Evde Ek İş

Muş Evde İş İmkanları, İlanları

Muş evde işin olanakları ilanlarından yararlanmak isteyen kişiler daha çok ev hanımlarıdır. Muş’ta daha çok paketleme işi yapılmaktadır. Çünkü firmalar daha son yıllarda Muş’ta aktif olarak evde paketleme işi yaptırmaktadır. Paketleme işi daha çok söz, nişan, kına ve düğün için yapılmaktadır. Örneğin, davetiye katlama işini firma ile anlaşarak evden yapabilirsiniz. Bunun dışında boncuk paketleme, kürdan paketleme gibi işleri de evden çalışarak yapabilirsiniz.

Muş evde iş imkanlarını sağlayan firmalar özellikle işin doğru yapılıp yapılmadığına bakmaktadır. Eğer iş düzgün yapılmadıysa parça başı ücret kesintisi yapmaktadır.

Muş Evde İş İmkanlarında Süreç Nasıl İşler?

Muş’ta evde iş imkanlarında süreçin işleme sürecinde firmalar kargo ile gönderim yapmaktadır. Size belli bir saat ve gün iletirler. Bu süre içerisinde yaptığınız işleri teslim etmenizi isterler. Birçok firma evde iş yapan kişilere parayı hafta sonunda ya da ay sonunda ödeme yapar. Ancak Muş’taki firmalar ödemeyi kargoları teslim alırken yapar. Eğer Muş’un köyünde yaşıyorsanız ilçeye bildirilen iş ilanlarını takip ederek başvuru yapabilirsiniz.

Muğla evde ek iş fırsatlarını da inceleyebilirsiniz.

Muş Düğün Davetiyesi Katlama İşi

Muş’ta düğün davetiyesi katlama işine ilk olarak 100 davetiye ile başlanılır. Daha sonra işe alışınca günde 1000 davetiyeye kadar çıkmaktadır. Bunun için Muş’ta evden çalışmak isteyen kişilere düğün davetiyesi katlama işi gönderilmektedir. Bu tür firmalar ya da matbaalar ile görüşerek düğün davetiyesi katlama işini sürekli olarak yapabilirsiniz. Bu işte aylık olarak kazanabileceğiniz ücretler 1.500 ile 2.500 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Ne kadar çok düğün davetiyesi katlarsanız o kadar para kazanma şansınız yükselir. Firma ya da matbaa size davetiye kolilerini kargo ile ücretsiz olarak gönderecektir.

Bunun dışında dilerseniz davetiye tasarımı yaparsanız alacağınız ücret daha fazla artar. Davetiye tasarımı öğrenerek kendi yaratıcılığınız ile davetiye tasarlayarak evde para kazanabilirsiniz. Kendi tasarladığınız davetiyeleri de matbaa ya da organizasyon şirketleri ile anlaşarak satabilirsiniz. Bunun yanında sosyal medya üzerinden de satış yapabilirsiniz.

Muş Nikah ve Mevlid Şekeri Paketleme İşi

Muş’ta nikah ve mevlid şekeri paketleme işi ev hanımları arasında popüler bir meslek haline gelmiştir. Köylerde yaşayan kadınlar evlerine ek bir ücret girmesi için nikah ve mevlid şekeri paketleme işi yapmaktadır. Bu iş diğer paketleme işlerine oranla daha basittir. Organizasyon firması ile anlaşarak aylık 500 TL’ye kadar ücret kazanabilirsiniz. Organizasyon şirketi size kargo ile tüm şekerleri, paketleri ve kurdaleleri yollayacaktır. Kendi cebinizden ekstra bir harcama yapmayacaksınız. Bunun dışında her nikah şekeri paketleme işi aynı değildir. Gelin ve damadın seçimine göre magnet, kalebek ve deniz objeleri tarzında ürünler paketleyebilirsiniz. Kargo gönderilmeden önce bir tane numune ile gönderilecektir. Organizasyonun belirttiği süre içerisinde paketlediğiniz şekerleri yollayarak haftalık olarak ücret alabilirsiniz.

Ücretler genellikle nikah şekeri başına 1 TL olarak hesaplanmaktadır. Günlük 75 TL’ye kadar kazanma şansınız bulunmaktadır.

Muş Çakmak Montajı İşi

Muş’ta çakmak montajı işi uzmanlık gerektirmeyen bir iş çeşitidir. Firmalar genellikle çakmak başıa 50 kuruş ile 1 TL arasında ödeme yapmaktadır. Ayrıca bazı firmalar kutu başına 40 TL ücret ödemektedir. Muş evde iş fırsatlarından yararlanmak için çakmak montajı yapan firmalar ile iletişime geçilmelidir. Bu iş size gönderilmeden önce çakmakları nasıl montajını gerçekleştireceğiniz hakkında bilgilendirileceksiniz. Aylık olarak 900 TL kadar para kazanma şansınız bulunur.

Muş Patik Örme İşi

Muş’ta patik örme işini daha çok ev hanımları yapmaktadır. Muş’taki iş olanaklar kadınlar için azdır. Patik örme işi için parça fiyatı işçiliğe göre 15 TL ile 30 TL arasında değişmektedir. Firma ile anlaşarak ya da komşular aracılığı ile satış yapabilirsiniz.  Bazı firmalar patik örme işini belli programlara ayırmıştır. Programlardaki hedefleri tutturabilmek için patik örme işinden anlayan kişiler aramaktadırlar. Aylık 600 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz.

Mersin evde iş imkanlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Muş Gelin Buketi Yapma İşi

Muş’ta gelin buketi yapma işi ev hanımları ve öğrenciler arasında rağbet görmektedir. Ev hanımları ve öğrenciler gelin buketi yaparak aylık 1000 TL’ye kadar ücret kazanabilir. Organizasyon firması ile anlaşarak gelin buketi işine girebilirsiniz. Organizasyon firması çiçekleri, bağlama halatını ve diğer aksesuarları kargo ile ücretsiz olarak gönderecektir.

Ayrıca sosyal medya üzerinden yaptığınız gelin buketlerini satabilirsiniz.

Muş Evde T-shirt Katlama İşi

Muş’ta evde t-shirt katlama işi büyük fabrikalar tarafından yaptırılmaktadır. Fabrikalar size kargo ile t-shitleri gönderir. T-shirtleri nasıl katlayacağınızı bir örnek ile gösterirler. Firmalar katlama yapabilmeniz için özel bir masayı ücretsiz olarak gönderirler. T-shirt katlama işi yapmak için ilçedeki ilanları takip ediniz. T-shirt katlama işi ile aylık 1000 TL’ye kadar ücret kazabilirsiniz.

Muş Evde Sabun Paketleme İşi

Muş’ta evde sabun paketleme işi paket sayısına göre yapılmaktadır. Savun üreticileri yaklaşık 2000 tane sabunu paketlemeniz için bırakacaktır. Günde 1000 tane sabun paketlerseniz 4000 TL arasında para kazanabilirsiniz.

Burada önemli olan paketleyebileceğiniz kadar sabun almanızdır.

Muş Anahtarlık Yapma İşi

Muş’ta anahatarlık yapma işi için genel ve özel siparişler bulunmaktadır. Özel anahtarlık siparişlerini yapmak için yetenek gerekmektedir. Anahtarlık yapma işinden ayda 1000 TL ücret kazanabilirsiniz. Ayrıca firmalar ile anlaşamazsanız insanların ilgisini çekecek başka anahtarlıklar yaparak kendiniz satabilirsiniz.

Muş evde iş fırsatları sınırlı olmakla beraber yukarıdaki iş ilanlarına başvurarak evde iş yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Muğla Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı