BankalarKrediler

Maaş Bordrosu Olmadan Kredi Veren Bankalar

Bazı zamanlar insanın sıcak paraya gereksinimi oluyor. Bir ev alabilmek isterken veyahut bir araç; evlilik çalışmaları yapılırken ya da hep hayal ettiğiniz gezi için para lazım olur. Ortalama maaşlar ile hayat şartlarına ayak uydurmaya çalışan kişilerin, para biriktirerek bu hayalleri gerçekleştirmesi uzun sürebilir. Bankalar doğrultusunda sağlanan krediler kişilerin inşa etmek istedikleri şeyler için gereksinim duydukları sıcak para adına kullanılıyor. Üstelik bu krediler makul faiz ve vade seçenekleri ile verildiğinden şahıslar bu paraları ödeme konusunda pek korkmuyor. Tabi bankalardan kredi alabilmek için kimi şartlar yer alır. Bunlar her bankaya ve kredi tarzına göre değişiyor.

Bankalardan Bordrosuz Kredi Nasıl Alınır? Şartları Nelerdir?

Ülkemizde devlete bağlı kamu ve özel olmak suretiyle iki çeşitte bankalar yer alır. Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halk Bankası devlete bağlı kamu bankaları iken, diğer bankalar yerli ya da yabancı ana paralı kalifiye bankalardır.
Tüm bankalar belli alanlarda müşterilerine kredi sağlıyor. En fazla kredi verilen alanların başında evlerin, vasıta ve ihtiyaç kredileri gelir. Tüm kredi çeşitleri kendisi içerisinde farklılaşırken, kredi alma şartları da akabinde değişir.

maaş bordrosu olmadan kredi veren bankalar

Göz atabilirsiniz: Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar

 1. Teb Bankası Maaş Bordrosuz Kredi

  Türkiye Ekonomi Bankası’nın CepteTEB uygulamasından istediğiniz vakit kredi müracaatı yapabilirsiniz. Online bir bankacılık hizmeti olan Cepteteb, TEB müşterilerine gelir dokümanı olmaksızın ihtiyaç kredisi müracaat yapabilme imkanı sağlıyor. Ayrıca kredi başvurularından herhangi bir tahsis fiyatı almazken; dosya gideri ödemekle de mükellef tutmuyor. Cepteteb üstünden gelir belgesiz müracaat yapmanın tek bir koşulu bulunmaktadır. Hayat sigortası yaptırmak. Maaş bordrosu olmayan kişilerin Cepteteb vasıtasıyla kredi müracaatı yapmadan evvel bir yaşam sigortası yaptırması ve birkaç primini ödemiş olması mecburidir. Yaşam sigortası olmayan ve yaptırmayı kabul etmeyen kişilerin kredi başvuruları kabul edilmiyor. Cepteteb 30,000 TL ‘ye kadar ihtiyaç kredisi sağlıyor. Faiz oranları ise vade seçeneklerine göre değişiyor. 24 ay vadeli ihtiyaç kredisinde faiz seviyesi % 1,39 iken, 25-48 ay vade seçenekleri için faiz seviyesi ise % 1, 49 olarak saptanmıştır.

  Cepteteb Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu için TIKLAYINIZ!

 2. ING Bankası Maaş Bordrosuz Kredi

  ING Bank da maaş bordrosu olmayan şahıslara kredi gerçekleştiren bankalar arasındadır. ING Bank hem resmi sitesinden müracaat ile hatta SMS vasıtasıyla kredi başvurularını kabul ediyor. ING Bank’a maaş bordrosu olmadan kredi başvurularından üst sınır 50,000 TL olarak saptanmıştır. Banka müşterilerinden mecburen yaşam sigortası yaptırmasını talep ediyor. Ayrıca ING Bank kredi verilen müşterilerinden kredi tahsis fiyatı da alıyor. ING Bank maaş bordrosu olmayan şahıslara ihtiyaç kredisi kapsamında verilen kredi sınırı, vade ve faiz oranlarını öğrenmek için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  ING Bank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu için TIKLAYINIZ!

 3. Deniz Bank Maaş Bordrosuz Kredi

  Denizbank başka bankaların aksine maaş bordrosu olmayan kişilerin başvurularını SMS vasıtasıyla alıyor. Denizbank SMS ile ulaşan müşterilerinden herhangi bir evrak istemeden en çok 55,000 TL ‘ye kadar kredi verebiliyor. Denizbank maaş belgesi olmadan kredi müracaatı başvurusunda bulunmak için KREDİM yazıp bir boşluk bırakıp T.C Kimlik Numarasını yazıp 3280 ‘e SMS göndermelisiniz. Kısa müddette kredi müracaatı pozitif ya da negatif sonuçlanarak tarafınıza bildirilir. Kredi onayı alan şahıslar yalnızca T.C kimlik kartı ile Denizbank şubelerine gittiğinde krediyi alabilir.

  Denizbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu için TIKLAYINIZ!

 4. Enpara Finansbank Maaş Bordrosuz Kredi

  QNB Finansbank’ın şubesiz bankacılık hizmeti olan Enpara.com maaş bordrosu olmayan müşterilerine kredi veren bankalardan bir tanesidir. Enpara programını bilgisayardan ya da mobil program olarak telefonunuza indirerek işlemlere başlayabilirsiniz. Enpara uygulamasından kredi müracaatı başvurusunda bulunmak için öncelikle Enpara.com ‘a kayıt olmanız lazımdır. Üye olmanızın ardından ihtiyaç duyulan evrakların gönderilmesi için bir Finansbank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Burada kayıt işleminiz bittikten sonra kredi müracaatı yapabilirsiniz. Enpara maaş bordrosu olmayan müşterilerine 30,000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sağlıyor. Üstelik kredi verilen müşterilerinden dosya gideri, kredi tahsis fiyatı gibi şeyler almıyor. Enpara ‘dan alınan ihtiyaç kredileri için yaşam sigortası yapma zorunluluğu bulunmaktadır. Kredi faiz oranları ise 24 – 48 ay vade seçeneklerinde % 1,39 ile % 1,43 arasında değişiyor.

  Enpara Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu için TIKLAYINIZ!

 5. Nkolaykredi Gelir Belgesiz Kredi

  Aktif Bank müşterilerinin şubesiz bankacılık hizmeti olan Nkolay.com.tr; maaş bordrosu olmayan şahıslara kredi sağlıyor. Nkolay kredi başvuruları Nkolay.com.tr hesabından yapılabilmektedir. Nkolay krediye başvurmak için Aktifbank müşterisi olmanız gerekmiyor. Müşterisi olmayan şahıslar da Nkolay krediye müracaat yapılabilir.

  İlginizi çekebilir: Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar 2019

 6. Bu krediyi gelir dokümanı olmayan ama Aktif bank müşterisi olanlar ise rahatlıkla alabilir. Nkolay kredi 30,000 TL’ye kadar kredi sağlıyor. Ayrıca binde 5 oranında da kredi tahsis fiyatı alıyor. Nkolay kredi müracaat eden müşterilerinden yaşam sigortası yaptırma zorunluluğunu koşul koşmazken, herhangi bir evrak da talep etmiyor. Faiz oranları ise başka bankalara kıyasla yüksek olup %2,29 civarındadır.

  Nkolaykredi Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu için TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan En Uygun Kredi Veren Bankalar Hangileridir? başlıklı makalemizde En Uygun Kredi Veren Bankalar ve kredi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı