Para Kazanma Fikirleri

Mediaget ile para kazanma

Makalenin İçerisinde Neler Var?

İnternette her şeyin bir çözümü vardır.  Yapmak istediğiniz neredeyse her şey için mutlaka bir çözüm yolu bulabiliyorsunuz. Çünkü internette bilgi o kadar sınırsız ve kullanışlı ki, yeter ki doğru kullanmayı bilelim. Legal veya illegal yollardan çeşitli yöntemler ile istenilen tüm bilgiye ve dosyalara ulaşabilmeniz mümkün. Torrent sistemi denilen dosya paylaşım ağı aracılığı ile müzik, film, video ve istediğiniz tüm doküman ve dosyalara erişim sağlayabiliyorsunuz. Torrent bir nevi dosya takas sistemidir. Bir ağa kayıt oluyorsunuz ve bilgisayarınızdaki dosyaları erişime açıp, diğer kullanıcıların bu dosyalara erişimini sağlayarak paylaşım yapabiliyorsunuz. Dilerseniz sadece izin verdiğiniz klasörlere erişim izni veriyorsunuz veya isterseniz tüm bilgisayarınıza paylaşıma açabilmektesiniz.

Tabi hepsini açmanızı kesinlikle önermiyoruz. Mediaget, bir çeşit Torrent programıdır. Torrent ağı ile dosya paylaşım yapmanızı veya paylaşılan dosyalara erişim yapmanızı sağlar. Bu özelliğinin yanı sıra, Mediaget ile para kazanma da mümkündür. Yani bir yandan istediğiniz dosyalara erişebiliyorsunuz, diğer taraftan ise Mediaget ile para kazanma keyfini yaşıyorsunuz. Bu konu size ilginç geldi değil mi? O zaman gelin bu konuyu detaylandıralım.

Mediaget Hakkında

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, Mediaget bir paylaşım programıdır. Diğer Mediaget kullanıcıların paylaşıma açtığı bilgisayar içerisindeki dosyalara erişim sağlayıp, istediğiniz şekilde dosya indirebiliyorsunuz. Mp3, Video, Film, Klip, Müzik gibi her türlü dosyayı her hangi bir sınırlama olmadan ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Bu konuda hakkında bilgileri aşağıdaki başlıkta bulacaksınız ve ayrıca Mediaget ile para kazanma konusuna da değineceğiz.

Göz atabilirsiniz: Evlere işveren firmalar

Mediaget nedir, nasıl kullanılır

mediaget.com web sitesinden kullandığınız işletim sistemine uygun programı indirip kurabilirsiniz. Program ücretsiz olup, herkesin kullanımına açıktır. Bilgisayarınıza veya cep telefonlarınıza, tabletlerinize yükleyip istediğiniz an istediğiniz dosyalara erişebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyalar sizin sorumluluğunuzdadır. Bilginize sunarız.

Mediaget ile para kazanma yolları

Mediaget firması Rusya lokasyonlu bir firmadır. Bundan birkaç sene önce ortaklık programı yapıp, yükleme başına kullanıcılara para ödüyordu. Ancak Haziran 2018 itibari ile yaptığımız kontrollerde, artık bu sisteme son verdiklerinizi görmekteyiz. http://mediaget.com/partnership adresinden detayları inceleyebilirsiniz. Bunun haricinde trafiği yüksek web siteleriniz varsa ve reklam almak istiyorsanız, siteye mail atabilir ve reklam görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Girişimci fikirler ve iş kurma

Mediaget Yorumlar

Mediaget hakkında yorumlar genelde olumludur. Mediaget ile ödeme alan eski kullanıcılar, ödeme konusunda her hangi bir sıkıntı yaşadıklarından bahsetmemektedirler. Yine de siz programı indirirken virüs programı ile taratın ve güvenli şekilde kullanmanızı sağlayınız.

Bir önceki yazımız olan Evde terlik paketleme işi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı