İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Moms Lab Baby Kids Bayilik Başvurusu ve Şartları

Moms Lab Baby Kids bayilik almak için girişimcilerin bebek mağazası sektöründe çalışmak istemesi gerekmektedir. Moms Lab Baby Kids bayilik açmak isteyenler için mağaza büyüklük şartı minimum 100 metre kare olmaktadır.

İspanya merkezli hizmet vermekte olan firma, Türkiye genelinde açılan bayiliklerinden ortalama 10.000 dolar tutarında isim hakkı almaktadır. Bu isim hakkı üzerinden maliyet tutarları de eklenerek girişimci için gerekli olan sermaye tutarı belirlenmektedir.

Satış ve pazarlama alanında anne ve bebek süreçlerine yönelik uzmanlaşan marka, Türkiye özelinde 4 şube açmıştır. Hedeflediği şube sayısı ise on iki olması sebebiyle hala bayilik vermeye devam etmektedir.

Moms Lab Baby Kids Mağaza Ürünleri

Moms Lab Baby Kids mağazalarında bulunan ürünler, doğrudan anne ve çocuk ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmaktadır. Bu ürünler yeni doğan bebeklerden başlayarak on dört yaş çocuk grubuna kadar içerikler sunmaktadır.

Firma bünyesinde toplamda beş bin farklı ürün seçeneği bulunmaktadır. Bu ürün çeşitlilikleri, bayiliklerin bulunduğu bölgelerin ihtiyaçlarına göre belirlenmekte olup her ürünün her mağazada bulunması söz konusu olmamaktadır.

Çocuk ürünlerinin içerisinde; kıyafet, ayakkabı, çocuk aksesuarı, oyuncak, bebek uyku ihtiyaçları gibi ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler, farklı konsept içeriğiyle sunulmasından ötürü diğer markalardan farklılaşmaktadır.

Ayrıca MNG Kargo bayilik başvurusu bilgilerine de bakabilirsiniz.

Moms Lab Baby Kids Markasının Girişimciye Sunduğu Destekler Nelerdir?

Moms Lab Baby Kids girişimci destekleri, firmanın dünya genelinde yayılmasını sağlamak ve firma bayiliklerinin kısa sürede gelişmesine yönelik hizmetler sunan içerikler barındırmaktadır. Bilinen bazı destek hizmetlerinden şu şekilde bahsetmek mümkün olmaktadır:

  • Mağaza girişimcileri ve personellerine yönelik eğitim desteği ile bebek mağazalarının ihtiyaçları, anne ve bebek ürün talepleri gibi spesifik konuların yanı sıra genel satış ve pazarlama süreçlerine yönelik eğitim içerikleri de bulunmaktadır. Tüm bu içerikler hem teorik hem de pratik olarak girişimcilere sunulmaktadır.
  • Personel desteği ile Moms Lab Baby Kids bayilik girişimcilerinin, ilk süreçlerde yaşayacakları personel ihtiyacının karşılanması sağlanmaktadır. Yetişmiş personeller ile yeni personellerin de eğitim süreçlerine destek verilmektedir.
  • Yer seçimi desteği ile firmanın, ülke sahasında ihtiyaç duyduğu bölgeleri tespit etmeleri sağlanmaktadır. Bu sayede girişimci, en çok kazancı elde edebileceği bölgenin seçilerek hazır bulundurulmasıyla sürece başlamaktadır.
  • Pazarlama ve satış alanlarında sunulan destek ise hem eğitim içerikleri ile konunun teorik olarak öğrenilmesini sağlamakta hem de aktif katılım yoluyla verilen destekle kısa sürede büyümeye gidilmesine olanak sunmaktadır.
  • Reklam desteği ile firmanın genel reklam projeleri içerisinde hem bayiliğin bulunduğu ülke ve bölgede hem de diğer bölgelerde tanıtım yapılması sağlanmaktadır. Bu sayede hem reklam bütçesi ayarlanmakta hem de daha profesyonel bir reklamcılık desteği alınmış olmaktadır.

Bu destekler ile bebek mağazaları sektöründe daha önce çalışmamış olan yeni girişimcilere yönelik tecrübe edinmelerini sağlayacak veriler de sunulmaktadır. Bu sayede farklı iş sahalardan gelen adayların da bu alanda başarılı olmalarına destek olunmaktadır.

Moms Lab Baby Kids Bayilik Başvuruları Nasıl Yapılır?

Moms Lab Baby Kids bayilik başvuruları yapılırken, firmanın internet sitesinin ziyaret edilmesi ve başvuru durumuna ilişkin ön formun doldurulması gerekmektedir. Firma tarafından bu form akabinde mail ile geri dönüş sağlanabilmektedir.

Firmanın geri dönüşü ile birlikte bir ön görüşme planlanmaktadır. Girişimci adayı ve firma yetkililerinin bir arada anlaşma sağlayacakları bu görüşmenin olumlu olması halinde bayilik kurulumlarına başlanmaktadır.

Moms Lab Baby Kids bayilik kurulumları, konsept içermeleri nedeniyle ortalama bir ay içerisinde tamamlanmaktadır. Bu sebeple anlaşmaların yapılmasının hemen ardından kurulum işlemleri başlatılarak, sürecin sonlandırılması hedeflenmektedir.

Bir önceki yazımız olan MNG Kargo Bayilik Başvurusu ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı