İş FikirleriPara Kazanma Fikirleri

Maydonoz Döner Bayilik Başvurusu, Şartları ve Ücreti

Maydonoz Döner bayilik almak için başvuru yaparak Türk damak tadına en uygun hızlı tüketim yemeklerinden döneri müşterilerinize servis edebilirsiniz. Maydonoz döner, sektöründe özel soslarla hazırladığı dönerler ile öncü konumunu almıştır. Maydonoz Döner bayilikleri bu nedenle yalnızca yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da tanınırdır. Firma Türkiye’nin dört bir yanında bayilikler vererek, sektörel yeniliklere öncülük yapan bir gıda zinciri olmayı hedeflemektedir. 2018 yılında kurulan markanın 2020 senesinde 20 şubesi bulunuyor. 2021 yılına kadar marka 75 bayilik daha vermeyi hedefliyor. Şartların sağlanması halinde siz de bu 75 bayiden bir tanesi olabilirsiniz!

Maydonoz Döner Bayilik Başvurusu Yapmak için Gereklilikler Nelerdir?

Maydonoz Döner bayilik almak için başvuru yapma gereklilikleri başında uygun yer seçimi geliyor. Gerekli özellikleri sağlayan mekanlarda satış oranları yüksek olduğundan hem marka hem de bayi sahibi güzel paralar kazanabiliyor. İş yerinin en az 50 metre kare alana sahip olması gerekiyor. Ayrıca depo ve wcler için ayrıca bir alana ihtiyaç duyuluyor. Buna ek olarak iş yerinin önünden yaya trafiğinin geçmesi isteniyor. İş yerinin çevresinde:

 • Fırın,
 • Market,
 • Okul,
 • Kültür merkezi,
 • İş merkezi,
 • Hastane ve buna benzer kurumlardan en az bir iki tanesinin bulunması gerekiyor.

Başvuru için yalnızca iş yerinin uygun özelliklere sahip olması yeterli olmuyor. İşi yapmak isteyen kişilerin de belli özellikleri taşımaları gerekiyor. Bayi sahibinin franchise zinciri ile hareket edebilme arzusu, iş heyecanı, öğrenme isteği, güvenilirliği gibi özelliklere sahip olması gerekiyor. Bir bayide başarı ancak bu özelliklerin olması koşuluyla sağlanabiliyor.

Neden Maydonoz Döner Bayilik Başvurusu Yapmalısınız?

Maydonoz Döner bayilik almak için başvuru yapma nedenleri başında firmanın bilinirliğinden faydalanmak geliyor. Markayı tanıyan insanlar, sizi tanımalarına gerek kalmadan döner yemek için bayinize gelir. Daha önceden döner ya da yemek sektöründe tecrübe sahibi olmanıza gerek kalmaksızın Döner bayisi olabilirsiniz. Marka burada size gerekli eğitim desteklerini vererek arkanızda duracaktır. Döner bayisi olduğunuz zaman döner eti, ekmeği, kaşık, çatal, masa, sandalye gibi hem demirbaşlar hem de yiyecekler ana marka tarafından uygun bir bedel karşılığı sizlere sunulur. Bağımsız bir işletme olarak dönerci açmak isteseniz, işiniz için gerekli olan bütün malzemeleri satın almak istediğinizde çok daha yüksek fiyatlar ödemeniz gerekir. Maydonoz Döner bayisi olduğunuz zaman firmanın size sunduğu hazır konsepten faydalanırsınız. Yani hazır, başarılı giden bir işi devam ettirirsiniz, yeniden bir şey keşfetmenize gerek kalmaz.

Ayrıca Mado bayilik başvurusu, şartları ve ücreti ile ilgili bilgileri inceleyebilirsiniz.

Maydonoz Döner Bayilik Başvurusunda Hangi Destekler Sağlanır?

Maydonoz Döner bayilik alımında sağlanan destekler arasında:

 • Ortak destek,
 • El kitabı,
 • Eğitim desteği,
 • Personel desteği,
 • Proje desteği,
 • Pazarlama desteği,
 • Bölge koruması desteği yer alır.

Markanın bilinirliği, iş tecrübesi ve uzmanlığı verilen desteklerle birlikte başarılı olmanız için yol haritanız olacak. Yatırım miktarı düşük olduğu için, fazla para koymadan iş sahibi olabileceksiniz. Maydonoz Döner bayilikleri için ortalama kar marjı brüt üzerinden yüzde 150, giderler skalasına göre yüzde 40’tır.

Yatırımlarınızın size geri dönmesi için geçmesi gereken ortalama süre 18 ile 24 ay arasında değişiklik göstermektedir. Gelirden pay alınmaz. Reklam katılım ücreti talep edilmez. Ortalama 20 gün içinde şube kurulumu tamamlanır. Stok maliyetleri düşüktür ve toplu satın alma gücünden faydalanırsınız. Yönetimi kolaydır. Marka bilinirliği yüksektir. Kaliteli ürünlerin satışını gerçekleştirirsiniz. Sıfır isim hakkı bedeli ödersiniz. Bütün bu avantajlara sahip olmak için yapmanız gereken tek şey Maydonoz Döner bayisi olmak!

Bir önceki yazımız olan Mado Bayilik Başvurusu, Şartları ve Ücreti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı