oldukça iyi kazanç elde edebilirsiniz. Takıları parça başı 100 TL’ye kadar satabilirsiniz. Takılarınızı kermeslerde ya da pazarlarda satabilirsiniz.

Nevşehir Tekstil Ürünü Paketleme İşi

Nevşehir’de tekstil ürünlerini paketleme işi fabrikalar aracılığı ile yapılmaktadır. Tekstil ürünlerini fabrikalar size göndererek katlamanızı ya da ipliklerini temizlemenizi isteyecektir. Nevşehir evde iş olanaklarından biri olan tekstil paketleme işi ev hanımları ve emekliler arasında rağbet görmektedir. Bulunan ilçeye göre aylık 500 TL ile 800 TL arasında fiyatlar değişiklik gösterecektir.

Nevşehir Evde Yastık Doldurma İşi

Nevşehir evde yastık dolurma işini yaparak aylık kazancınız 400 TL olabilir. Yastık doldurma işi diğer evde iş olanaklarına göre daha basit bir işlemdir. Firmanın size kargo ile yastıkları, yastık kılıflarını, pamukları ve özel kutuları gönderecektir. Firmalara göre alacağınız tutar değişebilir. Bazı firmalar parça başı 2 TL verirken bazı firmalar da kutu başı 10 TL vermektedir.

Nevşehir Evde Yapay Çiçek Paketleme İşi

Nevşehir evde yapay çiçek paketleme işini yapmak için çiçekleri belli tarzlarda paketlemeniz gerekmektedir.

Bunun dışında yapay çiçek paketleme işini organizasyon firmasi ile anlaşarak yapabilirsiniz. Organizasyon şirketinin ve otel sahiplerinin parça başına verdikleri fiyat birbirinden farklı olacaktır. Genel olarak bu işten aylık 600 TL para kazanabilirsiniz.

Muğla iş fırsatlarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Nevşehir Sabun Paketleme İşi

Nevşehir sabun paketleme işinden para kazanmak için doğal ürünler satan firmalar ile anlaşmak gerekir. Sabun paketleme işi için firmalar genellikle 1000 tane sabunu size gönderecektir. Önemli olan nokta paketleri firmanın istediği gibi yapmanızdır. Sabun paketleme işi yaparak ayda 2000 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz.

Nevşehir İngilizce Çeviri İşi

Nevşehir ingilizce çeviri işini daha çok öğrenciler yapmaktadır. Restorant menülerini, tabelaları ve el kitaplarını Türkçe’den İngilizce’ye çevirerek para kazanabilirsiniz. Nevşehir turistik bölge olduğu için çeviri işi çok rağbet görmektedir. Ancak alacağınız ücret parça başı olacaktır. İngilizce tabela, menü ya da el kitaplarını çevirmek için alacağınız aylık ücret 700 TL’ye yakındır.

Nevşehir Evde Pipet Paketleme İşi

Nevşehir evde pipet paketleme işi yaparak aylık 2000 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz. Pipet paketleme işi ev hanımları tarafından rağbet görür. Pipet paketlemek için pipetler, pipetin ambalajları ve kutuları gönderilecektir.  Pipet paketleme işi için restorant ya da firma ile anlaşabilirsiniz. Paket fiyatları 60 kuruş ile 80 kuruş arasında değişmektedir.

Nevşehir evde iş olanakları bölgenin turistik olması nedeniyle çok fazladır. Organizasyon firması ya da otel sahipleri ile anlaşarak evde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Muş Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı