Evde Ek İş

Mersin Evde İş İmkanları, İlanları

Mersin evde yapılabilecek iş imkanları özellikle paketleme işlerinden oluşmaktadır. Paketleme işleri çok fazla el becerisi gerektiren işler değildir. Bu sebeple firmaların eleman seçme kriterleri oldukça esnektir. Pek çok kişi bu işler için yaptığı başvurulardan olumlu sonuç almaktadır. Mersin evde iş imkanları her ne kadar el becerisi üzerinde yoğunlaşmasa da el çabukluğu gerektiren işlerdir. Çünkü çoğu iş imkanında ücretlendirme adet üzerinden yapılmaktadır. Mersin ilindeki evde iş imkanlarına başvuru yapmak için kullanabileceğiniz ilk platform kariyer siteleridir. Bu sitelerin evde iş imkanları için ayrılmış özel ilan sayfaları bulunmaktadır. Bu sayfalar üzerinden iş ilanlarını görüntüleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz. İş ilanlarını bulabileceğiniz bir diğer platform ise Facebook’tur. Çünkü firmalar ev hanımlarına ulaşmak için bu platform üzerinden de ilanlarını yayınlamaktadır. Ayrıca evde iş için oluşturulmuş kariyer siteleri üzerinden de ilanlar görüntülenebilmektedir. Son olarak İŞKUR üzerinden de evde iş imkanlarına başvuru yapılabilmektedir. Mersin evde iş imkanları kapsamında sunulan bazı iş seçenekleri şunlardır:

  • Cezerye paketleme işi
  • Cezerye kutusu katlama işi
  • Çerçeve paketleme işi
  • Hediyelik eşya paketleme işi
  • Oyuncak montajı yapma işi

Ayrıca Mardin iş imkanlarını inceleyebilirsiniz.

Mersin Evde Cezerye Paketleme İşi

Mersin evde cezerye ambalajlama işi, Mersin’in cezeryesiyle meşhur olması sebebiyle evde iş seçeneklerinin başında gelmektedir. Çoğu firma seri üretim şeklinde üretim yapmakta ve bu üretim sırasında paketleme işini de üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte daha yerel firmalar, cezerye paketleme işini evlere göndererek yaptırabilmektedir. Cezerye paketleme işi kapsamında yapılması gereken iş cezeryeleri paketlemektir. Bu iş yapılırken hijyen koşullarına uymak büyük önem arz etmektedir. Bu sebeple firmayla anlaşma sağladığınız takdirde, cezerye ve paketleme malzemeleri yanında hijyen için gerekli olan malzemelerde tarafınıza gönderilecektir. Cezerye paketleme işi ile aylık 1000 TL’ye kadar kazanç sağlanabilmektedir. Bununla birlikte bu işi internet üzerinden bulmak oldukça zordur. Cezerye üretimi yapan firmalarla bizzat görüşerek başvuruda bulunmak, cezerye paketleme işi bulma şansınızı arttıracaktır.

Mersin Evde Cezerye Kutusu Yapma İşi

Mersin cezerye paketi hazırlama işi, cezerye paketlemesini kendi bünyelerinde gerçekleştirilen firmalara başvuru yapılarak bulunabilmektedir. Cezerye paketlemesi için kullanılan kutular açık bir şekilde üretilmektedir. Bu sebeple bu kutuların katlanması gerekmektedir. Firmalar paketleme işlemini kendi bünyelerinde yapsalar da kutu katlama işini evlere gönderebilmektedir. Mersin evde iş imkanları arasında bulunan kutu katlama işini yapmak için firmayla anlaşma sağlandığınız takdirde tarafınıza malzemeler gönderilecektir. Kutu katlama işinde ücretlendirme adet üzerinden yapılmaktadır. Aylık 600 TL’ye kadar ücret kazanılabilmektedir. Kolay bir iş olduğu için öğrenciler tarafından da tercih edilmektedir.

Mersin Evde Çerçeve Paketleme İşi

Mersin evde çerçeve kutulama işi, özellikle hediyelik eşya üretimi yapan firmalar tarafından verilmektedir. Çerçeve paketleme işi için firmalardan birisiyle anlaşma sağlandığı takdirde, ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeler firma tarafından temin edilmektedir. Çerçeve paketlemesi işinde genellikle çerçeveler farklı ebatlarda ve desenlerde tarafınıza gönderilmektedir. Sizin yapmanız gereken işlem, çerçeveleri kırılmayacak şekilde paketleyerek uygun ebatlardaki kutulara yerleştirmenizdir. Çerçeve paketleme işi yalnızca ev hanımlarının değil, ek gelire ihtiyaç duyan herkesin yapabileceği bir iş seçeneğidir. Çerçeve paketleme işinde ücretlendirme, çerçeve adedi üzerinden yapılmaktadır. Bu iş yapılarak aylık 1200 TL’ye kadar kazanç elde edilebilmektedir. Ücretlendirme adet üzerinden yapıldığı için kazanacağınız miktar sizin hızınıza bağlı olarak değişiklik gösterecektir.

Mersin Evde Hediyelik Eşya Paketleme İşi

Mersin hediyelik ürün ambalajlama işi, Mersin’in turistik bir şehir olması sebebiyle kolaylıkla bulunulabilen bir iş seçeneğidir. Bu iş kapsamında, turistik şehirlere yapılan gezilerde hatıra kalması amacıyla alınan küçük hediyeliklerin paketlenmesi işlemi yapılmaktadır. Bu hediyelikler genellikle anahtarlıklar, buzdolabı süsleri ve küllük gibi eşyalardır. Firmalardan biriyle anlaşma sağlandığı takdirde gerekli malzemeleri firma temin edecektir. Hangi ürünün paketlemesini yapacağınız, firmayla aranızdaki anlaşmaya göre değişiklik göstermektedir. Sizin yapmanız gereken iş bu eşyaların paketlemesidir. Hediyelik eşya paketlemelerinin bazıları yalnızca eşyaları ambalajların içine koymaktan ibarettir. Bazı eşyaların ise kırılma ihtimali olması sebebiyle öncelikle kırılmayacak şekilde sarmanız gerekecektir. Kırılacak eşyaların paketleme işlemi daha uzun süreceği için kazanılacak ücret de daha fazla olmaktadır. Bu işten aylık 1200 TL’ye kadar gelir elde edilebilmektedir.

Kütahya ek iş fırsatlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Mersin Evde Oyuncak Montajı Yapma İşi

Mersin oyuncak parçası birleştirme işi, yine hediyelik ürün üreticileri ile anlaşılarak yapılabileceği gibi oyuncak toptancıları ile de yapılabilmektedir. Bu iş kapsamında oyuncak parçaları size ayrı ayrı gelmekte ve birleştirmeniz istenmektedir. Oyuncağın son halinin nasıl olması gerektiğini gösteren bir numune de tarafınıza gönderilmektedir. Oyuncak parçalarını birleştirmeniz için gereken tüm malzemeleri firmalar sağlamaktadır. Oyuncak montajı yapma işi ile aylık 1500 TL’ye kadar kazanç sağlanabilmektedir. Ücretlendirme oyuncak adedi üzerinden yapılmaktadır.

Mersin İŞKUR Evde İş İmkanları

İŞKUR evde yapılabilecek iş fırsatları, özellikle paketleme işlerinin ağırlıkta olduğu iş seçenekleridir. Başvuru yapmak için İŞKUR müdürlüklerine gidilmesi gerekmektedir. Çünkü iş başvuruları, başvuru formunun bizzat doldurulması ile yapılmaktadır. Ardından başvuru formunu yetkililere teslim etmeniz gerekmektedir. Başvuru talebiniz alındıktan sonra İŞKUR sistemine kaydınız yapılmaktadır. Mersin evde iş imkanları arasında sizin için uygun bir pozisyonun açılması halinde tarafınıza haber verilmektedir. İŞKUR evde yapılabilecek iş fırsatları değerlendirilerek bulunan işlerden aylık 800 TL’ye kadar gelir elde edilebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Mardin Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı