İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Myself Pizza Bayilik Başvurusu ve Şartları

Myself Pizza bayilik başvuruları, özellikle pizza ve tost satışı yapmak isteyen girişimcilere yönelik olmaktadır. Bu başvurular yalnızca daha önce pizza sektöründe çalışmış kişilere yönelik olmayıp bu alanda yatırım yapmak isteyen herkese açık olmaktadır.

Myself Pizza bayilik başvurularında herhangi bir şart aranmamaktadır. Sermayesini elinde hazır bulunduran ve firma yetkilileri ile yapılan görüşmelerin sonuçları olumlu olan hem her yatırımcı bu alanda bayilik alabilmektedir.

Ürünlerin donuk bir şekilde bulundurulması ve müşteriye hızlı bir şekilde teslim edilmesi bu alanda herhangi bir yeterlilik durumunu gerekli kılmamaktadır. Yalnızca firmanın belirlediği pişirme, sunum teknikleri öğrenilerek hızlı bir şekilde bu alanda tecrübeli bir işletmeci olmak mümkündür.

Myself Pizza Ürün Seçenekleri

Myself Pizza ürünleri, genel olarak pizzaya yönelik olmasına rağmen aperatif tüketim ürünlerine de yer verilmektedir. Bu kapsamda gıda sektörünün önemli bir bölümünü kapsamakta olan Myself Pizza ürün seçeneklerinden bazıları şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Donuk pizza
  • Pizza
  • Pizza tost
  • Pizza burger
  • Lahmacun

Bu ürünlerin hemen hepsi firma tarafından donuk olarak gönderilmekte ve uygun olan yöntemler ile satışının yapılması istenmektedir. Buna ek olarak bayiliklerde taze olarak yapılan ürün çeşitlerinin de bulunduğu bilinmektedir.

Ayrıca Morocco Coffee bayilik bilgilerine de bakabilirsiniz.

Myself Pizza Bayilik Destekleri Nelerdir?

Myself Pizza tarafından bayilere sunulan destekler, hem yeni girişimcilerin sahaya hızlı bir biçimde adapte olmalarını sağlamakta hem de eski girişimcilerin güncel verilerden yararlanmalarına yönelik içerikler sunmaktadır. Bilinen bazı destekler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Myself Pizza bayilik destekleri içerisinde yeni girişimcilerin eski girişimcilerden elde edecekleri bilgi aktarımlarının bulunduğu eğitim desteği yer almaktadır. Eğitim süreci yalnızca işletme sahiplerine değil aynı zamanda çalışan personellere yönelik de içerikler sunmaktadır.
  • Personel desteği olarak sunulan destek hizmette ise mevcut personellerin eğitilmesinin yanı sıra firmanın farklı bayilerinde bulunan eski personellerin yeni açılan bayilere desteği giderek satış süreçlerini hızlandırmaları bulunmaktadır.
  • Lojistik desteği olarak sunulan destek özelinde firmanın donuk olarak temin ettiği ürünlerin teslimatı hızlı bir biçimde yapılmaktadır. Bu teslimat süreci, donuk ürünlerin taşınmasına uygun olan araçlar yardımıyla sağlanmaktadır.
  • Reklam desteği ise firmanın tek bir bayiliğe özel olarak sunmadığı fakat her bayilik için ortalama aynı şekilde hazırladığı ortak reklam çalışmalarını içermektedir. Bu çalışmalar aracılığıyla farklı bölgelerden de müşterilere ulaşmak mümkün olmaktadır.

Firma tarafından verilmekte olan tüm bu destekler, yeni açılan bayiliğin kazanç tutarlarının kısa sürede diğer bayiliklere ulaşmasını sağlamaktadır. Bu sebeple verilen desteklerin her birisi gelişmeye ve süreci hızlandırmaya yönelik olmaktadır.

Myself Pizza Bayilik Başvuruları Nasıl Yapılmaktadır?

Myself Pizza bayilik başvuruları, pek çok firmada olduğu gibi telefon ile ön bilgilerin alınmasıyla başlamaktadır. Firmanın özel olan şartları telefon üzerinden adaylara bildirilmektedir. Bu sayede şartların uymadığı adaylar randevulu görüşmeye başlamadan farklı bir alana yönelme olanağı bulabilmektedir.

Ankara merkezli hizmet vermekte olan firmanın telefon hattı 0312 255 13 07 olarak belirlenmekte olup bu hat üzerinden bayilik süreçlerine ilişkin her türlü bilgiye ulaşmak da mümkün olmaktadır.

Myself Pizza bayilik başvurularında telefon ile yapılan görüşmenin olumlu olması durumunda firma yetkilileri ile randevu oluşturularak mülakat yapılmaktadır. Bu mülakatlarda başvuru yapan adayların genel şartları kabul ettikleri varsayılarak görüşmeler sağlanmaktadır.

Mülakatları da olumlu sonuçlanan adaylar için son adım sözleşmelerin imzalanması olarak belirtilmektedir. Konuşulan şartların resmi bir prosedür yardımıyla belirlenmesi ve yazılı halde ilgili birimlere sunulmasının hemen akabinde bayilik kurulumları başlatılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan MR Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı