Evde Ek İş

Malatya Evde İş İmkanları, İlanları

Malatya ili evde iş fırsatları, yörenin kayısısı ile meşhur olması sebebiyle kayısı üretimi sektöründe yoğunlaşmıştır. Bununla birlikte elbette yalnızca kayısı sektörüyle sınırlı değildir. Aile ekonomisine destek sağlamak isteyen ev hanımları, öğrenciler ve ek iş isteyen çalışanlar için hazırlanmış birçok Malatya evde iş imkanı bulunmaktadır. İş bulmak isteyenlerin ilk bakması gereken platform kariyer siteleridir. Kariyer sitelerinin evde iş kategorisi üzerinden iş bulunabilmektedir. Evde iş bulmak isteyen kişi sayısının çokluğu sebebiyle yalnızca bu iş imkanlarını yayınlayan kariyer siteleri ortaya çıkmıştır. Bu siteler üzerinden evde yapılabilecek bir iş bulmak çok daha kolay olmaktadır. Ayrıca Facebook platformu üzerinden firmaların sayfalarına girilerek de iş başvurusunda bulunulabilmektedir. Malatya evde yapılabilecek iş imkanları arasında en çok tercih edilenler şunlardır:

  • Çorap paketleme işi
  • Kayısı paketleme işi
  • Kayısı kurutma işi
  • Sabun paketleme işi
  • Cetvel seti paketleme işi

Kırıkkale evde iş imkanına yazımızdan bakabilirsiniz.

Malatya Evde Çorap Paketleme İşi

Malatya babet çorabı paketleme işi, iş imkanları arasında en kolay yapılabilen işlerden biridir. Çorap paketleme işi, çorap firmaları ve çorap toptancıları tarafından sağlanmaktadır. Çorap paketleme işinde, babet çorapları karışık bir şekilde tarafınıza gönderilmektedir. Çorapların yanında paketleme yapmak için ihtiyaç duyacağınız malzemeler de tarafınıza temin edilmektedir. Bu iş kapsamında yapmanız gerekenler, çorapları renk ve desenine göre ayırarak paketlemektir. Çorap paketleme işinde ücretlendirme paket başına yapılmaktadır. Yani paketlediğiniz bir paket çorap karşılığında ücrete hak kazanırsınız. Çorap paketleme adedi başına verilen ücretler oldukça düşük olabilmektedir. Bununla birlikte oldukça kolay yapılabilen bir iş seçeneğidir. Bu işi yapmak için herhangi bir el becerisi gerekmemesi sebebiyle öğrencilerin ve ek iş arayanların da ilk tercihleri arasında olmaktadır. Çorap paketleme işi yapılarak aylık 1000 TL’ye kadar para kazanılabilmektedir.

Malatya Evde Kayısı Paketleme İşi

Malatya kuru kayısı ambalajlama işi, Malatya ilinin kayısısı ile meşhur olması sebebiyle kolaylıkla bulunabilen bir iş seçeneğidir. Yörede çok sayıda kuru meyve imalatçısı bulunmaktadır. Bu imalatçılar masrafları azaltmak maksadıyla kayısı paketleme işini evlerde yaptırmaktadır. Kayısı paketleme işi için firmayla anlaşma sağlandığında tarafınıza çuvalla kuru kayısı ve paketleme malzemeleri gönderilmektedir. Ayrıca terazi temini de sağlanmaktadır. Sizin yapmanız gereken istenilen gramda kayısıyı paketlemektir. Kayısı paketleme işi, yaş ve cinsiyet fark etmeksizin herkese verilebilen bir iştir. Firmalar yalnızca hijyen koşullarına uyularak istenilen standartta kayısı paketlemesi yapılmasını talep etmektedir. Hijyen koşullarının sağlanması için ihtiyaç duyulacak malzemeler de yine firma tarafından sağlanmaktadır. Kayısı paketleme işi ile aylık 1500 TL’ye kadar gelir kazanılabilmektedir.

Malatya Evde Kayısı Kurutma İşi

Malatya kayısı kurutup satma işi, ek gelir sağlamak için tercih edilecek bir diğer iş seçeneğidir. Bu iş imkanıyla gelir elde edebilmek için mevsiminde kayısıları alarak kurutmanız gerekmektedir. Kayısı kurutma işi çok fazla emek sarf edilmeyen bir iş olması sebebiyle de sıklıkla tercih edilmektedir. Kayısıları kuruttuktan sonra yapmanız gereken, ürünlerinizi satın alacak bir firma bulmaktır. Organik ürün satan firmaların yanında kuruyemişçiler de kurutulmuş kayısı satın alabilmektedir. Kayısı kurutma işi ile kazanacağınız ücret, tamamen firmayla yaptığınız anlaşmaya bağlıdır. Ayrıca kuruttuğunuz kayısı miktarı da önem arz etmektedir. Bu kapsamda ne kadar çok kayısı kurutursanız o kadar çok kazanırsınız demek doğru olacaktır.

Malatya Evde Organik Sabun Paketleme İşi

Malatya doğal sabun ambalajlama işi, özellikle kayısı sabunu sektöründe yoğunlaşmıştır. Cilde olan faydalarıyla bilinen kayısı sabunu, yöredeki kayısılar kullanılarak üretilmektedir. Bu sabunların paketleme işi içinse firmalar evde iş yapabilecek kişilerle anlaşmaktadır. Malatya evde iş imkanları arasında en kolay yapılan işlerden birisidir. Çünkü firmalar yalnızca sabunların paketlemesini yapmanızı istemektedir. Firmalardan biriyle anlaşma sağladığınız takdirde, sabunlar ve paketleme malzemeleri adresinize gönderilmektedir. Organik sabun paketleme işi, iş kapsamının yalnızca paketlemeden oluşması sebebiyle yalnızca ev hanımlarının değil ek gelir kazanmak isteyen herkesin başvurduğu bir iş seçeneğidir. Sabun paketleme işinde ücretlendirme adet üzerinden yapılmaktadır. Bu iş yapılarak aylık 1000 TL’ye kadar gelir sağlanabilmektedir.

Kastamonu iş fırsatlarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Malatya Evde Cetvel Seti Paketleme İşi

Malatya cetvel seti ambalajlama işi veren firmalar genellikle kırtasiye toptancılarıdır. Bu toptancılardan biriyle anlaştığınız takdirde tarafınıza kolilerle farklı şekil ve ebatlarda cetvel gönderilecektir. Ayrıca paketleme malzemeleri de firma tarafından sağlanacaktır. Sizin yapmanız gereken iş, öncelikle bu cetvelleri kategorilere ayırmaktır. Ardından firmanın bir pakette olmasını istediği cetvelleri toplayarak paketlemeniz gerekmektedir. Cetvel seti paketleme işi ile kazanılabilecek aylık gelir 1000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Ne kadar para kazanacağınız, el hızınıza göre değişiklik göstermektedir. Çünkü ücretlendirme paket adedi başına yapılmaktadır.

İŞKUR Malatya Evde İş Fırsatları

İŞKUR kurumu evde iş imkanları kapsamında bulunabilecek işlerden büyük bir kısmı paketleme işleridir. Malatya evde iş imkanları arasında bulunan kayısı paketleme işi de, İŞKUR kurumuna başvuru yapıldığı takdirde kolaylıkla bulunabilmektedir. İŞKUR kurumu evde iş imkanları başvuruları, kurumun il müdürlüğüne gidilip başvuru formu doldurularak yapılmaktadır. Kurum tarafından başvurunuz alındıktan sonra başvurunuz sisteme kaydedilip araştırmalar başlatılmaktadır. Eğer tarafınıza uygun bir iş pozisyonu bulunursa SMS yolu ile haber verilmektedir. İŞKUR evde iş imkanları, özellikle aile ekonomisine destek sağlamak isteyen ev hanımlarına yöneliktir. Bu iş imkanlarından faydalanılarak aylık 800 TL’ye kadar kazanç sağlanabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kütahya Evde İş İmkanları, İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı